Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Fame Residence Goynuk jest obiektem 4. gwiazdkowy, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że według mnie zasługuje na więcej. Składa się z 2 budynków A i B, w których bardzo gustownie urządzone są pokoje. W budynku A pokoje są trochę mniejsze, ale wszystkie są po remoncie. Mieszkaliśmy w pokoju 1116 w budynku A, który mieścił się na pierwszym piętrze z widokiem na ogród i basen. W pokoju dwa oddzielne łóżka (nam pasowało, bo byłem z pełnoletnim synem). Telewizor, lodówka, czajnik, herbata, kawa, sejf wliczony w cenę pobyty, komplet kosmetyków, suszarka do włosów, klimatyzacja sterowana indywidualnie, balkon. Codziennie uzupełniane napoje i wymiana ręczników.
W hotelu dużo zieleni, bardzo fajny basen, plaża z barem, w którym serwowane są napoje, kawa i herbata oraz przekąski. Leżaki, ręczniki wszystko w cenie. Jedzenie bardzo urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nam bardzo smakowało. Polecamy dania z owoców morza i ciasta.
Hotel położony w ciekawej okolicy. Z jednej strony morze, z drugiej góry wysokie na ponad 2000 m. Coś pięknego. Obsługa hotelowa na wysokim poziomie, czystko, miło i przyjemnie. W całym hotelu działa bezpłatne WiFi (nawet na plaży). W hotelu goście to przede wszystkim Rosjanie i Polacy, ale spotkaliśmy też turystów z Niemiec. W pobliżu znajduje się promenada handlowa z dużą ilością sklepów, także zakupy można robić każdego dnia. Hotel warty polecenia. My wybieramy się ponownie za rok. Pozdrawiam, Leszek.

1  Dziękujemy, Leszek B
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Wspaniałe wakacje. Hotel godny polecenia. Pyszne jedzenie, fajny pokój, sympatyczna obsługa, miła atmosfera. Atrakcyjne animacje, profesjonalne grupy taneczne. na długo w pamięci pozostanie występ Africa Show (grupa większości z Tanzanii). Kelnerzy i barmani zawsze uśmiechnięci i pomocni. Piękne wspomnienia.

Dziękujemy, DorotaG141
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy niesamowity tydzień w tym hotelu. Pyszne jedzenie, profesjonalna , pomocna i uśmiechnięta obsługa, pokoje czyste a zespół animatorów niezwykle sympatyczny. Codziennie oferują różne gry i zabawy a wieczorem zawsze inny występ artystyczny. Gorąco polecam ten hotel oraz pozdrawiam całą obsługę i zespół animatorów.

We spent an amazing week at this hotel. Delicious food, professional, helpful and smiling service, clean rooms and the animation team are extremely nice. Every day they offer different games and activities and in the evening there is always a different artistic performance. I highly recommend this hotel and wish the best to all the staff and animation team.

Dziękujemy, 243dominikaw
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pobyt w tym hotelu to wakacje marzeń. Niesamowite miejsce, wspaniali ludzie, cudowny klimat. Przemiła i pomocna obsługa w recepcji, miłe przywitanie, zabranie naszych walizek przez obsługę do pokoi ❤ Pokoje bardzo czyste i eleganckie, w pokojach lodówki z zimnymi napojami, codziennie uzupełniane, możliwość zrobienia herbaty czy kawy. Łazienki bardzo czyste z dużym prysznicem. W łazienkach zestawy do kąpieli od hotelu (żele pod prysznic, balsamy, szampony, odżywki do włosów i inne). Wszystko Na najwyższym poziomie. Na stołówce duży wybór dań, dużo świeżych warzyw i owoców. W czasie obiadu i kolacji przepyszne torty, które polecam ❤️ pyszne pieczywo, ryby, a w szczególności pieczony świeżo pstrąg. Przemiła obsługa w barze, cudowne drinki. Obsługa bardzo uśmiechnięta i pomocna, drinki robione nawet w takich smakach, jak chcieliśmy. Polecam Green bomb oraz drink melon Alperen, Sinan, Gizem i Melisa to osoby na medal Szczególnie zachwycił mnie też sportowy team, który zaczynał codziennie dzień od muzyki i tańca i tam samo też kończył Aerobik na macie dla Pań oraz wodny aerobik, sportowe zawody w wodzie, lotki w południe. Wieczorem animatorzy dla dzieci, zabawy taneczne, kabarety i inne atrakcje i pokazy Ciepła woda w basenach, czysta woda, piękne plaże, dużo leżaków ❤️ Dużo smacznych rzeczy w barze na plaży, np pizza, świeże, ciepłe pączki, gofry, tortille i hamburgery. ❤️ Bardzo polecam. To obsługa hotelu i to miejsce tworzą wspaniałą atmosferę. Polecam wszystkim !

3  Dziękujemy, ilolove
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co tutaj dużo mówić , świetny hotel !!! Hotel niby 4 gwiazdkowy , a zdecydowanie zasługuje na 5 !!!obsluga hotelu naprawdę na bardzo wysokim poziomie , wszyscy uśmiechnięci i pomocni ...pod każdym względem dbają o czystość , jedzenie bardzo dobre ... Na szczególna uwagę zasługuje Pan Kadir Murat z ochrony , bardzo miły , sympatyczny , uprzejmy, przede wszystkim bardzo pomocny człowiek , perfekcyjnie wykonuje swoje obowiązki względem bezpieczeństwa . Aaaa i jeszcze Alperen Sanci i Gizem Taskiran super ludzie( oby dwoje na bardzo wysokim poziomie ) !!! To miejsce jest naprawdę świetne, warunki hotelu a przede wszystkim ludzie którzy perfekcyjnie wykonują swoją prace !!! Dziękujemy za wszystko , będziemy hotel na pewno polecać i do zobaczenia !

2  Dziękujemy, krzysztofzom