Wspaniałe widoki i niepowtarzalne widoki, super atrakcja

Polecam wycieczkę ; Można dojechać busem a potem dojść ( bez problemów dla każdego), decydujemy o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Jarzas
Natura pięknie to wymyśliła

AnnaC3810
Jedlina-Zdrój, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 021)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Natura pięknie to wymyśliła. Przez 2 km od wejścia do Parku Krajobrazowego można podziwiać skały, góry Taurus, strumyki, żółwie w stawach. Co kawałek specjalnie przygotowane wodopoje z naturalnych belek, drewna. Po dojściu do kanionu trochę komercji, ale dzięki temu możliwość skorzystania z oferty Body Rafting i obejrzenia przepięknego kanionu wypełnionego wodą, wodospadami, przyrodą.

Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Najciekawsze miejsce w rejonie Kemer. Godne polecenia dla szukających wrażeń, adrenaliny, ciekawych przygód oraz pięknych widoków. Dla mnie rewelacja. Sam kanion zjawiskowy, przejście/przepłynięcie daje dużo radości, choć jest wymagające kondycyjnie. Trochę pływania, trochę chodzenia po kolana lub kostkę, trochę wspinaczki, możliwość skoków na głębszą wodę, wejście pod mniejszy wodospad oraz po drabince na większą skałę i dojście do pięknych wodospadów. Dobrze zorganizowany rafting, zarówno dla grup, jak i rodzin prywatnie. Byłam z mężem i 11-latkiem i bawiliśmy się świetnie. Ok. 2-2,5h trzeba przeznaczyć. Bilety tanie, wejście do parku (2km dojścia do kanionu) i body rafting razem za 40E (2*14 + 12) POLECAM SZCZERZE dla aktywnych.

Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

To miejsce można określić wieloma słowami: wspaniałe, przepiękne, cudne, nieziemskie, itd. Długo wahałam się, czy tam iść ze względu na problemy z kręgosłupem, jestem po dwóch operacjach. Tę recenzję kieruję przede wszystkim do osób, które są w podobnej sytuacji. Dałam radę, wy też dacie radę. Nie rezygnujcie z marzeń. A teraz trochę na temat wycieczki. Do miejsca, w którym otrzymaliśmy piankę, buty, kapok i kask dowiózł nas samochód (można też iść pieszo, przepiękne widoki) ale myślę, że jest to dobra opcja, lepiej siły zostawić na wodną przeprawę. I zaczęło się. Początek, głęboko, woda brrrr zimna, bardzo zimna, ale pianka sprawdza się tu doskonale. A potem płyniesz, idziesz, wdrapujesz się, ślizgasz...podziwiając wszystko dookoła. Czas nieograniczony. Mogłabym tam zostać, tak jest cudnie. Podczas dłuższego postoju na fotki robiło się trochę zimno. Jednak przepiękne widoki rekompensowały poczucie chłodu. Polecam wszystkim to miejsce. To co zobaczyłam, przeżyłam zostało dla mnie i tylko dla mnie. Było wspaniale.

1  Dziękujemy, kinga1101
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super puper mega cool. Vsem sovetujem! S Kemera avtobusy xodiat kazdije 5 min, voditeliu skazite kuda jedite, on skazet gde vijti. Bilet 3.5 liri. Idti do konjona okolo 4 km, zapasites vody. Bilet vmeste s plavanjem u vxoda 12 dolarov. Jescio i dovezut na dzipax 2 km do samogo konjona. Dadut vsiu amuniciju, idite sami, nenado nikakix gidov, nespesa nasladites etoj krasatoj. Brali telefon i nepromokajemij cexol kupili, vsio ok. Tam nerealno krasivo. Visli s otelia v 8.30,vernulis okolo 13.Nespesili nikuda, proslis nazad sami, ocen krasivo. Tak kak bilo ocen zarko, uze s konjona vziali taksi do ostanovki 5 dol. Avtobus prijexal cerez 5 min. Vsem vsem ocen sovetujem, kogda budem jescio nedaleko obezatelno pojdiom opiat. Eto to mesto v katoroje xocetsa vernutsa :)

Dziękujemy, Alisalisica
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Jeśli ktoś uwielbia góry i szuka chwili wytchnienia polecam spacer do kanionu, co prawda nie ma tam dojazdu busem no chyba ze zorganizowaną wycieczką ale taxi zawiezie nas bez problemu pod samą bramę parku :) wstęp 9 litów, spacer do samego kanionu trwa ok, 1-1,5h zależy jakim tempem zaleca się obuwie sportowe dla wygody i "bezpieczeństwa" :) Można zażyć kąpieli podczas upału w kanionie bez problemu :) widoki po drodze przepiękne warte zobaczenia jedna z piękniejszych okolicznych atrakcji :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ogrodniczkaa