Jedne z lepszych w okolicy.

Bardzo przyjemne choć wymagają chyba lekkiego remontu, woda super, sporo ludzi, my się wymoczyliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2018
Mariusz S
Stosunkowo tanie i obszernie

Bardzo zadbany kompleks basenów, a co najważniejsze nie bardzo zatłoczony. Osobiście nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 października 2016
Przemek J
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Od 10 lat jeżdżę do Zsory Furdo także praktycznie co roku widzę jak się tam zmienia i unowocześnia, Kilka basenów zewnętrznych, kilka krytych o różnej temperaturze. Na dworze basen z fala ( o pełnej godzinie ) , basen z zimną wodą i rzeką, dwa baseny dla małych dzieci, jeden większy z łóżkami maskującymi , dwa z wodą termalną siarkową i chyba jeden albo dwa lecznicze, W środku lecznicze o różnych temp, , dodatkowo płatna ok 17 zł strefa z basenem olimpijskim , basenem z masażami, naprawdę dużą falą, rwącym potokiem i 3 zjeżdżalnie dla dzieci, Na zewnątrz także za dopłatą strefa zjeżdżalni. W obiekcie można spokojnie spędzić cały dzień , zjeść w jednej z kilkunastu knajpek. Ceny bardzo rozsądne. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Majster1010
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető, Zsóry Thermal Bath and SpaOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dear Majster1010, thank you for your positive review :)

Zrecenzowano: 10 września 2018

Bardzo przyjemne choć wymagają chyba lekkiego remontu, woda super, sporo ludzi, my się wymoczyliśmy tak jak trzeba.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Mariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető, Zsóry Thermal Bath and SpaOdpowiedź udzielona 12 września 2018

Dear Maurisz, we are happy you have good experiences in our spa and thank you for your positive review.

Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Baseny całkiem przyjemne.Jedzenie niestety na minus zamówione kotlety były surowe. Bardzo na minus zjeżdżalnie na które nie wpuszczono syna.Bardzo niemiła Pani na występach stwierdziła że jest za niski mimo iż obok wchodzili znacznie niższe dzieciaki. Przez ten incydent nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Paweł L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető, Zsóry Thermal Bath and SpaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2018

Dear Pawel, thnak you for your response. The buffets have different owners these don't operate our bath but we will indicate this problem them. In the aquapark can use the slides children who have min. 120 cm shoulder hight. Our staff need always check the hight and need to keep the rules because of the safety of our guests.

Zrecenzowano: 10 września 2017

Godne polecenia - wspaniałe baseny. Warto dopłacić i skorzystać ze strefy wellness - super !!!! Fantastyczny wybór saun i ogólnie bardzo czysto i ekstra za taka cene. Polecam !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, uf0303
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető, Zsóry Thermal Bath and SpaOdpowiedź udzielona 11 września 2017

Dear uf0303, we are happy you have good experiences in our spa and thank you for your positive review.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, przyjemnie i niedrogo. Dobrze rozwinięta baza gastronomiczna. Baseny z ciepła 36 ℃ woda i 20℃. Baseny dla małych dzieci kilka zjezdzalni, fala. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, iwonakm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zsory-furdo, Közönségkapcsolati vezető, Zsóry Thermal Bath and SpaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2017

Dziękuję bardzo! :) Dear Iwonakm, we are happy you have good experiences in our spa and thank you for your positive review.