Piękne miejsce warte odwiedzenia

Do jeziora można dojechać kolejką za 8 euro. Nad brzegiem mnóstwo tawern z pięknym widokiem i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Wioletta W
wyprawa z 2 latkiem na jezioro Kournas

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019
PaulaP4036
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 346)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Do jeziora można dojechać kolejką za 8 euro. Nad brzegiem mnóstwo tawern z pięknym widokiem i pyszną kawą.

Dziękujemy, Wioletta W
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

miłe miejsce, godzina na jeziorku w zupełności wystarczy aby opłynąć całość i trafić na żółwie wodne. Warto zjechać niżej na parking a nie parkować na pierwszym od góry gdzie jest pełne słońce. Na samym końcu ulicy jest ostatnia wypożyczalnia rowerków gdzie dają kupon na darmowe soki w restauracji obok.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
3  Dziękujemy, PaulaP4036
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Takie lokalne "Morskie Oko", tylko gorzej - dojście do wody obstawione straganami, pełno chińskiej tandety, jezioro, jakich u nas wiele. Spokojnie można sobie darować. Z hoteli w okolicy dojdzie się dłuższym spacerem, ale cienia po drodze brak. Lepiej wybrać się gdzieś dalej albo siedzieć na plaży.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam, że na mnie wrażenie zrobiło jedynie z góry. Tyle pięknych plaż jest na Krecie, szkoda czasu na to jezioro. Robiłam dwa podejścia i czuję, że zmarnowałam czas. Mielizna bardzo szybko zmienia się w ogromna głębię, pełną roślin (czekałam, aż mnie coś za nogę złapie i ściągnie na dno ). Skwar niesamowity, zero cienia, z maluszkami nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 956beatao
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do jeziora z horelu w Kavros. Trasa wiodła przez wioski - głównie uprawy oliwek i hodowlę owiec. Na miejscu było pełno restauracji, wypożyczalnia rowerków wodnych, sklepów z pamiątkami. Szukaliśmy żółwi i znaleźliśmy kilka pływających, ale wymagało to czasu - warto było. Po pływaniu rowerkiem zjedliśmy w jednej z restauracji na wolnym powietrzu bezpośrednio przy plaży - pyszne i duże porcje obiadowe, ponoć mięso z własnej hodowli. Dodatkowym atutem był spory, kolorowy plac zabaw w obrębie restauracji, a także oswojone zwierzęta chętne do zabawy (koty, królik). Obsługa bardzo miła, pomogła zamówić taxi na powrót do Kavros.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Paulimay