“Pyszny obiad”
Szalas — recenzja

Szalas
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Gdów)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często jestem gościem tego lokalu. Polecam placki po węgiersku, kotlety, zupa pomidorowa, rosół. Generalnie jest bardzo smacznie. W niedzielę bywa spora kolejka do zamówienia obiadu

Dziękujemy, 267marcy_z

Zrecenzowano 26 lutego 2019

Zamówiony barszcz czerowny z krokietem oraz kotlet devolaile z frytkami i surówkami. Krokiet i de volaile robione chyba w jednej fryturze z frytkami, przypalona i twarda panierka. Mięso w devolailu bez smaku (nie czuć nawet soli), ze środka wypłynęło trochę ciepłej wody, jedynie twarda i spalona (uwaga na zęby!) panierka "robi smak" owego "dzieła kulinarnego". Surówki bez smaku. Barszcz taki sobie. Podobnie jak poprzedniczka dziwię się dobrym opiniom. Za 36 zł zje się porządny i smaczny obiad gdzie indziej.

1  Dziękujemy, jakzwyklebraknazw
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niedoprawione niedobre bez smaku mięso twarde. Szczerze nie wiem skąd te dobre opinie. Nie polecam tego miejsca

1  Dziękujemy, Monika O
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo nam smakowało, lokal jest praktycznie samoobsługowy i dostaje się numerki. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Jedzenie było pyszne i było go bardzo dużo, bardzo polecamy to miejsce na kolacje. Cenowo wychodzi naprawdę tanio i smacznie. Polecamy.

Dziękujemy, PatiDomi
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fajna knajpka w stylu trdycjonalnym dobre jedzenie dość spore porcje bardzo dobre ceny pełno miejsca żeby sobie usiąść ogólnie będę tam wracał.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, art p

Szalas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szalas? Podziel się wrażeniami!