“Źle zarzadzany lokal”

Pijalnia Czekolady E.Wedel Nałęczów
Nr 1 wśród 1 Desery (Nałęczów)

Po raz kolejny bylam z rodziną w Wedlu w Nałęczowie. Kolejny raz nic sie nie zmieniło. Zrezygnowaliśmy po 20 minutach z oczekiwania n peesonel. Brudne naczynia nie były sprzątane z sąsiednich stolików. Fotele były brudne. Pod stolikami na balkonie było brudno. Nie polecam.

Dziękujemy, mwestlan
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczekiwałem topionej, gęstej czekolady, jak na zdjęciu z menu, a dostałem zwykłą, z proszku, trochę lepszą od sklepowej.

Dziękujemy, 673yevheniys
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

byliśmy z rodziną w tej pijalni-mąż zamówił czekoladę mrożoną-była extra zimna,na spodzie kostki lodu,ja z córką czekolada na gorąco z malinami na winie-gęsta,aksamitna,na spodzie sporo musu malinowego-polecam.Obsługa bardzo miła,możliwość zapłaty kartą.

Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety niedzielne popołudnie i duża ilość gości przerosła obsługę. Do tego drogie i okropnie słodkie gofry. Czy w środku lata nie ma innych owoców niż banany i pomarańcze?

Dziękujemy, DorisWroclaw
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne dania tez całkiem normalne standardowe jak to w pijalni lecz obsługa dramat kelner nie zauważa gosci i zamówienie składające się z 3 dań nie zostało dostarczone w całości jedna osoba została zapomniana

Dziękujemy, mateuszszadowiak

Pijalnia Czekolady E.Wedel Nałęczów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel Nałęczów? Podziel się wrażeniami!