“Świetna kuchnia.”
Patataj — recenzja

Patataj
Nr 1 wśród 16 Restauracje (Nałęczów)
Opis: Patataj – restauracja położona na obrzeżach Nałęczowa, przy drodze do Lublina. Ukryta nieco wśród drzew, otoczona dużym ogrodem, z widokami na okoliczne pola, wzgórza i lasy tworzące w przeszłości tzw. dobra ziemskie Antopol. Patataj to przedsięwzięcie rodzinne, stworzone z przekonania właścicieli, że restauracja może być miejscem, które odwiedza się tak jak dom dobrych znajomych. Tej idei podporządkowana została kuchnia – bezpretensjonalne, ale szlachetne dania, prosta karta zmieniająca się wraz z porami roku, wino z zaprzyjaźnionego z nami Składu Win Mielżyński. To przekonanie znajduje także odzwierciedlenie we wnętrzu restauracji. Wystrój nawiązuje do tzw. domu szwajcarskiego typowego dla XIX-wiecznej zabudowy Nałęczowa oraz do drewnianych domów charakterystycznych dla okolic. Wnętrze bogate jest w ręcznie robione stoły i kredensy, gobeliny, wiklinowe fotele, litografie ilustracji Michała Elwiro Andriolliego do "Pana Tadeusza". A w ogrodzie cisy, hortensje, róże, bzy i jaśminy. Europejska prowincja...
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

W sezonie ciągły brak miejsca ale we wrześniu spokojnie i cicho. Miła atmosfera , spokojnie, można delektować się smakiem potraw. kuchnia tradycyjna w najlepszym wydaniu,super jakość składników, świetnie przyrządzonych.polecamy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Grzegorz H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz15, Właściciel, PatatajOdpowiedź udzielona 21 września 2018

Panie Grzegorzu,
takie opinie jak Pana motywują nas bardzo. Dziekujemy, zapraszamy ponownie. Z poważaniem, Dariusz Mirosław

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Bardzo dobra kuchnia wyrafinowane przystawki .Bardzo dobra ryba .wystroj z elementam akcesorii "stajni"i starych fotografii.troche daleko od Naleczowa -trzeba jechac taksowka ale warto

Dziękujemy, Anna L

Szanowna Anno L,
Goście, ich oczekiwania i oceny bardzo nas określają. Pani opinia jest jedną z tych, które motywują nas do dalszych starań. Dziękujemy i liczmy na ponowną wizytę. Z poważaniem, Zespół Patataj.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Miejsce eleganckie, ale nie nachalnie "luksusowe", dopracowane wszystkie szczegóły, a jedzenie po prostu boskie.
Wybraliśmy się tam z dziećmi wcześniej szukając w internecie lokalu, w którym "bez kompleksów" można się wybrać z nielatami. Po przekroczeniu progu trochę zwątpiliśmy, ale już za chwilkę poczuliśmy się tam bardzo dobrze. Stoliki na tarasie w odpowiednich odległościach, odpowiednio dużo miejsca nawet dla nieco wiercących się dzieciaków i obsługa traktująca naszego syna jak pełnoprawnego gościa, który ma swoje uwagi i zamówienia. A do tego pięknie i smacznie.

Dziękujemy, MatkaBorsow

Szanowna MatkaBorsow,
doceniamy tak obszerną opinie. Kolejna, która nas tak bardzo motywuje. Bądźcie Pastwo z nami! Dariusz Mirosław

Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, szczególnie latem w ogrodzie, bardzo smaczne pierogi z cielęciną, rownież dobrze przyprawiony pstrag z warzywami. Polecam odwiedzić miejsce w tygodniu bo w weekend czas oczekiwania na jedzenie bardzo się wydłuża. Czysta toaleta i parking przed lokalem to dodatkowy atut lokalu.

Dziękujemy, mwestlan

mwestlan,
dziekujemy. Do zobaczenia!. Zespół Patataj

Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę smaczne. Pierogi ze szpinakiem w sosie z maślaków bardzo dobre. Polędwiczki również. Porcja pierogów odpowiednia jednak polędwiczki z kopytkami to bardziej przystawka niż danie główne. Czuć lekki niedosyt. Nie mniej jednak jestem w stanie polecić to miejsce ;)

Dziękujemy, marysia090899

Marysiu090899,
dziękujemy za opinie i polecenie nas. Doceniamy. Zespół Patataj.

Patataj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Patataj? Podziel się wrażeniami!