“Przeciętnie ”
Karczma Nałęczowska — recenzja

Karczma Nałęczowska
Nr 6 wśród 16 Restauracje (Nałęczów)

Bardzo duży lokal, w środku nieco ciemno. Jedzenie niestety bardzo przeciętne. Śledź z jabłkiem, cebula i śmietana trochę za kwaśny i mało „śledziowy”. Placki nałęczowskie (ziemniaczane) tłuste, słodkie (z marchewka), mało chrupiące, podany do tego sos grzybowy był „cienki”, mało w nim smaku. Faworki z karpia również tłuste, choć dość smaczne. Chyba najsmaczniejszy był „cebularz” (niewielka bułeczka zapiekana z cebulą i makiem) jako poczęstunek od karczmy. Porcje ogromne, ceny OK. Bardzo miła pani kelnerka.

2  Dziękujemy, mihmali

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jakiś czas temu byłem w tej restauracji tuż po wizycie kontrolnej Magdy Gessler.Było dobrze.Poczytawszy co nieco opinii o tym miejscu udaliśmy się tam na obiad.Zamówilismy łososia na szpinaku,gołąbki z sosem borowikowym oraz placki ziemniaczane z gulaszem węgierskim.Do dań nieziemniaczanych -dodatki w postaci ziemniaków opiekanych.Surówki za free z bufetu surówkowego,zaopatrzonego bardzo dobrze i smacznie.Łosoś bardzo dobry,dobrze usmażony,duża porcja.Gołąbki również bardzo smaczne chociaż farsz mięsny trochę za chudy,rozssypujący się.Ale gdybym ja go zamówił,to byłbym zadowolony w 100% gdyż wolę chude mięso.W sosie mnóstwo borowików.Kolejny plus.Placki ziemniaczane jedynie ciepłe,niechrupiace.Musiały stać czekając na pozostałe dania w kuchni.Minus.Gulasz bardzo dobry.Wołowina extra.Dobrze doprawiony.Wszystkie porcje olbrzymie.Jest smacznie.
Czas oczekiwania w sumie 1 godzina ale jest o tym w karcie.Dania są przygotowywane na bieżąco.
Obsługa bardzo sprawna mimo wielu gości,chociaż o sztućce musieliśmy się upomnieć.
Siedzieliśmy na zewnatrz w częsci niezadaszonej.Rzuca się tu w oczy bałagan.Chyba nie zalezy nikomu na wyplewieniu chwastów i pokrzyw,sprzataniu porzuconych serwetek i butelek,pustych paczek po papierosach,do tego przy stoliku pod dawno nie malowaną ścianą powiewa w nozdrza odór kanalizacji(???).Próbowałem zlokalizować zródło tegoż,lecz mi się nie udało.Podsumowując:jedzenie dobre ale Karczma błaga o odświeżenie i zajęcie się jej otoczeniem.

Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny są troszkę droższe średnich, ale gotują smacznie i mają miłą staropolską atmosferę. Mają duży parking

Dziękujemy, 673yevheniys
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre ale... 40 min czekania na placki ziemniaczane... Potem kolejne 20 na rachunek. Pani proponuję płatność kartą. Przychodzi bez terminala.
Sporo do poprawy.

1  Dziękujemy, piotr77dm
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

było nas 4 osoby każdy zamówił coś innego i wszystkie dania przepyszne. Porcje bardzo duże, część zabraliśmy w pojemnikach do domu. Obsługa sprawna i miła. Byliśmy nie pierwszy raz i na pewno jak będziemy następnym razem odwiedzimy karczmę

Dziękujemy, Anna M

Karczma Nałęczowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Nałęczowska? Podziel się wrażeniami!