Nałęczów

“Obiad”

Restauracja Pensjonat Rozanna
Nr 14 wśród 16 Restauracje (Nałęczów)
Zrecenzowano 1 września 2019

Restauracja piękna i czysta- niestety obiad - porażka!!! Czekaliśmy bardzo długo- każde danie przenoszone pojedyńczo- o jednym obiedzie w ogóle zapomnieli!Obsługa dziwnie " zamotana"!!! Jedzenie bardzo słabe- najgorsze chyba spaghetti bolognese (Nie było w nim ani grama mięsa ) i schabowy ( bardzo suchy i twardy).

Dziękujemy, Sylwia J

Zrecenzowano 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niezbyt smaczne. Schabego ciezko pokroić, surowki smakowaly octem, ziemniaki bez smaku. Nie polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, L9971RTmarekk
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

W pierwszym momencie, gdy przekroczyłam próg tej polecanej restauracji, bardzo zadziwił mnie zapach w jej wnętrzu. Przypominał detergent, którym w dawnych czasach dezynfekowano szpitale. Zamówiłam śledzia po rosyjsku, rosół z domowym makaronem i danie mięsne, teraz już nie pamiętam nazwy. Jedzenie było niestety niepierwszej świeżości. Cała moja rodzina, która ze mną w tym feralnym dniu zamówiła te dania, w nocy nie mogła spać, bo bolały nas brzuchy. jednym słowem odradzam tą restaurację i na pewno już tam się nie pojawię.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, smakosz8
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam pysznie I domowo uroczy wystroji baaardzo czysto. Nabank wrocimy. Pyszne pierogi I zupy! Ceny normalne.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kassia K
Zrecenzowano 4 maja 2018

Biorąc pod uwagę konkurencje w okolicach Nałęczowa mogę polecić to miejsce z ręką na sercu. Piękny wystrój, jedzenie dobre. Tatr był bardzo dobry, szkoda, że kaczka przytrzymana odrobinę za długo. Ogólnie oceniam pozytywnie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, filip1994p

Restauracja Pensjonat Rozanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pensjonat Rozanna? Podziel się wrażeniami!