“Smacznie, klimatycznie i niedrogo.”
Ewelina — recenzja

Ewelina
Nr 7 wśród 16 Restauracje (Nałęczów)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przepiekne miejsce, cudowny ogród, śliczne krzesełka. Bardzo rozmowny pan własciciel,polecam deser bezowy i tartę z owocami oraz bardzo gęsty koktajl. Ceny-bardzo przystępne. Wszystko świeżutkie:)

Dziękujemy, Surykatka

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i tanie ciasta (porcja sernika 5 zl). Kawa super - jesli poprosisz o drobna modyfikacje np lzejsza lub mocniejsza nie ma problemu i zrobia jak chcesz. Wielki szacun. Niestetybrak terminala, tylko gotowka.

1  Dziękujemy, 315aleksandrac
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy całą rodziną na obiedzie. Czytałem recenzje, więc spodziewałem się samoobsługi i sam wziąłem menu. Ale za chwilę pojawiła się kelnerka i zajęła nami, więc tutaj na plus. Czas oczekiwania na posiłki umiarkowany. Samo jedzenie średnie, raczej nie wyróżniało się niczym na tle konkurencji. Ceny wysokie. Np. przy nazwie dania 22 zł, a za chwilę pytanie co do tego, które ziemniaczki, która surówka i już mamy powyżej 30 zł. Czteroosobowa rodzina nie ma szans zamknąć się w 100 zł. No i na koniec dowiadujemy się, że płatność tylko gotówką. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio płaciłem w restauracji gotówką... Dobrze, że akurat miałem tyle przy sobie, bo biegałbym do bankomatu - żenada. No i ta toaleta... po umyciu rąk i wyjściu z niej miało się ochotę gdzieś jeszcze umyć ręce... Może w niedzielę nie sprzątają. Miejsce opisywane jako niezwykłe z toaletą jak w barze z kebabem i brakiem możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, rafalbt
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie można płacić kartą. Ceny wysokie jak na wielkość porcji. Wszelkie ceny na karteczkach jak w poprzedniej epoce. Piękny ogród

Dziękujemy, kocipepek
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Negatywna
45 minut czekałem na zamówienie i żeby dowiedzieć się że jest samobsluga ale osoby z Hiszpanii były obsługiwane przy stoliku.
Polaków traktuje się tu jako drugi sort
Jestem rozczarowany tym miejscem

2  Dziękujemy, Krzysztof P

Ewelina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Ewelina? Podziel się wrażeniami!