“Ocena bardzo dobra głównie za starania.”

Restauracja-Kawiarnia U Hanysa
Nr 9 wśród 16 Restauracje (Nałęczów)
Opis: W naszych progach zorganizujemy niepowtarzalne wesele, rodzinną uroczystość czy firmową imprezę. Naszym atutem są potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty. Staramy się zadowalać naszych gości serwując dania kuchni śląskiej i polskiej.Na specjalne zamówienia przygotowujemy dania z każdego zakątka ziemi (na miarę dostępności produktów). Do zobaczenia U Hanysa!:)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre miejsce dla dzieci ze względu na plac zabaw. Dostaliśmy świetny fotelik dla dziecka, 99% lokali ma najtańsze ikeowe. Dania z bardzo dużą ilością ziemniaków/frytek i surówek. Ciekawy i nieco karkołomny pomysł na stek z karkówki na gorącym kamieniu. Bardzo dobry łosoś z grilla. Zupa cebulowa zmodyfikowana ale mi smakowała. Nie było lemoniady ale dla szefowej to nie był problem, zrobiła naprawdę świetną na poczekaniu. Obsługę mieliśmy niemal na wyłączność.

Dziękujemy, Grzegorz K

Zrecenzowano 9 maja 2019

Zorganizowałam tam niewielką uroczystość rodzinną i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła właścicielka dbała o to byśmy czuli się wyśmienicie. Zaserwowali wspaniałe potrawy kuchni śląskiej i nie tylko. Wszystko świeże i dobrze przygotowane. Bardzo ładny lokal i miłą obsługa

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, weronicam2017
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Bardzo dobry kurczak który smakował nam wszystkim(,nawet maluszkowi). Miła, uśmiechnięta obsługa, która sprawnie podaje posiłki. Wystrój też OK. Polecam !!! :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Happiness468401
Zrecenzowano 11 września 2018

Żegnaliśmy tu dośc liczną grupą odchodzącego na emeryturę kolegę.Muszę przyznać,że wszyscy są zachwyceni tym miejscem,kuchnią i obsługą bardzo miłych Pań kelnerek.Mi osobiście najbardziej smakowały potrawy śląskie i świetne wędliny.Fajne,przestronne wnętrze,dużo miejsca.Byłem tam po raz pierwszy ale na pewno wrócę na roladę i kluski śląskie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Doskonała kuchnia śląska. Dania pyszne i siwże przygotowywane na bierzaco. Bardzo dobra obsługa i ładny wystrój. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, aniasolarczyk

Restauracja-Kawiarnia U Hanysa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nałęczów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja-Kawiarnia U Hanysa? Podziel się wrażeniami!