Zrecenzowano: 12 maja 2016

Byliśmy z rodziną i znajomymi. Kiepski stosunek jakości do ceny ale płaciłam za wycieczkę w sezonie. Przy zakupie w first minut na pewno te proporcje wyglądają lepiej. Mieliśmy pokój na poziomie -1 i nie polecam, a tam głównie kwaterują Polaków. Śmierdzi stęchlizną i jest ciemny, a łazienka obskurna. Poza tym te pokoje są nieodnowione, a pokoje wyżej tak. Chcieliśmy zmienic pokoj ale nie było nic wolnego. Niewielki basen. Jedzenie takie sobie, zjadliwe ale nic specjalnego. Do plaży jakieś 10 min spacerkiem. Na plus położenie w miejscowości a nie na odludziu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie dajcie się zakwaterować na najniższym poziomie/
1  Dziękujemy, mkrasno
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: alicia k, Manager, Contessa HotelOdpowiedź udzielona 20 maja 2016

Dear Friend

Thank you for taking the time to add your review on Contessa hotel. We are very frustrated for the fact that you did not have a pleasant experience in our hotel.

Due to the fact that in various points your review can easily mislead prospects please allow us to make some important notes with regards to what is written.

First of all the room that you have booked was a garden view room. If you check again at the website of the travel agent you have booked through we advertise that particular room with the garden view, so I am assuming that you must have gotten a very clear picture of the room that you were booking. It is not true at all that there are only Polish people staying there. On this particular time out of the 15 rooms that we have on level 1 , only you and your friends were Polish and all the rest were different nationalities. It is not a matter of discrimination but it depends on the travel agent you book through and the rooms that they have contracted with us. As i recall we offer you the possibility to upgrade your room to our renovate pool view room with 5 euros extra and you were not interested, but I think it is rather misleading to write to this platform that the rooms were on -1 and were dark .

In any case we would like to thank you again for taking the time to write this comment and we will reassure you that we will take your feedback very seriously as we always do in order to keep improving our services.

Best Regards
Alicia K.

Zrecenzowano: 15 października 2015

Ogólnie hotel,jest na dobrym poziomie,obsługa hotelu działa bardzo sprawnie,sprzątane pokoje sa codziennie ,jedzenie wystarczające/w każdym razie nam pasowało.Fantastyczny barman Denis który uwija się przy barze/dobre drinki robi/.I wszystko byłoby oki,gdyby nie leżaczki przy basenie zajmowane ręczniczkami przez turystów już o 6 rano,i nie polecam pokoi na poziomie minus jeden, tam przeważnie polaków zakwaterowywują /wychodza na ogród -jak to można nazwać ogrodem ,ja na wprost miałam potężne drzewo które nie przepuszczało słoneczka i siatka ogrodzeniowa porośnięta jakąs wijąca się rośliną ,a obok cos jakby szambo. Ponieważ ten ogód ma 3 metry szerokości ,więc wiadomo nie ma żadnej cyrkulacji powietrza i jest wilgoć w pokoju/smród /,wszystkie ubrania były wilgotne,Komary też są.Ten pokój zepsuł mi cały urlop/zanaczam że w pokoju przebywaliśmy tylko rano,i wieczorem /.Hotel jest ładnie położony,na lekkim wzgórzu,lokalizacjia blisko centrum . Obok dużo sklepików i tawern.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie wybierajcie pokoi na poziomie minus 1 od strony ogrodu /niestety co jest przykre Polakom dostają się te pokoje/
Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, alicja3211
Zrecenzowano: 5 października 2015

Hotel Contessa, raczej nieduży hotel z trzema poziomami pokoi. Na najwyższym 4 piętrze mieści się taras i stołówka. Na tarasie jest 5 stolików reszta znajduje się wewnątrz hotelu. Widok z tarasu stołówki przecudny! Jedząc posiłek można delektować się krajobrazem gór i morza.
W hotelu serwowane są 2 posiłki dziennie, tj. śniadania i obiadokolacje. Nie ma opcji All inclusive. Przy basenie otwarty jest bar, gdzie można zawsze zamówić coś do jedzenia i picia. Pokoje sprzątane codziennie, łazienki ogólnodostępne sprzątane codziennie. Winda ułatwia poruszanie się między piętrami.
Goście hotelowi to przede wszystkim Brytyjczycy. Ale język polski jest na Zante chyba najczęściej słyszanym. Bardzo dużo rodaków upodobało sobie Zakynthos na miejsc letnich wakacji.
W Contessie animacji dla rodzin z dziećmi nie zaznamy. Jest to basen, nieduży ale czysty i od jednej strony głęboki a z drugiej płytki. Przy basenie bezpłatne leżaki i parasole (za materace trzeba dodatkowo płacić). Jest też brodzik dla dzieci, plac zabaw. W hotelu jest bilard (jedna gra 1EUR) i tenis stołowy - bezpłatny.
Polecam zabranie ze sobą jakiś środków na komary. Jest ich tam od groma i nawet się nie spodziewasz kiedy taka ''wampirzyca'' Ciebie dopadnie. Leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne i jest ich tam nawet sporo. Jeśli jednak ma się w zamiarze spędzenie dnia na terenie hotelu to radze ''zaklepać'' sobie taki leżak. Już z samego rana położyć na nim ręcznik. Nie jest to fair ale ze swojego doświadczenia wiem, że innej opcji nie ma (mnie samej przez cały 2-tyg pobyt udało się poleżakować przy basenie JEDEN raz).
Nam trafił się całkiem spory pokój z dużą łazienką i wanną. Niestety w całym hotelu jest tylko 6 pokoi z łazienkami, gdzie jest wanna. Jest to wygodniejsza opcja ponieważ tzw. zasłonka prysznicowa nie przykleja się do ciała podczas kąpieli.
W pokoju jest dostępna lodówka i klimatyzacja ale za dodatkową opłatą.
Lodówka 3EUR/dzień; klimatyzacja 7EUR/dzień. Sporo...my sobie odpuściliśmy i jakoś nie odczuwaliśmy potrzeby korzystania z klimatyzacji czy lodówki. Pokój sprzątany był codziennie, niezależnie od tego czy zostawiało się karteczkę przywieszona na klamce czy nie. Ręczniki wymieniane były co drugi dzień. Do dyspozycji w zależności od usytuowania pokoju balkon lub taras.
Jedyne co było w pokoju na minus to fakt, że naprzeciwko w sąsiednim hotelu codziennie od godziny 21 do 24 były głośne imprezy...I nie ma na to rady, w Grecji cisza nocna zaczyna się od 24 a nie jak u nas 22.
Kupując wycieczkę w biurze podróży warto zaznaczyć, że chce się mieć pokój na min 2 piętrze, zazwyczaj Polacy lokowani są do pokoi w przyziemiu, gdzie jest wilgoć i wzmożony atak komarów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokój na 3 piętrze, gdzie w łazience jest wanna a widok z tarasu na góry i morze.
Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, malvi006
Zrecenzowano: 3 października 2015

Hotel jak najbardziej na plus. Położony na wzgórzu z pięknymi widokami. Restauracja jest na górze więc można podziwiać widoki z tarasu jedząc posiłki. Hotel należy do tych bardziej spokojnych i kameralnych, wśród gości przewaga Brytyjczyków i Włochów. Brak animacji także wieczory można spędzać w spokoju na balkonie czy przy basenie. Pokój czysty, codziennie sprzątany, bardzo uprzejme panie pokojówki. Lodówka i klimatyzacja płatna oddzielnie. Obsługa w recepcji pomocna i zawsze uśmiechnięta. My mieliśmy wykupiony pakiet śniadanie i kolacja. Jedzenie dość zróżnicowane. Na śniadania do wyboru zarówno tosty, świeże pieczywo, sery, wędliny, dżemy, miód, płatki, jak i na ciepło jajka, parówki. Napoje kawa, herbata, soki. Kolacja również urozmaicona, 2 razy w tygodniu zamiast w restauracji były robione przy basenie z grillem. Do wyboru sałatki, frytki, mięsa, ziemniaki, ryż, zupy. Napoje przy kolacji płatne, bardzo dobra kawa 3 euro, duża woda 1 euro. Ogólnie jedzenie smaczne i wszystko estetycznie podane. Obsługa cały czas na sali, na bieżąco sprzątane stoliki, bez zarzutu. Cały hotel bardzo przytulny, cichy i czysty. Co do lokalizacji Argassi, jak najbardziej dużo rozrywek i ciekawych restauracji, klubów i barów zarówno dla młodzieży jak i osób trochę starszych czy z dziećmi. Co do plaż jedna z bliższych to Banana Beach do której jeżdżą bezpłatne autobusy, jednak zdecydowanie polecamy rozważyć wypożyczenie samochodu czy skutera bo autobusy jeżdżą jak chcą. Oprócz oczywiście zatoki wraku koniecznie trzeba pojechać na Porto Limnionas i Korakonisi a zachód słońca polacamy podziwiać z Kampi Porto Schiza :)

Dziękujemy, Agnes P
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2015

Polecam hotel Contessa na wakacyjny wypoczynek zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Hotel jest położony 3-4 min. spacerkiem od centrum miasteczka, w spokojnej okolicy. Obiekt oraz otoczenie jest bardzo zadbane i czyste. Basen również doskonale utrzymany, można korzystać bez obaw. Wokół basenu sporo leżaków i stoliczków oraz barek serwujący przekąski i napoje - polecam doskonałą kawę przygotowywaną przez Denisa :). Pokoje dość przestronne i czyste, łazienki również. Serwis sprzątający naprawdę na dobrym poziomie. Posiłki smaczne i urozmaicone, serwowane w jadalni z cudnym widokiem na morze. Dwa razy w tygodniu odbywa się kolacja w formie grilla/ barbecue z pysznymi specjałami greckimi. Personel w hotelu niezwykle uprzejmy i pomocny. Reasumując - hotel sympatyczny i godny polecenia na wakacje.

3  Dziękujemy, mandi_krakow