Hotel czysty zadbany,pokoje ładne,łóżko wygodne, klima daje rade. Personel miły. Hotel usytuowany bardzo blisko od restauracji, tavern i innych nocnych rozrywek. Jedzenie natomiast pozostawia wiele do życzenia zawsze zimne nie smaczne, monotonne, owoce z puszek lidla...alkohol, piwko mieszane najgorszej jakości, który serwuje czasem 9-latek to juz w ogóle dramat! Plusem jest widok morza i zejście na plażę tuż z restauracji hotelowej oraz dobra kawka z ekspresu.

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia na spokojny urlop. Położony nad samym morzem, z pokoju miałem piękny widok na morze. Jedzenie i obsługa ok, fajny stonowany wystrój. Czystość też w porządku. Generalnie hotel jest godny polecenia.

Dziękujemy, michal2221
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tego hotelu można jechać za góra 2 tys od osoby my daliśmy 3.300 za osobę ! Dla nas ten hotel powinien mieć dwie gwiazdki ! Jedzenie czesto niedobre ,bardzo bardzo mały wybór , bardzo czesto brakowało , poprostu nie było dokładane , owoce tylko arbuz,melon, drinki w plastikach okropne można się po nich rozchorować pijalnie było tylko piwo . Soki miały tylko kolory a smakowały jak woda .Obsługa pracuje jak za karę jedyny + to ze pokoje ładne , plaża przy hotelu ale brudna nie sprzątana i malutka tak z5m na 2 m z jednej strony betony nie ma żadnego uroku , parasole przy plazy potargane ,leżaki pozajmowane już w nocy rano jak się pójdzie to może jakiś połamany leżak się znajdzie obsługę to nie obchodzi maja wszystko gdzies . Przy nas wieczorem Pan z obsługi przedziurawił dwa materace jeden był koleżanki podobno myślal ze nie ma właściciela , hamstwo !!!!Nie polecam tego hotelu !

Dziękujemy, MWM12345
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu .pokoje na 4 gwiazdki .bardzo miły i przyjazny personel , dużym atutem bezposredni dostep do piaszczystej i czystej plaży oraz 2 baseny na obiekcie .w pokojach sejf lodówka i klimatyzacja co jest wielkim plusem .jedzenie bardzo dobre dużo potraw regionalnych . Ogólnie cisza i spokój bardzo gorąco polecam .

Wskazówka dotycząca pokoi: lepiej rezerwowac pokoje w 3 niedawno wybudowanych pawilonach wszystko jest w miarę jeszcze nowe /klima ,lodówka , łazienka /
Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega słabe jedzienie. Hotel niby 4 gwiazdki i all inclussive. Jednak pozostawia wiele do życzenia. Posiłki kończą się pol godziny do godziny przed czasem i już nie dokładają. Jedzenie mega średnie i monotonne. Nie wymieniają ręczników ani nie dokladają płynów do kąpieli, które na początku były. Silownia dramatyczna, sprzęty zardzewiałe. Basen tez w średniej kondycji widoczna rdza i ostre krawędzie.
Pozostawione materace na basenie obsługa hotelowa przebija i wyrzuca.
All inclussive bardzo słabe, napoje z nalewaka rozwodnione na maxa.
Ogólnie tylko pokoje w miarę nowe i ładne reszta totalnie na NIE!
Odradzam to miejsce!

1  Dziękujemy, 263damianw