Płacąc za wczasy na Zakynthos w All Inclusive niecałe 2000 nie można spodziewać się cudów. Może to też dlatego, że nie jestem nadmiernie wymagająca. I jadę na urlop wyluzowac się a nie napinać. I tak zacznę od plusów. Pod dotarciu do hotelu z lotniska była 6 rano czekało na nas miłe zaskoczenie choć bie byłyśmy jeszcze zameldowane bo doba hotelowa zaczyna się od 14 jak w większości miejsc i to chyba jest normalne że trzeba poczekać na pokój czekało na nas śniadanie które normalnie jest od 8. I tu już barszo na plus. Pokoje przygotowano dużo szybciej. Pokój niewielki. Łazienka mała. Sprzątane co dzien. Wymieniane ręczniki jak tylko były zosrawnione w łazience na podłodze to zaraz były nowe. Widok na morze. W pokoju czajnik, kuchenka i lodówka. Jeśli ktos potrzebuje pokoju tak jak my do spania i wzięcia prysznica to idealnie. Ośrodek to 3 hotele obok siebie. Można we wszystkich korzystać ze wszystkiego. Jeść pić spędzać czas nad basenem. Obsługa bardzo mi£a pomocna. Mówiąca po polsku bo albo są polakami albo przez lata nauczyli się podstaw polskiego. Baseny 3 przy każdym z hoteli. Leżaków ogrom. Bar zaopatrzony obficie. Niby do 23 ale i później też nam się udało dostać małe co nieco co wieczór animacje prowadzone po polsku. Dyskoteki. Posiłki: śniadania dobre choc zabrakło.mi owoców ale cóż można przeżyć. Obiady i kolacje bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie ale kuchni greckiej trzeba spróbować poza hotelem, bo hotelowa kuchnia stworzona pod gości. Wczasy z uwagi na ilość polaków trochę jak w Pobierowie, ale miło że lokalni knajpiarze i sklepikarze wyszli na przeciw największej ilosci turystow w tej miejscowosci. Menu po polsku w wielu lokalach. Wycieczki po wyspie z biur(lokalnych) z polskim przewodnikiem. Miejscowość taka nadmorska sklepiki, knajpy jak w np. W Mielnie. Brak plaży to jest największy minus. Ale można sobie poradzić. Bezpłatny autobus wozi na piękną plaże Banana Beach polecam bardzo. Komunikacja miejska bilet 1.80 mozna pojechac do stolicy Zakynthos. Warto. Taksówki z gory okreslonym cennikiem mozna skorzystac. Polecam wybrac sie na wycieczki z biura podrozy ktorym sie przylecialo albo z lokalnych biur do Zatoki Przemytnikow. Kefalonia. Bajka. Polecam dla osob z TUI wycieczki z genialna przewodniczka p. Bozena jest swietna. Reasumujac jesli place takie pieniadze za to co dostalam to jestem bardzo zadowolona. Bawilam sie wysmienicie. Zwiedzilam duzo. Zjadłam dobrze. Dla bardziej wymagajacyh polecam poszukanie jakiegos drozszego miejsca jesli chca siedziec w hotelu z luksusami to tu ciezko je znalezc.polecam tez wyluzowac na czas urlopu.

1  Dziękujemy, Aleksandra B

Hotel położony w pięknym miejscu, widoki na morze, czysto i przyjemnie, dużo Krajan i obsługa profesjonalna ( Zwłaszcza Pan Michał ....)w połowie Polska. Jedzenie różnorodne i pyszne. Wyspa piękna, zobaczyliśmy ją i od morza i od lądu za sprawą Pani Joli z biura położonego na tej samej ulicy ( znaczek biura to kotwicą ). Polecam serdecznie cudne wakacje.

Dziękujemy, Podroznik829
Zrecenzowano: 10 września 2019

+Kompleks trzech hoteli i dozwolone jest korzystanie z basenow, barów i jadalni w kazdym.
+Commodore należy do najcichszego z całego kompleksu, animacje i imprezy odbywają się w Admirale.
+Miła, pomocna obsluga.

-Brak wifi w pokojach, a w lobby często połączenie zostawało przerywane.
-Niewyciszone ściany w pokojach, drzwi nie przylegajace ściśle do framugi, przez co słychać rozmowy sąsiadów oraz inne zajmujące ich głośne czynności.
-Brak uchwytu na słuchawkę prysznicowa w łazience.
-98,9 % turystów przebywających w hotelu to Polacy, którzy zachowują się bardzo niestosownie na obszarach ogolnodostepnych. Są glosni, skaczą do wody chociaż jest to zabronione, puszczają własną muzyke, zagluszajac hotelowe głośniki. Nie słuchają poleceń opiekuna turystycznego.
-Wycieczki, zakupione w biurze Tui bardzo drogo wypadają w porównaniu do nabycia tej same podróży na głównej ulicy w biurze turystycznym. Kwota dochodzi nawet do 20€.
-Reczniki w pokoju zostały wymienione dopiero po 5 dniach od przyjazdu.
---ZDECYDOWANIE JEDZENIE, mało urozmaicone posiłki obiadowe i kolacyjne, prawie to samo każdego dnia, aż do znudzenia. Jadlbysmy codziennie spaghetti, frytki i arbuza bo nic nie wyglądało ani nie smakowało apetycznie. Nie jesteśmy bardzo wymagające jeśli chodzi o dania, ale kuchnie w tych hotelach wypadają fatalnie w porównaniu do innych naszych podróży. Śniadania były codziennie takie same, ale były smaczne. Owoce poza arbuzem i melonem były serwowane z puszki. Nieciekawe desery.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyspa Zakunthos sama w sobie jest cudownym miejscem, mozna znalezc tu wspaniale zatoki do plywania w masce i pletwach np Porta Roxa z dala od zgielku plazy .. sam hotel jest dla ludzi ktorym nie obce sa wczasy w domkach kempingowych z lat 70 w Białobrzegach jak ktos wczesniej juz slusznie stwierdzil. Sama okolica przypomina raczej bazarek chinski lub zatloczone polskie miasteczko nadmorskie, bardzo duzo polakow:) ktorzy moga sie tu czuc jak we Wladyslawowie minusy - brak chodnikow, lub bardzo waskie wiec trzeba uwazac aby nie zostac rozjechanym przez auto, motor gdyz Argasi to miasteczko bez promenady spacerowej a jedynie z ulica przelotowa przez miejscowosc.

Dziękujemy, katarzynasV7292VM
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel stary. Stanowczo nie dla rodzin z dziećmi. Wszędzie pełno schodów, przy ruchliwej ulicy, brak plaży, brak brodzika dla dzieci i jakichkolwiek atrakcji. Pokój tak obrzydliwy, że się tego nawet opisać nie da. Hotel dla bardzo mało wymagających osób, które za nie wielkie pieniądze chcą odpocząć i pozwiedzać wyspę. Jedzenie ok ale bez szału. Ogólnie nie polecam. Lepiej dołożyć i pojechać w lepsze miejsce

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Julis1986