Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyspa Zakunthos sama w sobie jest cudownym miejscem, mozna znalezc tu wspaniale zatoki do plywania w masce i pletwach np Porta Roxa z dala od zgielku plazy .. sam hotel jest dla ludzi ktorym nie obce sa wczasy w domkach kempingowych z lat 70 w Białobrzegach jak ktos wczesniej juz slusznie stwierdzil. Sama okolica przypomina raczej bazarek chinski lub zatloczone polskie miasteczko nadmorskie, bardzo duzo polakow:) ktorzy moga sie tu czuc jak we Wladyslawowie minusy - brak chodnikow, lub bardzo waskie wiec trzeba uwazac aby nie zostac rozjechanym przez auto, motor gdyz Argasi to miasteczko bez promenady spacerowej a jedynie z ulica przelotowa przez miejscowosc.

Dziękujemy, katarzynasV7292VM
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel stary. Stanowczo nie dla rodzin z dziećmi. Wszędzie pełno schodów, przy ruchliwej ulicy, brak plaży, brak brodzika dla dzieci i jakichkolwiek atrakcji. Pokój tak obrzydliwy, że się tego nawet opisać nie da. Hotel dla bardzo mało wymagających osób, które za nie wielkie pieniądze chcą odpocząć i pozwiedzać wyspę. Jedzenie ok ale bez szału. Ogólnie nie polecam. Lepiej dołożyć i pojechać w lepsze miejsce

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Julis1986
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

HOTEL
Co do hotelu to jest to jeden z trzech blisko do siebie położonych hoteli. Z barów, restauracji i basenów można korzystać w każdym z nich. Pokój dwuosobowy na pierwszy rzut oka całkiem niezły (czysty, zadbany, klimatyzacja ok, widok kątem na morze). Niestety po pierwszej nocy okazuje się że materace są strasznie niewygodne oraz łazienka jest mała i nieprzemyślana (brak zasłonki, muszla przed zlewem)
JEDZENIE
Tu akurat całkiem spory plus za jedzenie, nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się, że w hotelu są beznadziejne i monotonne śniadania (ciekawe czy w swoich domach przygotowujecie codziennie coś innego)
Na śniadanie płatki, ciasto, herbatniki, ciastka, tosty, powidła, miód, nutella, parówki, jajka, omlet, pomidory, feta, ser żółty, cukinia i cebula, jogurt naturalny i słodki, brzoskwinie "szynka". Przyczepiłbym się jedynie kawy
ARGASSI
Na wstępnym spotkaniu dostaliśmy informacje od rezydenta TUI, że na komunikację miejską nie ma co liczyć a plaże są kamieniste i nieciekawe. KM działa bez zarzutów jest klimatyzowana i wg rozkładu. Koło kościółka znajduje się kawałek piaszczystej plaży na której jest sporo miejsca, w wodzie brak kamyczków, plaża idealna dla dzieci - płytko
Argassi to kameralna miejscowość. Męczy tu naganianie ludzi do każdej z restauracji
WYSPA
Osobom z dobrą kondycją fizyczną polecam wejście na skopos. Na wzgórze najlepiej iść,aby dodatkowo zobaczyć wschód słońca na szczycie
Wycieczki z MyTours super (żółwie i wrak), a są tańsze niż z polskim biurem

Dziękujemy, Jacek_1985
Zrecenzowano: 22 marca 2019

Trzy gwiazdki daję za jedzenie i widoki z głównej restauracji - było na prawdę bardzo smacznie! Cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Materace w pokojach były tak niewygodne, że po 3 nieprzespanych nocach każdego wieczora marzyliśmy o powrocie do domu :-) Plaża niestety nieciekawa, woda nie przypominała ani trochę tej krystalicznie czystej z pocztówek, a podejście w drodze powrotnej pod górę pozwalało spalić sporo kalorii! Ja zdecydowanie nie wrócę do tego hotelu ponownie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Hotel niewielki dlatego panuje w nim spokój.Pokoje małe ale każdy posiada balkon i aneks kuchenny. Dla nas wystarczający ponieważ cały dzień przebywaliśmy poza hotelem. Jedzenie smaczne i wystarczające. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Wyspa Zakynthos jest piękna i naprawdę będąc tam grzechem byłoby nie zobaczyć jej atrakcji. Polecam piękną plażę Banana Beach, do której z Argassi dojeżdża bezpłatny autobus. Polecam także biuro Zante Magic, które organizuje niezapomniane wycieczki po wyspie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, franklin126p