Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel stary. Stanowczo nie dla rodzin z dziećmi. Wszędzie pełno schodów, przy ruchliwej ulicy, brak plaży, brak brodzika dla dzieci i jakichkolwiek atrakcji. Pokój tak obrzydliwy, że się tego nawet opisać nie da. Hotel dla bardzo mało wymagających osób, które za nie wielkie pieniądze chcą odpocząć i pozwiedzać wyspę. Jedzenie ok ale bez szału. Ogólnie nie polecam. Lepiej dołożyć i pojechać w lepsze miejsce

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Julis1986
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

HOTEL
Co do hotelu to jest to jeden z trzech blisko do siebie położonych hoteli. Z barów, restauracji i basenów można korzystać w każdym z nich. Pokój dwuosobowy na pierwszy rzut oka całkiem niezły (czysty, zadbany, klimatyzacja ok, widok kątem na morze). Niestety po pierwszej nocy okazuje się że materace są strasznie niewygodne oraz łazienka jest mała i nieprzemyślana (brak zasłonki, muszla przed zlewem)
JEDZENIE
Tu akurat całkiem spory plus za jedzenie, nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się, że w hotelu są beznadziejne i monotonne śniadania (ciekawe czy w swoich domach przygotowujecie codziennie coś innego)
Na śniadanie płatki, ciasto, herbatniki, ciastka, tosty, powidła, miód, nutella, parówki, jajka, omlet, pomidory, feta, ser żółty, cukinia i cebula, jogurt naturalny i słodki, brzoskwinie "szynka". Przyczepiłbym się jedynie kawy
ARGASSI
Na wstępnym spotkaniu dostaliśmy informacje od rezydenta TUI, że na komunikację miejską nie ma co liczyć a plaże są kamieniste i nieciekawe. KM działa bez zarzutów jest klimatyzowana i wg rozkładu. Koło kościółka znajduje się kawałek piaszczystej plaży na której jest sporo miejsca, w wodzie brak kamyczków, plaża idealna dla dzieci - płytko
Argassi to kameralna miejscowość. Męczy tu naganianie ludzi do każdej z restauracji
WYSPA
Osobom z dobrą kondycją fizyczną polecam wejście na skopos. Na wzgórze najlepiej iść,aby dodatkowo zobaczyć wschód słońca na szczycie
Wycieczki z MyTours super (żółwie i wrak), a są tańsze niż z polskim biurem

Dziękujemy, Jacek_1985
Zrecenzowano: 22 marca 2019

Trzy gwiazdki daję za jedzenie i widoki z głównej restauracji - było na prawdę bardzo smacznie! Cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Materace w pokojach były tak niewygodne, że po 3 nieprzespanych nocach każdego wieczora marzyliśmy o powrocie do domu :-) Plaża niestety nieciekawa, woda nie przypominała ani trochę tej krystalicznie czystej z pocztówek, a podejście w drodze powrotnej pod górę pozwalało spalić sporo kalorii! Ja zdecydowanie nie wrócę do tego hotelu ponownie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Hotel niewielki dlatego panuje w nim spokój.Pokoje małe ale każdy posiada balkon i aneks kuchenny. Dla nas wystarczający ponieważ cały dzień przebywaliśmy poza hotelem. Jedzenie smaczne i wystarczające. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Wyspa Zakynthos jest piękna i naprawdę będąc tam grzechem byłoby nie zobaczyć jej atrakcji. Polecam piękną plażę Banana Beach, do której z Argassi dojeżdża bezpłatny autobus. Polecam także biuro Zante Magic, które organizuje niezapomniane wycieczki po wyspie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, franklin126p
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Nasz urlop w tym hotelu spędziliśmy pod koniec zeszłego sezonu. Polecam dopłacić do pokoju rodzinnego, które są zdecydowanie większe i odświeżone (dla nas był to koszt 100zł/os). Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2 dni. Niepodważalnie największym atutem hotelu jest to, że należy to sieci trzech hoteli, z których animacji mogą korzystać wszyscy goście. Główne animacje skupione są wokół hotelu Admiral (po drugiej stronie uliczki, tutaj też jadaliśmy obiady i kolacje). Ku naszemu zaskoczeniu, animatorzy to Polacy tak jak chyba 90% gości. Z tarasu hotelu Capitan rozpościera się cudowny widok na stolicę - warto udać się tam chociaż raz na kolację. Jedzenie przepyszne, ogromy wybór dań, a ponadto oprócz posiłków głównych dostępne zakąski w Snack barze (hamburegry, tosy i inne ). Personel hotelowy w porządku. W hotelu dużo schodów. Minusem dla niektórych może być "plaża" oddalona o jakieś 450m od hoteli (droga w dół). W zasadzie jest to kawałek brudnego piasku, na którym na pewno nie rozłożymy rącznika, ponadto glony i niemiły miejscami zapach, woda czysta. Do centrum Argassi 3 min. Hotel idealny dla osób nastawionych na zwiedzanie wyspy, która jest przepiękna. Polecam wycieczki z polskiego miejscowego biura podróży, które znajduje się na tej samej ulicy.
Hotel dla nas na plus - dla niewymagających.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Aneta06