Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel Polski na bardzo dobrym poziomie plus dla ludzi nie znających języka. Kompleks 3 hoteli położonych blisko siebie można korzystać ze wszystkiego w każdym. Jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta Pani Tamara bardzo miła i pomocna zawsze podpowie, doradzi w wielu sprawach. Pokoje czyste codziennie sprzątane. Piękny widok z hotelu na morze i miasto Zante. Lokalizacja bardzo dobra wszędzie blisko. Animacje dla dzieci dobre ciekawe. Animacje dla dorosłych tragedia. Animatorzy (Kuba) niekompetentni nie nadają się do swojej pracy. Nie trzymali się programu który był. Czasami niektórych animacji po prostu nie było. Nie potrafią zachęcić ludzi do zabawy, omijali starszych ludzi, którzy również mieli ochotę zagrać np.w siatkówkę wodna. Polecamy wycieczki z biurem Zante magic tours ! Świetni ludzie i najlepsi przewodnicy. Ogólnie bardzo polecamy wakacje w tym hotelu i wyspę napewno tam jeszcze wrócimy !

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokoje czyste. Mieliśmy pokój 307 z przepięknym widokiem na miasto i morze taki sam widok czeka wszystkich w resteuracji. Posiłki jak najbardziej ok naprawdę ale to naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Mięsa w różnej postaci makarony z owocami morza ryż też w różnych odsłonach ryby szaszłyki owoce zapiekanki słodkości i dużo innych smacznych dodatków. Mi osobiście do śniadania brakowało jedynie jakiegoś warzywka typu pomidor czy ogórek. Hotelowa plaża hmm dla nas była ok inni narzekają że nie jest piaszczysta ale nam wystarczala buty do pływania i po dwóch metrach w wodzie sam piasek. Dla bardziej wymagających piaszczystą plażę mieli w miasteczkach niedaleko albo busik na plażę banana.Z basenu skorzystaliśmy tylko raz niestety chlor który był wsypywany codziennie wieczorem do basenu nie wyszedł nam na zdrowie Ale lezakow i miejsc na nich nie zabraklo dla nikogo. Wolelismy kąpiel w morzu. Alkochole były OK Barmani nie zalowali z dodatkiem kostki lodu bez coli czy sprite Nie każdy lubi rozwadniac Dla osób nie znających języka nie muszą się martwić w recepcji i w resteuracji czy w barze bez problemu wystarczy język polski zresztą tak jak i całym miasteczku przeważa nasz język polski jedynym słowem polacy zdominowali tę część wyspy. Nasz pobyt urozmaicony w postaci wycieczek fakultatywnych zakupionych w polskim biurze Zante Magic Tours Jako głos mojej rodziny polecam ten hotel

Dziękujemy, terlika
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel ma wiele plusów i jest z pewnością świetną bazą wypadową umożliwiającą swobodne zwiedzanie cudownej wyspy - Zakynthos. Captains wchodzi w kompleksu Xenos (Captains, Commodore, Admiral), dzięki czemu goście mogą korzystać ze wszystkich hoteli. Zarówno z basenów jak i ze stołówki czy barów. W hotelu Admiral odbywają się dyskoteki oraz animacje, w tym wieczór grecki wraz z pokazem narodowych tańców. Stołówka w hotelu Captains jak dla mnie - bomba. CUDOWNY widok z tarasu. Jeśli chodzi o jedzenie - kapitalne. Ktoś bardzo wymagający mógłby mówić o lekkiej "monotonności" ale razem ze znajomymi nie przeszkadzało nam to kompletnie. Świetna lasagne, różnego rodzaju ryby, robiona pizza oraz genialne różne makarony z szynką i sosami. Wybór jest dość spory więc na pewno nikt nie chodziłby głodny. Oprócz tego dobry wybór warzyw i owoców. W przypadku gdy ktoś zgłodniał wydawane są świetne przekąski (hamburgery, frytki, tosty, sałatki). Jest to dobra opcja dla osób, które chcą wziąć coś "na drogę" planując całodniową wycieczkę (warto wziąć z domu woreczki). Jeśli chodzi o alkohole to spory wybór. Barmani "nie żałują" alkoholu, dzięki czemu drinki są baaardzo mocne. Jeśli chodzi o piwo to jak to zwykle bywa jest ono bardzo słabe, ale dzięki temu orzeźwiające (można pić cały dzień). Piwo i drinki wydawane w barze przy basenie podawane w kubeczkach plastikowych, natomiast na stołówce w szklanych. Jeśli chodzi o wino to idealne do posiłków - czerwone/białe, lecz zawsze wytrawne. Basen dość mały ale kompletnie to nie przeszkadzało, ponieważ nie było zbyt dużo ludzi. Oprócz tego obok znajduje się także bardzo fajne jacuzzi. Na basenie w hotelu Commodore można było pograć w siatkówkę, także też była to fajna atrakcja. Jeśli chodzi o leżaki to we wrześniu na spokojnie było sporo wolnych miejsc. Na plaże trzeba było troszkę dojść ale to nie było problemem, ponieważ trzeba dojść nieruchliwą drogą. Jednak nie polecam dla osób z niepełnosprawnością ruchową, ponieważ droga jest dość stroma. Plaża na brzegu nie wygląda zbyt dobrze, lecz wystarczy przejść po kamykach kilka metrów dalej i jest już piękna. Na tej plaży znajduje się zabytkowy most z 1805 roku, bardzo fajny zabytek. Zdecydowanie polecam wypożyczyć sobie samochód na kilka dni i objechać cały Zakynthos kąpiąc się na innych świetnych plażach (najlepsze według mnie to Banana Beach oraz Dafni Beach).
My byliśmy w pokoju rodzinnym i był on spory (dwa pokoje oddzielone drzwiami - jedno łóżko małżeńskie a w drugim pokoju dwa łóżka pojedyncze). Jedyny minus to widok z balkonu na ścianę innego budynku, ale będąc na tak wspaniałej wyspie - na tym balkonie nie siedzieliśmy praktycznie nigdy :). Łazienka w miarę spoko, niestety kolejnym minusem były - już od początku brudne ręczniki. Jednak wiadomo ze sprzątaczkami można się dogadać. Klimatyzacja niestety kapała na podłogę ale podłożyliśmy butelkę i po problemie.
Podsumowując świetne miejsce i naprawdę polecam wszystkim zarówno młodszym jak i rodzicom z dziećmi (przy Captainsie znajduje się fajny płytki basen dla dzieciaczków). Jednak jeśli chcecie odpocząć od "polskiego klimatu" to nie polecam - goście to SAMI Polacy, nawet menu w głównej restauracji jest napisane po polsku :) Jest to jednak atut dla osób nie znających języka polskiego, spora część obsługi mówi po polsku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje rodzinne mają słabe widoki.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kladzior
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy w tym chotelu w czerwcu 2017 po recenzjach baliśmy się co za staniemy, po przyjeździe miłe rozczarowanie Holet czysty obsługa miła nasz pokój wyglądał dokładnie jak ze zdjęć był na samym dole wychodziło się bezpośrednio na zewnątrz co było super szczególnie z dzieckiem. Jedzenie urozmaicone nawet śniadania( jeśli ktoś całe menu zje poerwwzego dnia to wydaje się mu ze jest monotonne)widok w jadalni cudo, brodzik mógłby być większy ale wystarczył. Nie wiem skąd opinia o braku plaży Wystarczy przejść lewo w str zatopionego mostu i plaża jest. Polecamy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, AgaKu9
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Polecam:)
Byłam tam z mężem i dziećmi 13 i 16 lat. Co do samego hotelu to potrzebuje trochę odnowy (chodzi o basen) ale cała reszta było ok. Śniadania słabe ale zawsze coś się dla siebie znajdzie (grecy nie jedzą śniadań) więc trochę monotonne ale smaczne, lunch i obiadokolacje super w między czasie jest snack bar i wszystko co się chce jest(frytki, hamburgery itp) soki i drinki cały czas dostępne, wino lane z beczki białe i czerwone mogło być lepsze ale moznać wypić (ja lubię słodkie wina a to chyba polwytrawne) co do plaży to kamienista potrzebna buty do wody od 11-17 na plaży otwarty jest bar ale tylko napoje bezalkoholowe :) leżaków nigdy nie brakowało. Pokoje sprzątane codziennie. Widoki z jadalni przepiękne, obsługa i polska i grecka(która mówi po polsku) na bardzo dobrym poziomie. Wszystkie niedociągnięcia rekompensuje przyroda
:) polecam trochę dopłacić i wziąść pokój z widokiem na morze. Polecam wykupienie wycieczki ja wybrałam biuro magic zante ale są też inne bardzo dobre i też z polską obsługa. Nie polecam wypożyczalni samochodow i skuterów ale tylko dlatego że drogi i poziom jazdy Greków mnie osobiście poraził. Jeżeli miałabym tam wrócić to jedziemy z zamknietymi oczami:)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Martula-1982