Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel położony w małym mieście Argasii, kdwardans od stolicy wyspy Zakynthos, w bocznej uliczce - do głównej ulicy 5 minut spacerkiem, a na ulicy, przy której jest hotel, właściwie wszystko: sklepy (od jedzenia przez alkohol, ciuchy, pamiątki, akcesoria plażowe i do snorkelingu), restauracje, knajpy (jest knajpa z meczami codziennie w TV), wypożyczalnie quadów, a przede wszystkim biuro świetnego Zante Magic Tours (polska firma z wycieczkami po wyspie - my polecamy). Wyraźnie odnowiony niedawno. Przestronne czyste lobby z barem, bardzo miła obsługa (i w lobby, i przy basenie, przy barze czy w restauracji). WI-FI niby jest - ja korzystałem z neta zwykłego komórkowego, bo zrywało i przeciążone, pewnie za dużo ludzi na raz korzysta (czasami rano dawało radę). Spory basen z leżakami (tradycyjnie, wiele zajętych od rana, ale w ciągu dnia się zwalniały). Obok klimatyzowana restauracja, także z możliwością zjedzenia posiłku na powietrzu. Duża przestrzeń, sporo miejsca. Pokoje wychodzące albo na basen, albo na drugą stronę (wtedy widok na morze), przestronne, dobrze wyposażone (klimatyzacja, lodówka, zlew kuchenny, sporo szaf, ładna łazienka z wanną), z balkonem. Dostawka to w sumie osobne dodatkowe normalne łóżko. Jest winda w hotelu. Pokoje sprzątane, zamiatane codziennie, wynoszone śmieci, ręczniki wymieniane chyba co drugi dzień. Posiłki właściwie nie do przejedzenia - może śniadania nie są mocną stroną, ale wybór jest taki, że każdy się naje bez problemu. Lunch i obiad świetne, potrawy ciągle donoszone w miarę ich zjadania, zróżnicowane, dużo owoców, dobre ciasta. Dla dzieciaków - lody do oporu. Obsługa restauracji przesympatyczna, co najmniej 2 panie (obie Natalie) to Polki. W ogóle obsługa zna sporo prostych słów po polsku. W ciągu dnia właściwie cały czas przekąski przy basenie (frytki, burgery, sałatki) i alkohol, który w ogóle jest na obiekcie do 23:00 w all inclusive, po 23:00 po 1,5 euro za sztukę (bez względu na to, co pijesz). Basen czysty, żadnych odpadających kafelek czy ruszających się drabinek - max chyba z 2,5 m, ale z fajnym brodzikiem dla dzieciaków. Ok. 7-10 minut spacerem nad morzem plaża tzw. hotelowa - niebiesko-źółte parasole, oznaczona jako Xenos Hotels, z leżakami za darmo, a od 11 także napojami (bez alkoholu). Leżaki na trawce, w tym miejscu plaża kamienista (jak większość wzdłuż Argassi), ale nieco dalej w lewo przyjemny piasek. Jeśli ktoś szuka wielkiej przestronnej plaży - jest darmowy busik na Banana Beach (powrót też za darmo, jak masz paragon za cokolwiek na plaży: leżak, drinka itp). My polecamy ew. plażę Gerakas. Ale ta przy hotelu jest ok, mało ludzi, cisza i spokój, a do tego bliziutko. Sam hotel Admiral wraz z hotelami Commodore (ciut wyżej na ulicy) i Captain (najwyżej, za Commodore) to przestrzeń, z której można korzystać w całości, będąc gościem któregokolwiek z nich. Admiral zdecydowanie najlepszy, najbliżej, największy basen - do Captains warto się przejść z rana lub pod wieczór, jako położony wysoko ma świetny widok z tarasów na wyspę, morze itp. Przez cały dzień w tym kompleksie (Admiral, Commodore, Captains) są animacje, jednakże w różnych hotelach - w ciągu dnia w Commodore i Captains, wieczorne w Admiral: o 21 disco dla dzieci, muzyka na żywo, wieczór grecki, itp.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ja chyba jednak polecam pokoje od tyłu hotelu, czyli z widokiem na morze - wieczorem jest po prostu nieco cisze.
1  Dziękujemy, t0muuu
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przytulny hotel z bajecznym widokiem z balkonu. Pyszne jedzenie, wszystko świeżutkie i praktycznie nie do przejedzenia. Co wieczór organizowane były jakieś imprezy dla gości, np. wieczór grecki, karaoke, czy muzyka na żywo. Polecam z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel czysty, schludny. Pokoje sprzątane codziennie. Bardzo duży wybór jedzenia, które było naprawdę smaczne. Pokoje zadbane jak i cały hotel. Personel uprzejmy i chętny do pomocy. Wieczorami animacje dla dzieci, greckie wieczory itp. Warto odwiedzić zwłaszcza za tą cenę. Czuliśmy się w hotelu bardzo dobrze.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Marcys1315
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Bardzo dużo dobrego jedzenia,pokoje sprzątane codziennie.Codziennie animacje w jez.polskim dla dzieci.Jedyny minus to plaża a raczej jej brak.Wieczorami disco,karaoke.Jak na greckie standardy hotel dobry.

1  Dziękujemy, mola54
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ok. Obsługa bardzo miła. Dużo Polaków zamieszkujących. Pokój czysty, posiada wannę. Miejsce przepiękne. Idąc pasażem do hotelu można zamawiać ciekawe wycieczki. Jedzenie każdy może coś wybrać dla Siebie. Polecam.

Dziękujemy, Siksta01