Argassi

“Warte polecenia ”
Ethnic — recenzja

Ethnic
Nr 9 wśród 67 Restauracje (Argassi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idąc deptakiem wchodzę tam, gdzie dużo gości...decyzja była nie omylna.
Szybka reakcja obsługi zaprowadziła nas do przytulnego stolika gdzie był chodzący nawiew. Kelnerka pomimo pełnej sali spokojnie tłumaczyła odpowiadajac na pytania. Wyśmienite jedzenie w przystępnej cenie. Porcje z karty w kategoriach: małe, średnie i duże.
Super bo nie ma marnotrawstwa. Winko schłodzone podawane w mrożonym szkle. W trakcie kolacji 3 osoby z obsługi dopytuje czy wszystko w porządku. Podsumowując:
Napewno tam wrócę...

Dziękujemy, Y3925JSmariaj

Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo ładnie urządzona,z fajnymi elementami. Jedzenie przepyszne, prawdziwe greckie, świeże mięso,warzywa,przepyszne souvlaki,pity. Każdy kto chce spróbować greckiego jedzenia powinien tam pójść. Miła obsługa, dosyć mocno zabiegana. Czasami konieczna jest rezerwacja stolika.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ankaf_11
Zrecenzowano 22 listopada 2017

Bardzo klimatyczne miejsce, dobre jedzenie i zimne piwo.... Podczas naszej kolacji w Argassi na jednej ścianie wisiały urocze rysunki dzieci. Zachwytom nie było końca :)

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, jowita96
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma swój charakter, świetny wystrój, super obsługa, bardzo pyszne jedzenie. Zamówiliśmy jagnięcinę i żeberka - palce lizać. Greckie jedzenie z nutką nowoczesności , bardzo polecam. Dzisiaj znowu tam zawitamy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, czajkaczubajka
Zrecenzowano 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zachęciła nas do wejścia przepięknie kwitnąca Bugenwilla w kolorze herbacianym..
Obsługa, ogromnie energiczna i bardzo sympatyczna na początku zajęła się naszymi dziećmi, przynosząc zabawki oraz kredki polecone potrawy były smaczne, a kurczak na szaszłyku najlepszy jaki jadłam! Tzn. Spróbowałam, bo w większości zjadły go dzieci!
Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, dominikad648

Ethnic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Argassi, Zakintos

Byłeś(-aś) w Ethnic? Podziel się wrażeniami!