“Klimatyczne z pysznym jedzeniem”
Ethnic — recenzja

Ethnic
Nr 11 wśród 59 Restauracje (Argassi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma swój charakter, świetny wystrój, super obsługa, bardzo pyszne jedzenie. Zamówiliśmy jagnięcinę i żeberka - palce lizać. Greckie jedzenie z nutką nowoczesności , bardzo polecam. Dzisiaj znowu tam zawitamy.

Dziękujemy, czajkaczubajka

Zrecenzowano 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zachęciła nas do wejścia przepięknie kwitnąca Bugenwilla w kolorze herbacianym..
Obsługa, ogromnie energiczna i bardzo sympatyczna na początku zajęła się naszymi dziećmi, przynosząc zabawki oraz kredki polecone potrawy były smaczne, a kurczak na szaszłyku najlepszy jaki jadłam! Tzn. Spróbowałam, bo w większości zjadły go dzieci!
Polecam!

Dziękujemy, Dominika D
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Zdążyliśmy spróbować w tej Tawernie tylko żeberek wieprzowych i jagnięcych - były pyszne a obsługa bardzo miła

Dziękujemy, Pawel J
Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, wyśmienite przyrządzone mięso, bardzo dobra obsługa. Trzeba zamawiać stolik wcześniej, bo troche mało miejsca, a dużo gości

Dziękujemy, Dorota L
Zrecenzowano 29 czerwca 2016

Pyszne jedzonko - polecam Pork Sovlaki:). Klimatyczny wystrój w środku - magiczne miejsce - idealne na kolacje we dwoje:). Obsługa bardzo miła.

1  Dziękujemy, Monika B

Ethnic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Argassi, Zakintos

Byłeś(-aś) w Ethnic? Podziel się wrażeniami!