“Świetna knajpa”

Peppermint Restaurant Fresh Kitchen
Nr 15 wśród 67 Restauracje (Argassi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Bardzo dobra knajpa, ocena jest myślę sprawiedliwa, jedynym minusem gdy my bylismy był niesprawny przydział stolików, Jedzenie przepyszne.

Dziękujemy, Karolina W

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja rewelacyjna (Petarda). Super klimat miła obsługa. Trafiliśmy tam przez przypadek. Szukaliśmy rekomendacji przez TripAdvisor, ale internet na Zante jest słaby, a większość rekomendacji mało wiarygodna i można zle trafić. Zatrzymaliśmy się w hotelu nieopodal Peppermint. Nasza uwagę zwróciły zajęte stoliki i fajna atomosfera. Obsługa jest dowcipna, szybka, profesjonalna, zaradna i wyluzowana. Jedzenie smaczne, wystrój i atmosfera - top! Polecam.

Dziękujemy, filipdzikowski
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Jedzenie nie należy absolutnie do wybitnie smakowitych. W pobliżu znajdują się o wiele lepsze restauracje- np. Gusto. Właściciel Peppermint bazuje na haśle "fresh food" podkreślając iż warzywa pochodzą z ich ogrodu- bzdura! Takich ilości nie byłby w stanie ogród (przylegający do restauracji) dostarczyć. Brak profesjonalizmu w stosunku do klientów HB którzy w ramach porozumienia z hotelem mogą jeść w tej restauracji. Uwaga ! bardzo mały wybór jedzenia, a nie daj Boże zapytać o rybę..Otrzymuje się wydruk karty (prawie pustej) z nazwą 2 dań głównych (zwykle czerwone mięso i frytki).. Co gorsza, ponieważ jest sporo zainteresowanych zajęciem stolika, odczuwa się presję szybkiego jedzenia, aby zwolnić miejsce... Odradzam !

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, ckj0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZakPepper, Manager, Peppermint Restaurant Fresh KitchenOdpowiedź udzielona 16 lipca 2017

DEAR ckj0 with 6 euro it is difficult to eat lobster!Thanks for the review at trip advisor. More details you can search for , to the office who arrange your H/B.

Zrecenzowano 9 października 2016

Przyszliśmy do restauracji dużą kilkudziesięciowowbową grupą, co poza sezonem może zaskoczyć każdego restauratora. Natomiast w Peppermint doskonale sobie z tym poradzili. Dostaliśmy bardzo dużo przekąsek na koszt firmy zanim przyjęli od nas zamówienie na jedzenie. Napoje przynieśli bardzo szybko, więc do przekąsek idealnie. Jedzenie było bardzo smaczne. Praktycznie wszystko co zamówiliśmy było pyszne, a wybraliśmy chyba każde danie. Na sam koniec dostaliśmy jeszcze rabat, który z ogromną przyjemnością zostawiliśmy jako napiwek dla kelnera, który był bardzo szybki, zabawny i profesjonalny. Polecam gorąco!

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Karina R
Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Ceny średnie, restauracja polecana przez biura podróży, jedzenie nie specjalnie warte polecenia... Stylizowane włoska kuchnia... Nie pasujące do miejsca nie specjalnie wyróżniające sie walorami smakowymi. Obsługa niechlujna. Jedyna pozytywna strona, to umiejscowienie- troche z dała od turystycznego rozgardiaszu, ale atmosfery żadnej

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Dorota L

Peppermint Restaurant Fresh Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Argassi, Zakintos

Argassi, Zakintos

Byłeś(-aś) w Peppermint Restaurant Fresh Kitchen? Podziel się wrażeniami!