“Dobre jedzenie, obsługa pierwsza klasa.”

Peppermint Restaurant Fresh Kitchen
Nr 14 wśród 59 Restauracje (Argassi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 października 2016

Przyszliśmy do restauracji dużą kilkudziesięciowowbową grupą, co poza sezonem może zaskoczyć każdego restauratora. Natomiast w Peppermint doskonale sobie z tym poradzili. Dostaliśmy bardzo dużo przekąsek na koszt firmy zanim przyjęli od nas zamówienie na jedzenie. Napoje przynieśli bardzo szybko, więc do przekąsek idealnie. Jedzenie było bardzo smaczne. Praktycznie wszystko co zamówiliśmy było pyszne, a wybraliśmy chyba każde danie. Na sam koniec dostaliśmy jeszcze rabat, który z ogromną przyjemnością zostawiliśmy jako napiwek dla kelnera, który był bardzo szybki, zabawny i profesjonalny. Polecam gorąco!

Dziękujemy, Karina R

Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Ceny średnie, restauracja polecana przez biura podróży, jedzenie nie specjalnie warte polecenia... Stylizowane włoska kuchnia... Nie pasujące do miejsca nie specjalnie wyróżniające sie walorami smakowymi. Obsługa niechlujna. Jedyna pozytywna strona, to umiejscowienie- troche z dała od turystycznego rozgardiaszu, ale atmosfery żadnej

Dziękujemy, Dorota L
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016

Dobra obsluga ,bardzo zroznicowane zestawy posilkow (nie dotyczy gosci na obiadokolacje z hotelu Family Inn),znakomite znaczenie ma pewne oddalenie od odgłosów drogi glównej,na ktorej krolują quady i skutery),co daje pewne odczucie wiekzej ,niz gdzie indziej,mniejszego nasilenia hałasu.Chyba jednak trzeba wczesniej rezerwowac stolik ,zeby miec pewnosc zajęcia miejsca na odpowiednią godzinę.

Dziękujemy, taishan1
Zrecenzowano 13 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Urzeka przemiłą obsługą i dobrym jedzeniem. Dbają o dzieci i serwują wspaniałe dania, nawet owoce morza.

Dziękujemy, Daw N
Zrecenzowano 2 lipca 2016

Pyszne jedzenie ,zawsze gorące ,świeże .Szkoda tylko że mieliśmy do wyboru jeden z dwóch posiłków ,które były opłacone w ramach HB .Oferta dość skromna i powtarzająca się .Oferta restauracji jest dużo bogatsza.Po miłej rozmowie z szefem Pepperminta udało nam sie spróbować pysznej kuchni greckiej i gorąco polecamy posiłki w tej restauracji.

Dziękujemy, danchom17

Peppermint Restaurant Fresh Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Argassi, Zakintos

Byłeś(-aś) w Peppermint Restaurant Fresh Kitchen? Podziel się wrażeniami!