Argassi

“Godne uwagi”
Zorbas Tavern — recenzja

Zorbas Tavern
Nr 20 wśród 67 Restauracje (Argassi)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Fantastyczna restauracja. Typowo kuchnia grecka z pysznymi specjałami.
Jedzenie świeże, duży wybór, ogromne porcje. Ceny niskie. Byliśmy tam kilkukrotnie - jedzenie było tak wspaniałe, że nie chcieliśmy szukać innych restauracji.
A w tle leci muzyka grecka :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KatarzynaG455

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W trakcie naszego pobytu w Argassi chcieliśmy spróbować miejscowych specjałów. W wieczornych godzinach szczytu naszą uwagę przykuł tłum ludzi wewnątrz lokalu. Po wstępnej analizie stwierdziliśmy, że w tym miejscu na pewno uda nam się zjeść coś dobrego. Miły Pan na wejściu znalazł dla Nas stolik i podał karty menu. Na wstępie zdecydowaliśmy się wybrać zupę pomidorową (krem) oraz chlebek czosnkowy z fetą, pomidorami i oliwkami. Na drugie dane wybraliśmy chyba jedno z najpopularniejszych, greckich specjałów czyli souvlaki.
Zupa krem z pomidorów była intensywna, w dość dużej ilości. Była na prawdę bardzo smaczna. Drugie danie (na które zdecydowaliśmy się oboje) było niesamowitej, duuuzej obojętności. Wszystko świeże, dobrze wysmażone, o odpowiednim, delikatnym smaku. Frytki w formie talarków chrupiące i zarumienione. Sałatka podawana jest z sosem tzatziki.

Do picia możemy wybrać zarówno piwo, wino, jak i np. Aperol Spritz. Są też oczywiście normalne napoje jak Cola, Sprite itp.

Kuchnia w restauracji wykonana została w formie otwartej, stąd też można obserwować Panie pracujące w pocie czoła nad przygotowywanymi daniami. Zamówienie podawane jest na prawdę szybko. Obsługa mimo dużego ruchu jest uprzejma, i sprawna.

Restauracja Zorbas to typowa, grecka tawerna. Karta dań jest dość bogata i każdy powinien wybrać coś dla siebie. Można spokojnie powiedzieć, że jest to jedna z lepszych restauracji w tej małej miejscowości wakacyjnej. Każdy na pewno wyjdzie najedzony i szczęśliwy.

Dziękujemy, Klapuszki
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie i fajny klimat, ale przede wszystkim niesamowita obsługa, dawno nie czułem się tak ciepło przyjęty przez obsługę restauracji. Koniecznie trzeba odwiedzić!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lordvetinari12
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

poza Apollo trafilismy do Zorbasa po pozytywnej rekomendacji znajomej - jedzenie tak pyszne i roznorodne ze ciezko bylo sie zdecydowac na cos konkretnego. nawet nasze dziecko ktore jest niejadkiem pochlanialo swoje porcje. zamowienie dania dzieciecego pol/pol tez nie stanowilo problemu. obsluga fantastyczna, szczerze polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, k2209
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajna grecka tawerna. Dobra lokalizacja, pyszne jedzonko, fajna muzyka, bardzo miła obsługa . Serdecznie polecamy

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adriana M

Zorbas Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zorbas Tavern? Podziel się wrażeniami!