Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

We wrześniu 2018 spędziliśmy cudowny tydzień w mimoza beach. Bungalowy to strzał w 10, zaraz przy morzu, poranna bryza we włosach, zapach morza, rybacy na łódkach bajkaaaaaa <3 Basen wystarczający, a brak plaży nie przeszkadzał przynajmniej piasek nie wchodził we wszystkie miejsca na ciele :D Woda we wrześniu rewelacyjna, około 30 stopni. Ogromny zielony teren, spokój i relaks mimo że praktycznie w centrum Argassi. Ogromnie nam się podobało, i bardzo chętnie byśmy wrócili gdyby wprowadzono All inclusive. Lubię wypić drinka przy basenie :D. Czasami pozostać w hotelu bez potrzeby wychodzenia na obiad a tutaj trzeba było. Jednak miejsce godne polecenia !!! Było cudownie i mam nadzieję do zobaczenia.
I LOVE YOU

1  Dziękujemy, Grzegorz F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mimoza_Beach_Resort, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mimoza Beach HotelOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Dear Grzegorz F,

Thank you for sharing your experience of staying at #Mimoza_Beach over #Trip_Advisor.

Hope to see U again,
Best,

Zrecenzowano: 3 grudnia 2018

Bungalowy w bardzo dobrym miejscu odremontowane,klimatyzacja w cenie indywidualnie regulowana ,czysto,przy morzu i obok basen,jedzenie standardowo jak wszędzie codziennie podobne ale wszystko świeże i smaczne.Obsługa pomocna,szybko reagująca na jakieś drobne kłopoty :-) Przy głównej ulicy,ale to nie przeszkadza .Obok wspaniały bar LEGENDS! Warto było!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, geronini
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mimoza_Beach_Resort, Public Relations Manager, Mimoza Beach HotelOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2018

Dear Geronini,

Thank you for sharing your experience over #TripAdvisor.

Hope to see you again at Mimoza Beach.

Kind Regards,

Zrecenzowano: 30 października 2018

Kochani, miejsce piękne, ludzie przemili i pomocni (byliśmy rodzinnie, z mężem i niespełna półtoraroczną córą, zachorowała, hotel załatwił nam kierowcę, który zawiózł nas prosto do pediatry, a odwożąc zajechał do apteki) , bungalowy z klimą, odnowione sprzątane codziennie, ładne minimalistyczne łazienki, nie ma plaży jako takiej do leżenia ale jest piaszczyste dno morza, leżaki przy samej wodzie. Zdjęcia na stronie hotelu nie oddają duuuuzżo piękniejszej rzeczywistości. wszędzie niedaleko. Polecam jedzenie na mieście- pychota (bez późniejszych niespodzianek)=) w hotelu troszkę monotonnie, bez zbędnych uniesień. a tej samej ulicy wiele barów z muzyką na żywo i imprezowymi klimatami, co jednak zupełnie nie przeszkadzało w bungalowach, pozamknięciu balkonu prawie nie było słychać jakichkolwiek dźwięków
super miejsce wypadowe, dużo miejsc z autkami do wynajęcia.
piękne widoki.
Polecam, polecam, polecam :)

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam odnowione bungalowy
1  Dziękujemy, Passport49922553092
Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wielki plus za lokalizacje i otoczenie:) bungalowy w odnowione :)sprzątanie codziennie:) miła obsługa:)minus to: późne obiadokolacje ( od 19.00) :) jedzenie w porządki ale nie powala:)blisko plaża bananabeach

2  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 7 września 2018

Byliśmy na Zakintos od26 sierpnia do 6wrzesnia 2018 na Zakintos w miasteczku Argasi.Nieduza mieścina lecz tętniaca zżyciem.Hotel nazywał się MIMOZA.Położony przy samym morzu.Plazy nie było lecz zieleń otaczajaca hotel wynagrodziła nam ten drobny mankament.Jedzenie było bardzo smaczne.Wprawdzie mieliśmy tylko sniadania i obiadokolacje lecz całkowicie wystarczało gdyż mogliśmy w ciągu dnia zwiedzać.Mieszkaliśmy w bungalowach.Wyposażone w lodówkę telewizor elegancką łazienkę.Codziennie sprzątany był nasz domek .Na tarasie był stolik z krzesełkami.Takze przy basenie był bar serwujący dania ciepłe i napoje.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Aleksandra B