Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma pośrodku niczego. Natrafiłem na nią przypadkiem i zostałem. Pyszne polskie jedzenie. Bez udziwnień. Miła i uczynią obsługa. Dojazd może i zakręcony, ale nawigacja prowadzi do celu. Jeśli chcesz odpocząć w spokoju to polecam. Miejsce z ponad wnękową historią. Idealne na bazę wypadową na lokalne wycieczki po tajemnicach Gór Sowich.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krzysztofc2016
Zrecenzowano: 31 marca 2019

Karczma fajna, klimatyczna, ciekawie urządzona. Miła obsługa. Niestety nugettsy drobiowe były wielkim zaskoczeniem - smażone ewidentnie w oleju w którym wcześniej gościła ryba!!! Szkoda. Zepsuły nieco całe wrażenie. Niemniej będąc w pobliżu skuszę się na kolejną wizytę ;-)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 12 listopada 2018

Obsługa miła ale trochę zakręcona. Sala klimatyczna. Dania prawidłowo zrobione i smaczne. Przy lokalu jest gdzie zatrzymać auto. Jest miejsce w sali aby stanąć wózkiem z dzieckiem. Miejsce spokojnie można polecić.

Pyszna zupa dyniowa - pycha!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, EwePaw123
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Drugi raz w przeciągu roku nie było możliwości zjedzenia obiadu. Dwa lata temu trafiłam pierwszy raz do Karczmy byłam zachwycona. Jestem rozczarowana ale ogólnie polecam. Smaczne jedzenie i super wnętrze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 17 lipca 2018

Pośrodku niczego, bo i wieś, w której się karczma znajduje jest nietypowa. Jest to wieś ze zrujnowanym kościołem katolickim. Sama karczma znajduje się na rozdrożu i Bóg wie po co tam ją wybudowano. Ale dobrze, że to zrobiono, bo dziś mieści się tam ciekawa restauracja z pokojami na piętrze. Bardzo miło obsługa, przestronne pokoje i spokój.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, DariuszDz