eDreams
Priceline
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 28 września 2020

W związku z tym, że podróżujemy z psami to moje jedno z głównych wytycznych przy wyborze miejsca,Podczas dwóch rozmów telefonicznych z recepcją zadałam pytanie czy zwierzęta są mile widziane.
Dwa razy usłyszałam pozytywną odpowiedź od dwóch osób mężczyzny i kobiety, że pokój dwuosobowy będzie na nas czekał. A dokładnie na dwie osoby dorosłe, dwoje dzieci i dwa psy.
Łączny pobyt został podsumowany na 470 zł. Na tą kwotę miały się składać pokój, śniadania i naliczona jednorazowo opłata za psy. Zaraz po przyjeździe zaczęły się męczące a potem już irytujące komentarze ze strony personelu na temat obecności psów, co krok było słychać niezadowolenie z ich strony, co w drugiej dobie było już do zrzygania.Łaski nikt nie robi w tych czasach bo jest tak dużo ośrodków które akceptują zwierzęta że wybór mógł paść na przyjazne miejsce i ludzi. Mieliśmy miło i rodzinnie spędzić 3 dni, a w podsumowaniu było irytująco.Mało tego przy wymeldowaniu niekompetentna i nieuprzejma pracownica zamiast 470 zł zażądał 40% wyższą kwotę czyli 670 tłumacząc tym że nikt nie wie nic o psach.
Ale ktoś nas tam w końcu zameldował!
Dodam że nie mówimy tu o obecności psów na śniadaniach czy szwendaniu się po hotelu. Nie było nas całe dnie praktycznie, więc chodziło o wyjście na i ze spaceru. Pod koniec dla świętego spokoju zostawiliśmy je w aucie, żeby tylko nie słuchać zrzędzenia gburowatych pracowników.

Dziękujemy, Voyager50035034845
Zrecenzowano: 14 września 2020

Pozdrawiamy kelnerke, ktora dzisiaj obslugiwala gosci na tarasie.
Dotarlismy na miejsce o 15.
Byl jeden wolny stolik z pozostawionymi talerzami i szklankami po wczesniejszych klientach.
Wszedlem do srodka i zapytalem czy moge zlozyc zamowienie. Dostalem odpowiedz, ze zaraz ktos przyjdzie na taras.
Po paru minutach pojawila sie kelnerka z napojami zamowionymi dla innego stolika.
Zapytalismy ponownie czy mozemy zamowic. Dostalismy odpowiedz, ze za chwile. Mimo, ze Pani wracala na sale z wolnymi rękoma nie zabrala z naszego stolika nic.
W ciagu pol godziny ta sama kelnerka pojawila sie na tarasie czterokrotnie nie zwracajac na nas uwagi, czyli nie przyjeła zamowienia ani nie sprzatnela stolika mimo, ze za kazdym razem wracala na sale "na pusto"
Po czwartym razie kiedy nas minela, źona juz nie wytrzymala, wstala i podziekowala za obsluge. Pani na chwila sie odwrocila po czym bez slowa sobie poszla.

Dziękujemy, 308piotrt
Zrecenzowano: 8 września 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy za bardzo dobrą organizację imprezy integracyjnej. Polecam Malutkie Resort wszystkim, którzy chcą zorganizować wyjazd biznesowy, integrację zespołu. Można skorzystać z wielu atrakcji na terenie ośrodka. Polecam również restaurację, było pysznie :-)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kamilp787
Zrecenzowano: 3 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Trochę przypadkowo wybraliśmy ten obiekt między innymi z powodu ceny... i...
Niska cena (ze śniadaniem) poza tym świetna kuchnia (zalewajka jest.... the best of the best and ever) piękny, cichy obiekt za oknem drzewa.
Pięknie, cicho, tanio i przemiła obsługa.
Gorąco polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2020
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, entanke2020
Zrecenzowano: 11 marca 2020

Świetna infrastruktura do organizacji wesela. Super kontakt z menadżerem. Sala urządzona w pięknym stylu, noclegi na miejscu, oraz jedzenie, które wszystkim gościom smakuje. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, martinbS3608NP