Najniższe ceny za pobyt
eDreams
43 USD
Wyświetl ofertę
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 05.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Spędziłam kilka dni w domku góralskim. Ogólnie ocena to taki dobry z plusem. Myślę, że niewielkim kosztem można by nieco podnieść komfort domku i tak np. przydałby się ręcznik papierowy w kuchni oraz jakiś mop w razie deszczu z lasu nanosi się sporo błota i nie ma tego jak wytrzeć. Byłoby miło gdyby były też dodatkowe worki na śmieci, ewentualnie żeby pani sprzątająca częściej wyrzucała. Największy minus za prysznic - woda jest albo lodowata albo ukrop taki, że można się poparzyć i nijak nie idzie tego ustawić.
Sama okolica w porządku. Jedzenie w restauracji smaczne i bardzo ładnie podane. Obsługa? Zależy jak kto. Są bardzo uprzejme panie i też takie ...hm.... trochę mniej uprzejme. Jeśli ktoś nie ma jakiś mega wysokich oczekiwań, to z pewnością warto tu zajrzeć na kilka dni (przy dłuższych pobytach może być zwyczajnie nudno). Cena też jest atrakcyjna.

Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa,smaczne jedzenie. Obiekt posiada wiele atrakcji takich jak konie, gokarty, hotel, restauracja. Warto odwiedzić to miejsce. Ja polecam. Dookoła las więc powietrze super i jest cicho i spokojnie.

Dziękujemy, fokus-zw
Zrecenzowano: 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Babski wypad do Malutkiego:)Byłyśmy po raz pierwszy, w domku z kominkiem. Jak tylko weszłysmy do domku lawendowego przywital nas zapach drewna i ciepło bijące z kominka. Czysto, wygodne łóżka, mały minus za brak wyposażenia kuchni w wystarczającą ilość szkła, brak kieliszków do wina. Może warto o tym pomyśleć? Jedzenie w restauracji obłędne, zalewajka jak u babci, eskalopki z grzybami i plackami to mistrzostwo świata. Dziki burger pycha, ziemniaki faszerowane szpinakiem po prostu super, kociołek dziczyzny według nas za słony i chyba najmniej udany. Świetne desery. Śniadanie bardzo bogate, ogromny wybór, naprawdę ciężko się zdecydować Czekamy na wiosnę i możliwośc skorzystania z pełni atrakcji.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja znaleziona z portalu tripadvisor. Uroczystość rodzinna . Zamówienia zalewajka radomszczańska - muska porządnej zupy z grzybami mięskiem - przepyszna. Pozostałe dania trochę większy rozstrzał . Polędwiczki wieprzowe z grzybami i plackami ziemniaczanymi wyśmienite, mięso soczyste, mięciutkie, dodatek buraczków - jedzeniowa perełka. Burger z dzika wyśmienity , czarną razowa bułka z kawałkiem uczciwego mięsa, dodatki wyśmienicie skomponowane - salsa boska. Ostatnie danie próbowane przez biesiadników to zapiekany ziemniak. Trochę śmieszna kwalifikacja danie regionalne, ale w smaku super- dobra feta trochę sera żółtego i szpinak ,salsa - super. Tylko ostrożnie , to jest tak sycące i duża porcja, że nic więcej nie ma się ochoty zjeść. Podsumowanie super jedzenie , super obsługa

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano: 7 stycznia 2018

Wraz z Żoną 12.08.2017 r. w Malutkie Resort zorganizowaliśmy wesele, z którego jesteśmy niesamowicie zadowoleni, jak również goście, którzy z niechęcią opuszczali to cudowne miejsce :) Klimat hotelu, pokoje, ogromny teren i atrakcje okolicy zrobiły na wszystkich pozytywne i zapadające w pamięć wrażenie. Pracownicy hotelu na najwyższym poziomie! Pani Jowita, która dbała o to, by wszystko grało - spisała się na medal :) Panie kucharki wydawały przepyszne posiłki, a panie kelnerki stworzyły niewidoczną i pełną profesjonalizmu obsługę :) Dzięki Panu Arturowi - Menadżerowi, dostaliśmy to, czego oczekiwaliśmy - dzięki Niemu nasz pobyt w Resorcie zapadnie nam w pamięć do końca życia i będziemy go wspominać z łezką w oku :)

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce! :)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, r0o0b3rT