eDreams
Priceline
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Babski wypad do Malutkiego:)Byłyśmy po raz pierwszy, w domku z kominkiem. Jak tylko weszłysmy do domku lawendowego przywital nas zapach drewna i ciepło bijące z kominka. Czysto, wygodne łóżka, mały minus za brak wyposażenia kuchni w wystarczającą ilość szkła, brak kieliszków do wina. Może warto o tym pomyśleć? Jedzenie w restauracji obłędne, zalewajka jak u babci, eskalopki z grzybami i plackami to mistrzostwo świata. Dziki burger pycha, ziemniaki faszerowane szpinakiem po prostu super, kociołek dziczyzny według nas za słony i chyba najmniej udany. Świetne desery. Śniadanie bardzo bogate, ogromny wybór, naprawdę ciężko się zdecydować Czekamy na wiosnę i możliwośc skorzystania z pełni atrakcji.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja znaleziona z portalu tripadvisor. Uroczystość rodzinna . Zamówienia zalewajka radomszczańska - muska porządnej zupy z grzybami mięskiem - przepyszna. Pozostałe dania trochę większy rozstrzał . Polędwiczki wieprzowe z grzybami i plackami ziemniaczanymi wyśmienite, mięso soczyste, mięciutkie, dodatek buraczków - jedzeniowa perełka. Burger z dzika wyśmienity , czarną razowa bułka z kawałkiem uczciwego mięsa, dodatki wyśmienicie skomponowane - salsa boska. Ostatnie danie próbowane przez biesiadników to zapiekany ziemniak. Trochę śmieszna kwalifikacja danie regionalne, ale w smaku super- dobra feta trochę sera żółtego i szpinak ,salsa - super. Tylko ostrożnie , to jest tak sycące i duża porcja, że nic więcej nie ma się ochoty zjeść. Podsumowanie super jedzenie , super obsługa

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano: 7 stycznia 2018

Wraz z Żoną 12.08.2017 r. w Malutkie Resort zorganizowaliśmy wesele, z którego jesteśmy niesamowicie zadowoleni, jak również goście, którzy z niechęcią opuszczali to cudowne miejsce :) Klimat hotelu, pokoje, ogromny teren i atrakcje okolicy zrobiły na wszystkich pozytywne i zapadające w pamięć wrażenie. Pracownicy hotelu na najwyższym poziomie! Pani Jowita, która dbała o to, by wszystko grało - spisała się na medal :) Panie kucharki wydawały przepyszne posiłki, a panie kelnerki stworzyły niewidoczną i pełną profesjonalizmu obsługę :) Dzięki Panu Arturowi - Menadżerowi, dostaliśmy to, czego oczekiwaliśmy - dzięki Niemu nasz pobyt w Resorcie zapadnie nam w pamięć do końca życia i będziemy go wspominać z łezką w oku :)

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce! :)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, r0o0b3rT
Zrecenzowano: 19 grudnia 2017

Wesele bardzo udane - szczególnie muszę pochwalić obsługę, która uwijała się jak w ukropie. Nie mieli lekko - sala wypełniona po brzegi, jednak wszystko szło sprawnie a wszelkie typowe "kryzysy" weselne z brakiem tego i owego - załatwiane były błyskawiczne.

Jedzenie, słodki stół (wspaniały!) i oprawa będąca po stronie ośrodka - w jak najlepszym porządku, dodatkowo bardzo pojemna baza noclegowa.

Miejsce klimatyczne, z bardzo ładnym, zielonym otoczeniem.

Możemy tylko i wyłącznie szczerze polecić.

Wielkie podziękowania dla p. Artura za przeprowadzenie nas przez cały proces formalno-organizacyjny i świetne podejście do klienta. Pozdrowienia również dla Ewy - kierowniczki sali, która dzielnie pilnowała aby wszystko było w porządku a także dla całej ekipy zaangażowanej w nasze wesele.

Było świetnie.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Mikołaj T
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

Wesele na 5!!!
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela właśnie tutaj! Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna. To już nie pierwsza impreza w "Malutkie Resort" i na pewno nie ostatnia! Polecam! ;)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ewelina317111