eDreams
Booking.com
Priceline
Agoda.com
Zrecenzowano: 7 stycznia 2018

Wraz z Żoną 12.08.2017 r. w Malutkie Resort zorganizowaliśmy wesele, z którego jesteśmy niesamowicie zadowoleni, jak również goście, którzy z niechęcią opuszczali to cudowne miejsce :) Klimat hotelu, pokoje, ogromny teren i atrakcje okolicy zrobiły na wszystkich pozytywne i zapadające w pamięć wrażenie. Pracownicy hotelu na najwyższym poziomie! Pani Jowita, która dbała o to, by wszystko grało - spisała się na medal :) Panie kucharki wydawały przepyszne posiłki, a panie kelnerki stworzyły niewidoczną i pełną profesjonalizmu obsługę :) Dzięki Panu Arturowi - Menadżerowi, dostaliśmy to, czego oczekiwaliśmy - dzięki Niemu nasz pobyt w Resorcie zapadnie nam w pamięć do końca życia i będziemy go wspominać z łezką w oku :)

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce! :)

Dziękujemy, r0o0b3rT
Zrecenzowano: 19 grudnia 2017

Wesele bardzo udane - szczególnie muszę pochwalić obsługę, która uwijała się jak w ukropie. Nie mieli lekko - sala wypełniona po brzegi, jednak wszystko szło sprawnie a wszelkie typowe "kryzysy" weselne z brakiem tego i owego - załatwiane były błyskawiczne.

Jedzenie, słodki stół (wspaniały!) i oprawa będąca po stronie ośrodka - w jak najlepszym porządku, dodatkowo bardzo pojemna baza noclegowa.

Miejsce klimatyczne, z bardzo ładnym, zielonym otoczeniem.

Możemy tylko i wyłącznie szczerze polecić.

Wielkie podziękowania dla p. Artura za przeprowadzenie nas przez cały proces formalno-organizacyjny i świetne podejście do klienta. Pozdrowienia również dla Ewy - kierowniczki sali, która dzielnie pilnowała aby wszystko było w porządku a także dla całej ekipy zaangażowanej w nasze wesele.

Było świetnie.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Mikołaj T
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

Wesele na 5!!!
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela właśnie tutaj! Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna. To już nie pierwsza impreza w "Malutkie Resort" i na pewno nie ostatnia! Polecam! ;)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ewelina317111
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

26 sierpnia odbyło się nasze wesele w Malutkich. Wszystko było wręcz idealne - wspaniała obsługa, przepyszne jedzenie. Organizacja wesele okazała się w zasadzie przyjemnością a nie obowiązkiem. Obsługa starała się pomagać w każdym aspekcie, abyśmy byli zadowoleni. Korzystaliśmy również z możliwości noclegowych - domki góralskie oraz pokoje hotelowe - komfortowo i czysto. Polecamy w 100%!

Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

5.08.17 r. Odbyło się nasze wesele w Malutkie Resort, jestesmy bardzo zadowoleni że wybraliśmy akurat to miejsce! Przepiękna sala, smaczne jedzenie, śliczne widoki i dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych! Wystarczająca ilość pokoi by pomieścić wszystkich naszych przyjezdnych gości (ok 50 osob)! Obsługa wesela świetnie zorganizowana, szybka i pomocna na każdym kroku!
Poprawiny zorganizowane w altanie grillowej były strzałem w 10!
Dziękujemy p. Arturowi za wszystkie rady i dopracowanie wszystkich szczegółów! Dzięki temu cały weselny weekend byl bezstresowy a my mogliśmy się bawić na totalnym luzie!
Polecamy w 100%

1  Dziękujemy, Navigate740969