eDreams
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

Wesele na 5!!!
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela właśnie tutaj! Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna. To już nie pierwsza impreza w "Malutkie Resort" i na pewno nie ostatnia! Polecam! ;)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ewelina317111
Zrecenzowano: 20 listopada 2017

26 sierpnia odbyło się nasze wesele w Malutkich. Wszystko było wręcz idealne - wspaniała obsługa, przepyszne jedzenie. Organizacja wesele okazała się w zasadzie przyjemnością a nie obowiązkiem. Obsługa starała się pomagać w każdym aspekcie, abyśmy byli zadowoleni. Korzystaliśmy również z możliwości noclegowych - domki góralskie oraz pokoje hotelowe - komfortowo i czysto. Polecamy w 100%!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

5.08.17 r. Odbyło się nasze wesele w Malutkie Resort, jestesmy bardzo zadowoleni że wybraliśmy akurat to miejsce! Przepiękna sala, smaczne jedzenie, śliczne widoki i dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych! Wystarczająca ilość pokoi by pomieścić wszystkich naszych przyjezdnych gości (ok 50 osob)! Obsługa wesela świetnie zorganizowana, szybka i pomocna na każdym kroku!
Poprawiny zorganizowane w altanie grillowej były strzałem w 10!
Dziękujemy p. Arturowi za wszystkie rady i dopracowanie wszystkich szczegółów! Dzięki temu cały weselny weekend byl bezstresowy a my mogliśmy się bawić na totalnym luzie!
Polecamy w 100%

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Navigate740969
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017

Organizowaliśmy wesele -wszyscy bardzo pomocni i sympatyczni, jedzenie pyszne(wiejski stół - na szóstkę), miejsce bardzo ładne, dostępne pokoje dla gości, impreza przebiegła bez problemów. Jedyny minus to młoda obsługa, która musi się jeszcze troszkę poduczyć fachu, ale nadrabiają uprzejmością.
Polecam altanę na ślub :)
Na co dzień miejsce pełne atrakcji i przyjazne dzieciom.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, zoe05120
Zrecenzowano: 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce na aktywny wypoczynek: las, konie, tenis, gokarty. Bardzo miła obsługa, nietania ale smaczna restauracja za to pokoje hotelowe w bardzo przystępnej cenie, nieduże ale w dobrym standardzie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, jaroslawm336