“Coz, nie wiem kto ocenial ta restauracje na 5 punktow!”

Restauracja Malutkie Resort
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dobryszyce)
Opis: Nasza restauracja to efekt rodzinnej pasji i serce całego ośrodka. Otacza nas las i natura, dlatego czerpiemy z niej pełnymi garściami. Najbliższa jest nam regionalna kuchnia łódzka, ale w naszym menu skosztować można również dań kuchni polskiej. Zapraszamy m.in. na lokalne plendze, kociołek dziczyzny czy aromatycznego marchewkowca. Zapraszamy na „Malutkie Co Nieco”
Zrecenzowano 9 września 2019

Plus: smaczne potrawy (niektore), bardzo smaczny rosolek z lanymi kluseczkami - ogolnie dania obiadowe bardzo smaczne ale nie sałatki i desery

Minusy: powolna obsluga, brudne stoliki dla dzieci, brudne zabawki dla dzieci, niektore potrawy przypalone i nieudane - ewidentnie robione na czas a pomimo tego na posilek czeka sie godzinami - brak gosci a obluga slamazarna, rozumiem ze produkty sa swieze ale nie tlumaczy to az takiej powolnosci.

Dziękujemy, Zygmunt D

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Malutkie Resort wybraliśmy się jadąc w kierunku Warszawy. Ośrodek zaskakuje ilością atrakcji dla gości. Naszą atrakcją była jedynie kolacja.

Tatar był bardzo dobry, sałatka z serem regionalnym również. Żona zachwycała się wątróbką na grzankach - twierdzi że była to najlepsza wątróbka jaką jadła w życiu.

Dziękujemy, szymonp705
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

W Malutkie urządzono nam zjazd rodzinny. Pierwszy wieczór spędziliśmy w szałasie grillowym. Drugi w restauracji. Wszyscy bardzo zadowoleni. Bardzo smaczne jedzonko i dużo! Profesjonalna i przyjazna obsługa. Bardzo ładne pokoje hotelowe, świetne domki i wiele dodatkowych atrakcji w postaci parku linowego, gokartów, minizoo i sali zabaw dla dzieci. Chcemy znów tu zrobić zjazd. Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Odyssey322681
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Posiłki DOSKONAŁE 5 gwiazdek.Ośrodek doskonale zorganizowany,Zabawa dla każdej grupy wiekowej.Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, bywalecsta
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

W restauracji byłem kilka razy z żoną, z rodziną i ze znajomymi zawsze posiłki były bardzo smaczne ( znajomi z Francji ciągle wspominają golonkę) i bardzo ładnie podane obsługa zawsze miła i uśmiechnięta. Wokół las można pospacerować, a obok gokartów można zjeść super lody.

Dziękujemy, Arkadiusz N

Byłeś(-aś) w Restauracja Malutkie Resort? Podziel się wrażeniami!