Trzeba zobaczyć

Bardzo ciekawe miejsce. Zwierzęta mają duże pomieszczenia do których turyści mogą wejść. Przed... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ewurka
doskonałe miejsce

Zrecenzowano: 6 lutego 2019
MoniqueLithi
Bergen, Norwegia
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 814)

Zrecenzowano: 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja najlepsza przygoda w życiu. Małpki są doskonałe. Polecam zabrać dla nich gruszki :) bardzo fajne miejsce na małą wycieczkę.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, MoniqueLithi
Zrecenzowano: 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne małe zoo na max 2 godziny zwiedzania.

Można dokupić za 3 euro jedzenie dla ptaszkow I świnek morskich. Świnki jedzą cały czas do wieczora że smakiem. Małpy najedzone już od 11.00 I nie zjedzą nic.

Dużo papug i malpek.

Bardzo fajne dla rodzin. ceny ok. przed zoo jest miejsce do zaparkowania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Stoje P
Zrecenzowano: 27 września 2018

Będąc na Teneryfie są takie miejsca gdzie czuje się niedosyt i chciałoby się pojechać w te miejsca jeszcze raz. To nie jest takie miejsce! Dla dzieci ok, można wejść i pokarmić zwierzęta. Klatki,kojce bardzo małe... bardziej czułam się zatroskana ich losem niż czerpałam walory edukacyjne z tego doświadczenia. Czy polecam ? Raczej nie....

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Monica K
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

bilet stosunkowo tani 10 Euro sztuka + 3 Euro na zanętę/jedzenie dla małpek. Bardzo dużo gatunków głownie małpy, papugi, żółw (duży lądowy) ,2 krokodyle, "króle Juliany", inne gady z którymi w wielu przypadkach można wejść w interakcję (kup przynętę w kasie) przelicznik cena/jakość rozrywki na dużo większym poziomie niż przereklamowany wg mnie Loro Park

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Bladziak
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Mały obiekt, ale bardzo przyjemnie się po nim spacerowało i nie za długo, więc nie jest męczący. Przechodząc przez klatki ze zwierzętami można było mieć bezpośredni z nimi kontakt, dzięki czemu pobyt w zoo był jeszcze bardziej przyjemny. Zwierzęta biegają wszędzie, czują się swobodnie w parku. Na miejscu było dużo sukulentów i kaktusów. Ponadto sporo kolorowych ptaków m.in. papug. Lemury skakały nad głowami. Można było karmić zwierzęta specjalnie przygotowanym pokarmem. Przed parkiem bezpłatny parking. Park znajduje się zgala od zgiełku, niedaleko autostrady Autopista del Sur TF-1.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, bielik83