“Bardzo dobre jedzienie w przystępnej cenie”
Restaurante El Cine — recenzja

Restaurante El Cine
Nr 29 wśród 426 Restauracje (Los Cristianos)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa
Zrecenzowano 2 marca 2017

Polecam każdemu, który chce zjeść świeże owoce morza w dobrej cenie. Dobra lokalizacja, dobre ceny, duże porcje.

Dziękujemy, Ernest E
Napisz recenzję
Restaurante El Cine — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 4 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zacheceni opiniami tripadisora udalismy sie jednego dnia na obiad - nie zawiedlismy sie. Porcje ogromne, stosunkowo tanie, zarowno jedzenie, jak i napoje. Krewetki, ryby - dorada i dorsz nie maja sobie rownych. Do dzis pamietamy tez smak oblednych pomidorow i patatas canarias. Doskonale vino tinto. Restaucja prosta w wystroju, jest dosyc surowo, ale idealnie oddaje klimat portowej knajpy ze swieza ryba. Zdecydowanie polecamy!

1  Dziękujemy, Beata T
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dobrymi opiniami podkusiło mnie tam pójść i się całkowicie zawiodłam . Ośmiornica była gumowa i spalona . Skrzydełka smażone na głębokim tłuszczu spalone i bez smaku a na koniec kelner nawet nie dał mi chwili zastanowienia i zwinął talerze. Wyglądało to tak - zjadłeś to spadaj

Dziękujemy, bwbeata
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016

Proste, smaczne, świeże specjały prosto z oceanu! Wszystko doskonale przyrządzone i w odpowiedniej ilości. Po skończeniu jedzenia już myślisz o następnej wizycie.

Dziękujemy, krzysztofgdansk
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016

Byliśmy dwukrotnie i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Ośmiornica, tuńczyk i krewetki były rewelacyjne. Ziemniaczki kanaryjskie i sałatka z pomidorów mistrzostwo. Nie jest to ekskluzywna restauracja, ale lokalny bar z przepysznym jedzeniem. Obsługa jest błyskawiczna i mówiąca po angielsku. Polecam jak najbardziej.

Dziękujemy, Marzena W

Restaurante El Cine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de las Americas, Teneryfa

Los Cristianos, Arona

Byłeś(-aś) w Restaurante El Cine? Podziel się wrażeniami!