Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel bardzo fajny, wszystko na dobrym poziomie. Fajne duże pokoje suity, wszędzie czysto, personel bardzo miły, uśmiechnięty oraz pomocny. Posiłki i all inclusive bardzo dobre. Hotel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Plaża super. Wycieczka TUI objazd wyspy busem z przewodnikiem Jarkiem to super wybór.

Dziękujemy, rafalb2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10_Tindaya, Director de Relaciones Públicas, H10 TindayaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear rafalb2019 ,

We really appreciate you share with the H10 Tindaya Team your most honest opinion related to your recent stay in our hotel.

The fact you evaluate so positively your holidays in our hotel makes us be sure that we are working on the right direction. Our main goal is to offer our clients the best service in order to make you feel as comfortable as possible.

We also appreciate your lovely words about the food and the room you stayed in. Our colleagues work really hardly for offering you an unforgettable experience.

It would be a pleasure for us to welcome you again in our H10 Hotels!

Greetings from Fuerteventura,

Guest Service Team.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Pobyt w formie all inclusive, cena bardzo wysoka bo ok. 5000zł za tydzień. Pokoje ok, schludne. Minibarek pusty, uzupełniany na prośbę dodatkowo płatny - dziwne przy all inclusive. Łazienka ładna. Szafa w pokoju spora, dużo pokoi z widokiem na morze, nie płatne dodatkowo - plus za to. Hotel najlepsze lata ma już za sobą choć widać przepych. Fajne lobby z często niemiłymi recepcjonistami - szczególnie Pan w czarnych włosach i okularach wydawał się być często wyraźnie niezadowolony gdy zjawiali się goście w jakiejś sprawie, ale może to tylko moje wrażenie. Piękny widok z hotelu na ocean, trzy duże baseny prawie całkowicie nie do kąpania - są po prostu zimne, woda nie jest ogrzewana. Bar przy basenach ok, jest picie, drinki, sangria i piwo oraz jedzenie. Sporo leżaków. Hotel nie ma swojej plaży jest za to publiczna płatna ok 13.50euro za dwa leżaki. Uwaga na naturystów :). Największym minusem hotelu, o którym nie wiedzieliśmy był jednak niesamowicie silny wiatr przez cały pobyt. Leżenie na basenie przy takim wietrze jest ciężkie bo zwiewa dosłownie wszystko z leżaka. Wielokrotnie widzieliśmy jak wiatr łamie parasol. No cóż, w biurze nam tego nie powiedzieli ale warto wziąć to pod uwagę planując wyjazd. Bar czynny od 15 do 0.00, bardzo fajny: dobre drinki oraz obsługa, która robi ciekawe napoje. Jedzenie w formie bufetów 3 razy dziennie, śniadanie ok; standard hotelowy. Obiad to często to co zostało z wczorajszej kolacji natomiast sama kolacja raczej średnio; po takim hotelu spodziewaliśmy się rewelacji ale takowej nie było. Głównie pizza, niedobre paelle i czasami znośne owoce morza. Brzydko nakryte stoły, które gibały się na lewo i prawo nieumilając posiłek. Codziennie inna atrakcja żywieniowa na kolacji: podawane na talerzykach jakieś specjały, dla nas nic szczególnego. Sushi jak z lodówki marketu. Po wybukowaniu odcinają opaskę co wg. mnie jest przy takiej cenie pobytu niedopuszczalne. Widać, że hotel chce aby goście zostawili jeszcze trochę pieniędzy nim wyjadą łącznie z wagą do bagażu za ważenie 1 euro. Okolica czyli costa calma jest uboga - nic się tu nie dzieje, są za to piękne plaże, które zadowolą większość osób. Nie wróciłbym do tego hotelu przez stosunek ceny do tego co się dostaje oraz przez silny wiatr.

Dziękujemy, funuman
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Cały pobyt w hotelu bez zastrzeżeń. Czysto i schludnie. Pyszne jedzenie. Drinki serwowane z oryginalnych alkoholi. Wybór trunków zadowalający. Wspaniała lokalizacja hotelu, choć brakowalo na plazy leżaków hotelowych. Pobyt uważałam w 100% za udany do chwili check out.. Do godziny 12 musiałam się wymeldować i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, ze odcięto mi opaskę All Inclusive a lot miałam o 17. Zaproponowano dopłatę 10 euro od osoby za przedłużenie All Inclusive. Zwiedziłam wiele miejsc, byłam w naprawdę dobrych hotelach i nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką sytuacją. Uważam to za ogromny minus, zwazywszy na kwotę jaką zapłaciłam za tygodniowy pobyt.

1  Dziękujemy, Weronika P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10_Tindaya, Director de Relaciones Públicas, H10 TindayaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dear Weronika P,

First of all, we would like to thank you for spending some of your time writing your opinion about your stay at the hotel.

We are pleased to know that your stay at H10 Tindaya has accomplished most of your expectations. We work daily to make sure our facilities are always kept clean and to offer the best services possible.

As for what you comment on check out, several hotels are implementing this new system and we believe it is a symbolic price considering the benefits of extending the stay it has.

We hope to welcome you again in one of our H10 Hotels,

Best regards,
Guest Service Team

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Bardzo dobry hotel . Super obsługa, bardzo miła i pomocna, po przyjeździe z uwagi na opóźnienie lotu - dotarliśmy do hotelu ok północy, mimo to skierowano nas do lobby baru , gdzie przygotowano smaczny posiłek - ma to znaczenie po prawie 6h lotu.Hotel co chcę jeszcze raz podkreślić z bardzo miłą i profesjonalną obsługą, drobny zgrzyt w sprawie sprzątania pokoju ( jednego dnia sprzątnięto powierzchownie i w pośpiechu) ale po małej interwencji w recepcji dalej bez uwag, Mieliśmy pokój Junior suite, przestronny, sypialnia i salon( trochę dziwny układ z wejścia sypialnia i później salon) , mała lodówka na wyposażeniu i automat do kawy. Pokój z widokiem na morze z balkonem, piękne widoki. Jedzeni naprawdę bardzo dobre, jedynie i tu uwaga do hotelu kawa na śniadanie z automatu - fatalna !!! co dziwi bo hotel w większości skierowany do Włochów lubiących dobrą kawę.Za to kawa w Mike's Coffee pyszna i obsługa perfekcyjna. Tylko ,że ta kawiarnia czynna tylko w godzinach 10 - 16. Restauracja Route 66 bez szału, nie te klimaty, amerykańskie jedzenie w Hiszpanii ?? porażka! Proponuje coś regionalnego, chociaż obsługa w restauracji perfekcyjna. Za to jedzenie w głównej restauracji to inna bajka, wszystko świeże, smaczne i duży wybór wino z butek - samoobsługa, rano fajne miksy owocowe warzywne robione na świeżo i cava z lodu. Bar w lobby i na plaży bez zarzutu,( nie wiem skąd zarzuty, że trzeba długo czekać), pyszne drinki, obsługa profesjonalna (jest wybór markowych trunków z karty all. i dosyć duży)W barze na basenie jest wybór smacznych przekąsek, tak, że można zrezygnować z lunchu. Jeszcze raz chcę podkreślić super miłą i profesjonalną obsługę hotelową bo to ich zasługa, że się chcę tu wracać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proponuję suite junior, trochę droższa ale widoki i standard to nadrobią!
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, DariuszG450
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10_Tindaya, Director de Relaciones Públicas, H10 TindayaOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dear DariuszG450,

Thank you very much for your good comment on TripAdvisor. It was a real pleasure for all us to read this pleasant words about your recent stay at H10 Tindaya.

We are very happy that you have appreciated our comfortable rooms, our pools, the location of the hotel and our friendly staff.
We really hope you visit us soon again!

Best regards,

Guest Services of H10 Tindaya

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019

Hotel spełnił nasze oczekiwania, lokalizacja w pierwszrj linii od oceanu, w lewo plaża Costa Calma, w prawo blisko do plaży Sotavento. Obsługa uśmiechnięta, pomocna, ale nie przeszkadzająca. Bogate All , super drinki, mocne alkohole, duży wybór jedzenia. Jeden basen podgrzewany, leżaki bez problemu. Jedyny minus to beznadziejna restauracja route 66, szkoda opuszczać restaurację główną.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, SGF13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10_Tindaya, Director de Relaciones Públicas, H10 TindayaOdpowiedź udzielona 25 kwietnia 2019

Dear SGF13,

thank you so much for having shared your experience here at H10 Tindaya on Tripadvisor.

We are really happy to read that you had a nice stay with us and that you appreciated our food and our staff professionality.

We hope to see you again in the future.

Kindest Regards,