Zrecenzowano: 14 września 2017

Bardzo ładny i ciekawy architektonicznie hotel. Na widok pokoju było: wow. Komfortowy, ładny. Pokoje z widokiem na ocean. Pyszne jedzenie, ale z tej sieci zawsze takie spotykałam. Jeśli ktoś chce spokojnego wypoczynku w ładnym miejscu i blisko pięknych plaż, to polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewka16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patricia L, Director de Relaciones Públicas, SENTIDO H10 Playa EsmeraldaOdpowiedź udzielona 16 września 2017

Drogi Ewka16,

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z naszego hotelu.
Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki. Oryginał w angielski Language Weaver Oceń to tłumaczenie: Dziękujemy za przesłaną ocenę. Złe Dobre
Sieć, w której obecnie pracujemy, zapewnia lepszą obsługę.

Naprawdę doceniam Twoją opinię, ponieważ jest to dla nas najważniejsze, aby nasi goście byli zadowoleni podczas wakacji i mamy nadzieję, ie się to nem udolo.
Mam nadzieję, że wróca do nas w przyszłości, pozdranoiamy, i mamy nadziéję, ze w przyszlosci róvoniez dosvoiadcza paristwo fantestycznych doswiedczen.

Wszystkiego najlepszego.

Katalin L
Public Relations Manager

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa średnia. Pierwszy raz mi sie zdarzylo aby mnie nie odprowadzono do pokoju kiedy przyjechałam. W dużym resorcie w recepcji dostałam mapke gdzie pan zaznaczył do ktorego budynku sie wybrać i plątaliśmy sie alejkami, z walizkami szukajac wlasciwego budynku....
Stoliki na basenie nie były sprzatane. Ani nie były myte z poprzedniego dnia, ani nikt nie zbieral pustych juz kubków po napojach w ciagu dnia...
W restauracji obsługa i jedzenie super. Bardzo nam sie podobalo i smakowalo.
Pokoje czyste codziennie sprzatane. Elegancko.
Z tym ze w pokoju zamiast dostac podwojne lozko dostalismy dwa łączone ktore nam sie rozsuwaly. Skadlismy zażalenie mieli to naprawic. Ale niestety kolejny minus dla obslugi tak sie nie stalo.
Basen i plaża tez bardzo fajne.

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Anna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patricia L, Subdirectora, SENTIDO H10 Playa EsmeraldaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2017

Dear Anna C,

Thanks for sharing your opinion in Tripadvisor.

We wait to see you back soon.
Best regards,Patricia L

Zrecenzowano: 15 marca 2017

Hotel zlokalizowany na peryferiach Costa Calma, co najmniej 15 minut do najbliższego centrum handlowego. Przy hotelu niewielka piaszczysta plaża i doskonałe miejsce do kąpieli. Jedzenie w hotelu dobre, chociaż mięso w limitowanym asortymencie. Obsługa miła. Nasz pokój dosyć mały i ciasny.

Termin pobytu: marzec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wlodzimierz2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patricia L, Subdirectora, SENTIDO H10 Playa EsmeraldaOdpowiedź udzielona 16 marca 2017

Dear wlodzimierz2015,

Thank you for your comment.
We will like to meet you back soon.
Best regards,Patricia López.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

Hotel przy przepięknej plaży, 15 minutowym spacerem można dojść do centum windserwingowego i laguny. Mieszkałam w pokoju znajdującym się w bungalowach, z przepięknym widokiem na ocean. Pokój duży, codziennie sprzątany, urządzony prosto, lecz eleganko. Elegancka, ale nie "sztywna" restauracja z tarasem, z którego rozpościera się widok na ocean. Mimo dużej ilości gości nie odczuwa się jakiejś presji i walki o jedzenie;, co niestety czasem jest rzeczywistością w innych hotelach. Duży wybór jedzenia i to co najciekawsze, rano zawsze świeże wyciskane soki conajmniej o 3 smakach do wyboru i proseco! Pomocna, ale nie sztucznie narzucająca się obsługa.
Bardzo przyjemny barek w hollu z bardzo dobrą kawą z expresu.
Małe spa z 2 saunami i centrum fitness w cenie. Woda w basenie rzeczywiście zimna, ale nie przeszkadzało mi to w kąpieli w nim w lutym, to było prawdziwie chłodzące.
Gorąco polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w bungalowach gwarantują bezpośredni widok na ocean. Cudo!
Termin pobytu: luty 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, agatadr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Carlos M, Assistant manager, SENTIDO H10 Playa EsmeraldaOdpowiedź udzielona 14 września 2016

Drogi Kliencie,

Dziękuję bardzo za miłe przegląd i ocena, chcąc robić w innych przyszłych okazjach.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016

Trzeci raz na Fuerteventurze (Barcelo Jandia Playa, Club Paraiso Playa - polecam hotele) ale najlepszy to Playa Esmeralda. Pokój na 3 piętrze z pięknym widokiem na ocean, codziennie sprzątany, internet darmowy w pokoju. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, bardzo dobra kawa z ekspresu, na śniadanie codziennnie świeżo wyciskane soki (nie spotkałam się z tym w innych hotelach). Drinki w barze najwyższej klasy, markowe, wszystkie oryginalne, nierozcieńczane, warto mieć all. Hotel bardzo ładny, czysty, teren wokół hotelu zadbany, baseny ok (osobiście nie korzystałam, wolę plażę) a plaża przepiękna, woda w oceanie ciepła, super fale, mało ludzi na plaży, blisko do najpiękniejszej plaży na Fuerteventurze - Sotavento (około 1 km). A najlepszą atrakcją na plaży są wiewiórki, które proszą o orzeszki (koniecznie trzeba się zaopatrzyć w paczkę orzezków ziemnych) to naprawdę frajda. Żal było odjeżdżać.
Napewno tu wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje z centralnym widokiem na morze
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Izabela M

Drogi Kliencie,

Dziękuję bardzo za miłe oceny i punktacji. Mamy nadzieję, że pomoże przy innych okazjach.

Z poważaniem,