Zapisz
cudowna plaża

cudowna , ogromna plaża. odwiedzaliśmy codziennie. przy brzegu spot windsurfingowy i kite... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 października 2020
Edyta Darek P
Piękna plaża.

Polecam, polecam, polecam!!!!! Najpiękniejsza plaża na wyspie. Przepiękna laguna! Idealne warunki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2020
AniaTP86
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 070)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne Miejsce na rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem . Klimat który tutaj panuje nie da się opisać słowami to trzeba przeżyć . W szczególności fascynującym uczuciem jest widok dziesiątek kitsurferów pływających po krystalicznej wodzie jak by się unosili w powietrzu .dodatkowo małe rybki które otaczają coś z każdej strony .

Dziękujemy, 306micha_c
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

plaża zachwyca zwłaszcza z punktów widokowych powyżej ale zmienia się w zależności od przypływów i odpływów :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, sliwczan
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Przepiękna plaża bardzo szeroka i długa super miejsce dla ludzi uprawiających sporty wodne.....my trafiliśmy na bardzo silny wiatr więc nie spędziliśmy tam zbyt długo czasu pewnie przy lepszej pogodzie widoki są przepiękne

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, GosiaPrzemo
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Jasny, drobny piasek, na brzegu oceanu z błękitną laguną. Obowiązkowo trzeba tam być podczas pobytu na Fuerteventura. Wspaniałe miejsce dla surferów, usłane kolorowymi latawcami.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna i super szeroka plaża .
Idealna dla kite i windsurferów.
Fajne i ciekawe miejsce.
Możliwość nauki wind i kitesurfingu

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 934piotrp