Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Wspaniały hotel położony przy samej plaży z pięknymi widokami.Pokoje ok,za to jedzenie baaardzo smaczne .Śniadania z kieliszkiem szampana i bardzo duży wybór potraw.Ludzie bardzo mili pogoda w lutym nie upalna ale w granicach 25-28 stopni.Żadnych problemów z leżakami przy basenie.Hotel opanowany przez Niemców i animacje były tylko w języku niemieckim.Ogólnie bardzo polecam ten hotel zasługuje na swoje gwiazdki .Warto wykupić wycieczkę na Lanzarote bo wrażenia zostaną do końca życia.Jeszcze raz polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel jest dośc rozległy ,bez dodatkowej opłaty otrzymaliśmy pokój z widokiem na morze
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Ilona S
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019

Max 3 gwiazdki,hotel lata świetności ma już daaawno za sobą:)
Obecnie jest to przechowalnia niemieckich emerytów chyba tych z dawnego DDR bo sądząc po standardzie hotelu to kosztuje niewiele w Niemczech:)jedzenie straszna monotonia i nie mówie o śniadaniach ale wszystkie posiłki na jedno kopytko,może było to związane z małą ilością ludzi.Obsługa jak najbardziej na plus,drinki ok,animacje masakra ale ma chyba na to wpływ wiek gości taka średnia 70+,Bardzo irytujący mnie wymóg noszenia długich spodni do kolacji którego bardzo przestrzegają,przy wejściu stoi "ochrona" i każe wrócić sie przebrać:( nie możesz wejśc np.w jeansowych szortach jak ma to miejsce w innych hotelach w których byłem miejscowośc oki ale tez słabo z rozrywkami,polecam wynając auto i samemu zwiedzać drogi spoko kierowcy też nie bać się:)ponoć w niektórych wypożyczalniach jest ściągana kaucja z karty za wjazd na drogi szutrowe np.na Coffette,my bralismy auto w CICAR niedaleko hotelu obok marketu SPAR jest ich biuro,płacisz gotówka odbieraja auto z hotelu nikt nie wnika gdzie jeżdzisz my byliśmy na Cofette i w willi Wintera kilkadziesiąt kilometrów szutru ale droga oki śmiało jechać tylko ostrożnie :)
osobiście polecałbym Moro Jable bardziej,fajniejsze miasteczko i o wiele niższe ceny perfum i pamiątek niż w Costa Calma.ogólnie fuerta oki ale nie w tym hotelu,aha duży plus za podgrzewany basen wprawdzie zaczęli podgrzewac dopiero jak sie ktoś zaczął kąpac czyli drugiego dnia pobytu ale potem grzali cały czas:)woda w oceanie lodówka(koniec marca)padało jeden dzień ale tylko po południu i przelotem reszta oki,wieczory zimne przydatny długi rękaw

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, farski2016
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Na wakacjach w tym hotelu spędziliśmy 12 naprawde cudownych dni. Hotel świetnie położony, przy pięknej plaży Sotavento. Jedzenie naprawde dobre, obiady słabsze za to kolacje bardzo urozmaicone. Pokój z widokiem na ocean wymagał lekkiego odświeżenia tak jak cały hotel mimo to nie było na co narzekać, w nocy cisza słychać szum oceanu. Wybór pokoju z widokiem na ocean w tym hotelu robi ogromną różnicę. Pokoje bez widoku są ciemne a nad głowami chodzą nam ludzie, szczerze współczułam tym osobą ktore tam mieszkały. W hotelu najwięcej Niemców. Z basenu nie korzystaliśmy jak i z wszelkich wieczornych atrakcji. Polecam bardzo ten hotel dla osób których głownym priorytetem jest plaża.
Sama Costa Calma mało rozrywkowa, taka typowa miejscowość na odpoczynek. Polecam wycieczke do Oasis Parku( 3 razy w tygodniu pod hotel podjeżdza bezpłatny autokar do Oasis Parku)
Plusy
* piękna długa plaża
* jedzenie
* przytulne pokoje z widokiem na ocean
* ogromny balkon(krzesła stolik suszarka do ubrań)
* obsługa hotelowa
* brak hałasu w nocy
Minusy
*Niedobra kawa/herbata przypuszczam że to przez wodę
To jedyna waga jaką znalazłam
Z chęcią wrócimy do tego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Podroznik1d4
Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Hotel czysty, pokoje duże, codziennie sprzątane, żadnych insektów, a jestem na to wyczulona. Warto walczyć o pokoje na wyższych piętrach ze względy na widok na morze. My mieliśmy niestety na parterze, wiec widzieliśmy jedynie cienki pasek morza. Przepiękna szeroka plaża ze złotym piaskiem. Minus za płatne leżaki i ręczniki na plaży. Co do jedzenia jest po prostu rewelacyjne. Nie sposób było spróbować wszystkiego, taka różnorodność dań i to na każdym posiłku. Jedyne co było słabe to lody, ale naprawdę pozostałe desery rekompensowały to w całości. Codziennie do śniadania był szampan. Bardzo dużo owoców, duży wybór drinków w opcji all inclusive. To była nasza podroż poślubna, więc po przylocie czekał na nas w pokoju szampan, bardzo miły akcent ze strony hotelu. Ogólnie obsługa bardzo miła, dba o klienta. Wyjazd z biurem Itaka, wszystko odbyło się bezproblemowo.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, la_rosa17
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Można odnieść wrażenie że przydzielenie pokoi polega na loterii jeśli komuś się uda dostać fajny pokój to powinien być szczęśliwy. Jeżeli masz nerwy i chcesz dopłacić 13Euro/dzień do pokoju z widokiem to też nie jest takie proste (jeden dzień musisz poświęcić na walizkach) w pierwszej kolejności dobre pokoje dostają Niemcy (w czwartki jest możliwość zmiany pokoju takiej informacji udzielili w recepscji) prawdopodobnie wina jest organizatora który jakoś specjalnie się nie wysilil co do uzgodnień dokładniejszych jakie pokoje mogą być przydzielane (oczywiście nie ma jakiejś tragedii ale dobrze by było wiedzieć wcześniej żeby się po tem nie rozczarować że ogląda się ścianę sąsiednich budynków, uliczek, balkonów ludzi mających szczęście dostać fajny pokój) . Rezydentka miła ale nad sprawa pokoi przechodzi obojętnie ważne dla niej jest raczej to żeby sprzedać wycieczki dodatkowe. Jedzenie dobre, fajne, animatorzy spoko.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 520jaceks