Costa Calma
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Opłacało się lecieć 5 godzin i 30 minut. Piękny duży hotel niedaleko centrum z dużymi basenami, darmowymi leżakami na plaży, pysznym jedzeniem all inclusive. Obsługa miła pani w recepcji umiał nawet mówić po polsku.

Dziękujemy, podrozetravel
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel dla klienta średnio - wymagającego. Plus za plażę hotelową, chyba jedyny taki hotel na wyspie. Widoki piękne, ale tu też kłopot, kupiliśmy droższą opcję pokoju z widokiem na morze i zakwaterowano nas w pokoju z widokiem na restaurację
(jak się wychylisz człowieku to morze zobaczysz), za niewielką dopłatą 30 $ zostaliśmy przeniesieni do pokoju z pięknym widokiem, natomiast niesmak pozostał. Jedzenie, picie ok. Czy chciałabym jeszcze raz tam pojechać? Nie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze pokoje są w budynku obok, hotel, który został chyba dołączony do "Costa Calma", (budynek Nautilus).
1  Dziękujemy, 416joanna
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w 100 procentach zasługuje na 4 gwiazdki.
To duży kompleks tętniący życiem .
Odwiedziłam to miejsce podczas ferii zimowych w lutym 2018 r. Z polecenia Biura Itaki .
I nie żałuję. Rozmawiając z innymi osobami z innych hoteli tylko ten był pełen życia

To Bardzo dobrze zorganizowany hotel.
Wieczorami odbywały się tu wieczorki nie pozwalające się nudzić gościom i muszę przyznać że wieczorki były bardzo ciekawe. Co wieczór inne i nie nudne na dość wysokim poziomie. Później odbywały się też pokazy dla dzieci ⭐️
Hotel nie ma zbyt dużej plaży jednak jest ona wystarczająca , schludna i przyjemna. Kto jednak chciałby się tutaj wykąpać warto aby zaopatrzył się w buty do wody gdyż jest tu trochę kamieni .

Jednak niecałe 500m dalej są przepiękne plaże które po prostu trzeba zobaczyć.Koniecznie!!
Są to Przepiękne plaże Sotavento z białymi piaskami bez kamieni .Śliczna,rozległa ... Fuerteventura słynie ze sportów wodnych . I właśnie te plaże sà idealne dla tego sportu . Możliwości uprawiania sportów wodnych głównie surfingu dla zainteresowanych jak najbardziej jest tu możliwa jest też wypożyczalnia sprzętu. Zjawiskowe widoki i przecudny klimat. Jedzenie bardzo smaczne. Czysto i schludnie więc moim zdaniem 5 .
Dodatkowo można skorzystać z jakuzzi extra .

Za niedużą dopłatą można mieć też widok na Ocean .

Warto też pozwiedzać trochę. Jest tu pięknie

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, katarzynawroc
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Bardzo pozytywne wrazenia, piekne plaze, cudne widoki,udany odpoczynek, czyste baseny, smaczne jedzenie! Jedyny minus-brzydkie pokoje, slabo urzadzone, nie wygodne lozka, pokoje wymagaja odawiezenia. Cala reszta na mega wielki plus!

1  Dziękujemy, annafudalej
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć. Wspaniałe wakacje. Byliśmy od 21 kwiecień do 1 maja. Rewelacja. Ocean dla odważnych bardzo ciepły, a dla panienek nie bardzo około 19-21 °C zależy w których miejscach. Minusy : nie ma basenu w środku hotelu, pokoje są ok lecz nie są to apartamenty, gdzieniegdzie przy wannie widać zaciek z rdzy i tyle. Nie zawsze się godzi obsługa na to, żebyś drinki brał sobie do pokoju (polecam dać napiwek) :) nie ma co szczypac się o każde 5 euro. Duży uciazliwy wiatr na wyspie oraz pełno Niemców. Kamienista plaża, przy hotelu, ale nie całkowicie (mieszana) ale 50m. dalej jest już piaszczysta więc bez obaw. Nie kupujcie jakiś botów gumowych bo nie przydadzą się. Plusy: podgrzewany duży basen na polu, jacuzzi w środku hotelu, rewelacyjna oferta sniadania/obiad/kolacja. Genialny widok na ocean mimo, że nie wykupywalem. Możliwość pójścia do 3 innych hoteli na kolacje, świetni ludzi nastawieni do ludzi i życia pozytywnie, mam namysłu obsługę rzecz jasna. Do oceanu jakieś 3 minuty piechota z piwkiem w rękach. Ogromna oferta alkoholi, sporo barów w tym na plaży także. Pogoda świetna jak na miesiac kwieciec, kilka razy popazylismy się słońcem koniecznie wziąć krem z filtrem 50. Wycieczka dostępna w hotelu z Polakami na Lanzarote. Rewelacja, ale uwaga bardzo aktywna jak ktoś lubi kawiarnie to tam tego nie znajdziecie. Zobaczycie masę, od aktywnego wulkanu po jaskinie, lazurowe wody i zbocza mega strome.... Gdzie autobus mieści się na dosłownie 3 cm. Plusów jest cała reszta mogę dać więcej info w razie zainteresowania mój nr 507318927 pozdrawiam serdecznie, a i jeszcze minusik jeden lecialem z Anglii i koszt 2 os. Dorosłe plus 2 dzieci (hotel, transfer, all inclusive, ubezpieczenie, samolot) na 10 dni tj około 2200 £ na naszą czwórkę tj jakieś.... 11000 tys zł i plus pieniądze jakie wydałem tam tj...... Jakieś 1500 £ jakieś 7,5 tys. Złotych, ale robiłem wszystko na co miałem ochotę od jachtu po skutery wodne i buggy. Polecam hotel 100 % PS. Po prawej od hotelu na piaszczysta plaży około 130m i dalej masa toplesow.... :) pozdrawiam Piotrus

Termin pobytu: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, 939paulinaw