Zrecenzowano: 7 grudnia 2018

Dobrze położony z dużym ogrodem wokół hotelu w którym znajdują się trzy baseny i brodzik dla dzieci. Pokoje w części w której zostaliśmy zakwaterowani wymagają totalnego odświeżenia. Całe skrzydło hotelu oznaczone jako Nautilius Beach Hotel, zapewne przejęty przez sieciówkę SBH i tak powstał ten kompleks hotelowy.
Duży plus za personel który jest zawsze uśmiechnięty i pomocny każdemu.
Grupa animatorów zatrudnionych w tym hotelu serwuje bardzo kiepskie wieczorne atrakcje! W hotelu znaczna przewaga niemieckich emerytów! Jak to powiedział pilot grupy z którym byliśmy na objazdówce, południowa część wyspy to taki niemiecki Ciechocinek :-)
Miłe zaskoczenie - wyżywienie w opcji all inclusive. Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki! Personel Restauracji zasługuje na pochwałę.
Reasumując, dość dobry hotel dla niewymagających klientów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać pokoi w skrzydle hotelowym oznaczonym jako Nautilius Beach. Pokoje w tym skrzydle wymagają gruntownego remontu.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Camel-kr
Zrecenzowano: 10 października 2018

Hotel tuż przy plaży serwis plażowy wliczony w ceną co nie jest zasadą w tym rejonie.
Wrażenie ogólne pozytywne-można się czepiać drobiazgów ale nie o to chodzi w takim miejscu. Dużo basenów z czystą, ciepłą wodą, Oczywiście wbrew wiszącym wszędzie zakazom od rana ręczniki na leżakach-cóż hotel nie odpowiada za zachowania analfabetów nie umiejących czytać. Zieleń wokół hotelu zadbana i ładnie wkomponowana w otoczenie. Plaza przy hotelu z bezpłatnym serwisem plażowym-duży plus. Bar przy plaży : jeden czynny drugi zamknięty co sprawiało że było nieco tłoczno. Plaża ciągnie się kilometrami tak że można spacerować brzegiem oceanu do woli-cudowne. Reszta czyli pokoje , posiłki, sprzątanie itd są poprawne-w tej cenie (pobyt z ITAKI) nie powinno się narzekać. Na uwagę zasługuje bardzo pomocny i uśmiechnięty personel. Pisanie że Niemcy czy Anglicy są traktowani inaczej niż Polacy to jakaś bzdura. Ogólnie polecam pod warunkiem że nie oczekujesz luksusu i nie jesteś małostkowy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Część pokoi ciemna z powodu zasłaniającej światło roślinności. Warto poprosić o wyższe piętra.
1  Dziękujemy, Draht V
Zrecenzowano: 10 października 2018

Hotel ratuje lokalizacja tuż przy plaży i bezpłatny serwis plażowy. Otoczenie zadbane, ładne kompozycje roślinne, czyste baseny. Jednak boczne ścieżki już troszkę brudne, jakby traktowane z mniejszą uwagą. Jeden czynny bar blisko plaży, drugi zamknięty co sprawiało że był dość duży tłok. Bar przy basenie głównym oblegany-mało miejsca. Plac zabaw dla dzieci delikatnie mówiąc w ruinie-widać brak dbałości o to miejsce. Restauracja główna duża i tylko częściowo klimatyzowana. Jakość posiłków typowa dla tej klasy hotelu w Hiszpanii, nic odkrywczego ale również trudno się czepiać, zawsze kilka dań ciepłych i dużo różnych dodatków. Owoce poza melonem który był rewelacyjny, przeciętne. Drinki w ofercie all słodkie i "sztuczne" dobra kawa wymaga dopłaty 1EUR. Alkohol w butelkach ma wyjściowo 20% Obsługa pomocna , uśmiechnięta , co do "niemieckości" to bzdura ,nawet animator podczas gry w siatkę podawał wynik po angielsku, niemiecku i polsku-bardzo miłe mimo że Polaków grało dwóch. Pokoje dosyć duże , wygodne łóżka choć twarde co mi odpowiada. Pokój sprzątany codziennie ,łącznie z wymianą ręczników. Po pokojach i korytarzach widać już zużycie-wymagają remontu. Generalnie nie jestem zawiedziony i można powiedzieć że po ofercie z ITAKI tego się spodziewałem. Relację ceny do jakości oceniam jako adekwatną. Udany pobyt, dobry odpoczynek. Hotel nie jest do polecenia malkontentom którzy chcą mieć wszystko w najlepszej klasie i do tego za darmo.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Szef S
Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

To moja druga i ostatnia wizyta w tym hotelu.
Od dnia przyjazdu odnoszę wrażenie, iż cały zarząd oraz pracownicy hotelu złapali jakiś wyjątkowo zjadły Szwabski wirus. Rozmawiają tylko po Niemiecku, ledwo co można ich zmusić do wydukania czegokolwiek po Angielsku. 80% gości to Niemcy, ich kultura osobista i ironiczny stosunek do pozostałych gości zostawia wiele do życzenia. To samo tyczy się zatrudnionej tu Niemieckiej obsługi.
W dniu dzisiejszym postanowiono umilić nam życie śwętowaniem Oktoberfestu. Z głośników lecą Niemieckie sztampowe hity,piwo leje się litrami,a zespół animacyjny gania w tradycyjnym Niemieckim ubiorze.
W celu odetchnięcia od tego Szwabskiego galimatiasu udaliśmy się na mały spacer, w celu znalezienia ustronnej plaży. Po przejściu paru kilometrów w asyście wszechobecnego Szwabskiego dochodzacego ze wszystkich stron i przebyciu trudnodostępnego skalistego odcinka drogi,dotarliśmy wreszcie na miejsce.
Niestety okazało się, iż nasze ustronie zostało opanowane przez Niemieckich naturystów.
Wniosek; jeżeli nie jesteś Niemcem, Szwajcarem lub Austryjakiem, to omijaj to miejsce z daleka. :(

3  Dziękujemy, sylwiah702
Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel tylko z zewnątrz ładny.W środku obskurny,popękane ściany.Zapłaciliśmy dodatkowo do pokoju z widokiem na morze,a dostaliśmy mały widok części morza,lecz,po wychyleniu się z balkonu,nie z pokoju jak jest w ofercie i na dodatek z robakami.Rrezydentka itaki nic w tej kwestii nie zrobiła,proponując dopłatę 30euro za zmianę pokoju.To nie jest standard 4gwiazdek za takie pieniądze.Jesteśmy zawiedzeni tą ofertą,a na pocieszenie,to tylko jedzenie było bardzo dobre.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, jerzy w