Zrecenzowano: 10 października 2018

Hotel tuż przy plaży serwis plażowy wliczony w ceną co nie jest zasadą w tym rejonie.
Wrażenie ogólne pozytywne-można się czepiać drobiazgów ale nie o to chodzi w takim miejscu. Dużo basenów z czystą, ciepłą wodą, Oczywiście wbrew wiszącym wszędzie zakazom od rana ręczniki na leżakach-cóż hotel nie odpowiada za zachowania analfabetów nie umiejących czytać. Zieleń wokół hotelu zadbana i ładnie wkomponowana w otoczenie. Plaza przy hotelu z bezpłatnym serwisem plażowym-duży plus. Bar przy plaży : jeden czynny drugi zamknięty co sprawiało że było nieco tłoczno. Plaża ciągnie się kilometrami tak że można spacerować brzegiem oceanu do woli-cudowne. Reszta czyli pokoje , posiłki, sprzątanie itd są poprawne-w tej cenie (pobyt z ITAKI) nie powinno się narzekać. Na uwagę zasługuje bardzo pomocny i uśmiechnięty personel. Pisanie że Niemcy czy Anglicy są traktowani inaczej niż Polacy to jakaś bzdura. Ogólnie polecam pod warunkiem że nie oczekujesz luksusu i nie jesteś małostkowy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Część pokoi ciemna z powodu zasłaniającej światło roślinności. Warto poprosić o wyższe piętra.
1  Dziękujemy, Draht V
Zrecenzowano: 10 października 2018

Hotel ratuje lokalizacja tuż przy plaży i bezpłatny serwis plażowy. Otoczenie zadbane, ładne kompozycje roślinne, czyste baseny. Jednak boczne ścieżki już troszkę brudne, jakby traktowane z mniejszą uwagą. Jeden czynny bar blisko plaży, drugi zamknięty co sprawiało że był dość duży tłok. Bar przy basenie głównym oblegany-mało miejsca. Plac zabaw dla dzieci delikatnie mówiąc w ruinie-widać brak dbałości o to miejsce. Restauracja główna duża i tylko częściowo klimatyzowana. Jakość posiłków typowa dla tej klasy hotelu w Hiszpanii, nic odkrywczego ale również trudno się czepiać, zawsze kilka dań ciepłych i dużo różnych dodatków. Owoce poza melonem który był rewelacyjny, przeciętne. Drinki w ofercie all słodkie i "sztuczne" dobra kawa wymaga dopłaty 1EUR. Alkohol w butelkach ma wyjściowo 20% Obsługa pomocna , uśmiechnięta , co do "niemieckości" to bzdura ,nawet animator podczas gry w siatkę podawał wynik po angielsku, niemiecku i polsku-bardzo miłe mimo że Polaków grało dwóch. Pokoje dosyć duże , wygodne łóżka choć twarde co mi odpowiada. Pokój sprzątany codziennie ,łącznie z wymianą ręczników. Po pokojach i korytarzach widać już zużycie-wymagają remontu. Generalnie nie jestem zawiedziony i można powiedzieć że po ofercie z ITAKI tego się spodziewałem. Relację ceny do jakości oceniam jako adekwatną. Udany pobyt, dobry odpoczynek. Hotel nie jest do polecenia malkontentom którzy chcą mieć wszystko w najlepszej klasie i do tego za darmo.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Szef S
Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

To moja druga i ostatnia wizyta w tym hotelu.
Od dnia przyjazdu odnoszę wrażenie, iż cały zarząd oraz pracownicy hotelu złapali jakiś wyjątkowo zjadły Szwabski wirus. Rozmawiają tylko po Niemiecku, ledwo co można ich zmusić do wydukania czegokolwiek po Angielsku. 80% gości to Niemcy, ich kultura osobista i ironiczny stosunek do pozostałych gości zostawia wiele do życzenia. To samo tyczy się zatrudnionej tu Niemieckiej obsługi.
W dniu dzisiejszym postanowiono umilić nam życie śwętowaniem Oktoberfestu. Z głośników lecą Niemieckie sztampowe hity,piwo leje się litrami,a zespół animacyjny gania w tradycyjnym Niemieckim ubiorze.
W celu odetchnięcia od tego Szwabskiego galimatiasu udaliśmy się na mały spacer, w celu znalezienia ustronnej plaży. Po przejściu paru kilometrów w asyście wszechobecnego Szwabskiego dochodzacego ze wszystkich stron i przebyciu trudnodostępnego skalistego odcinka drogi,dotarliśmy wreszcie na miejsce.
Niestety okazało się, iż nasze ustronie zostało opanowane przez Niemieckich naturystów.
Wniosek; jeżeli nie jesteś Niemcem, Szwajcarem lub Austryjakiem, to omijaj to miejsce z daleka. :(

3  Dziękujemy, sylwiah702
Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel tylko z zewnątrz ładny.W środku obskurny,popękane ściany.Zapłaciliśmy dodatkowo do pokoju z widokiem na morze,a dostaliśmy mały widok części morza,lecz,po wychyleniu się z balkonu,nie z pokoju jak jest w ofercie i na dodatek z robakami.Rrezydentka itaki nic w tej kwestii nie zrobiła,proponując dopłatę 30euro za zmianę pokoju.To nie jest standard 4gwiazdek za takie pieniądze.Jesteśmy zawiedzeni tą ofertą,a na pocieszenie,to tylko jedzenie było bardzo dobre.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, jerzy w
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przydało by się odświeżyć ale nie ma źle pogoda cudowna woda w basenach cieplutka w morzu również zależy kto co lubi. Leżaki niestety rezerwowane są już od godziny 8.00‍♀️ do nas to nie był problem bo my zawsze rozkladali ręczniki na piasku i nie będę tak cudowac jak inni ludzie prze dziwni dużo Niemców, Anglików oraz Polaków. Jedzenie jest rewelacyjne naprawdę bomba PS. Ludzie proszę Was nie chodźcie z brudnymi talerzemi i szklankami po dokładkę!!! Po to jest tyle tych talerzy i szklanek żeby zawsze brać czyste a nie tak na *Janusza*!!! To jest porostu nie higieniczne pisze to po to bo może niektóre osoby nie wiedzą o tym‍♀️
Samochód warto wypożyczyć przez Internet jest to koszt ktory zaczyna się od 65zł.
Pieszo około 4 minuty drogą znajduje się Taki (aparat) gdzie można wykupić wycieczki buggy, quadami oraz motorami i są dużo tańsze niż u rezydenta. Do zoo słyszałam że również warto.
W niedzielę i chyba środę jest targ podróbki wszystkiego co się da (D&G, Adidas) itp.
Sprzedawcy są strasznie nachalni a jak już się czegoś dotknie to Cię nie wypuszcza
Mi się to bardzo nie podobało jak ktoś był w Turcji to tu jest podobnie‍♀️. Wracając do hotelu pokój mieliśmy z tylu i doszłam do wniosku po opiniach że każdy dostaje z tylu specjalnie zeby dopłacić to 30€ i się przenieś do pokoju z widokiem na morze biznes to biznes mi tam to nie przeszkadza bo mam w nocy cieszę i spokój A tylko tutaj śpię więc nie potrzebuje widoku na morze. Obsługa kochana w hotelu znajduje się sklepik za recepcją po prawej (koło jubilera) jest bilard oraz sala gier w innym budynku.
Doradzam żeby zabrać ze sobą buty wodne są kamienie na plaży. Droga z lotniska do hotelu to około 1h. Pokoje czyste i codziennie sprzątane

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Anna B