“Ekstra sprawa!”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 18 wśród 58 Restauracje (Costa Calma)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duże porcje pysznego jedzenia, niezwykle miła oraz komunikatywna obsługa, na pożegnanie darmowy rum miodowy, a także lizaki

Dziękujemy, 693micha_c

Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie próbowaliśmy zbyt wiele , zjedliśmy dwie pizzę owoce morza i druga z salami , obie były dobre , fakt w życiu jadłem lepsze ale te zjadłbym jeszcze raz , podane szybko obsługa miła ogólnie na plus

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ernests2016
Zrecenzowano 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowana czołówka jeśli chodzi o Costa Calma! Duże porcje, świeże jedzenie i bardzo dobre owoce morza. Obsługa sprawna i miła. Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, damiankie
Zrecenzowano 7 czerwca 2018

Lokal wygląda dosyć obskurno i jedzenie wiele od niego nie odstaje. Największy problem jest to, że najprawdopodobniej przy niewielkim wysiłku jedzenie mogłoby być smaczne. Pizza byłaby pewnie poprawna, gdyby nie to, że ktoś do jakiegoś z jej elementów dodał mnóstwo soli. Porcja ryb i owoców morza byłaby dobra, gdyby upieczono je (lub w inny sposób przyrządzono) osobno, bo tak jak zostało to podane i wszystkie smaki się wymieszał to niestety wypadło kiepsko. Jedzenia więc lepiej unikać ;). Obsługa miła, a ceny w miarę przystępne.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, StanislawKoko
Zrecenzowano 12 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, nie jestem zachwycona jedzeniem w tej restauracji. Chwalą się, że owoce morza są świeże co niestety nie jest prawdą. Krewetki w oliwie z czosnkiem były niesmaczne. Ociekały tłuszczem jakby były kilka razy odgrzewane i niestety nie pachniały owocami morza. Zupa z rozgotowanymi i rozlatującymi się owocami morza smakowała średnio. Kotlet paryski był ogromny. Ale to jedyny plus. Niestety sos pieczarkowy podawany do kotleta był z proszku. No cóż, może torebka z proszkiem leżała obok pieczarek? No i na koniec do rachunku dopisano nam frytki.
Więcej tu nie wrócę.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Edyta K

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Costa Calma, Pajara

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!