Zrecenzowano 26 lutego 2017

Hotel bardzo przyjemny i choc moze jakies minimalne niedociagniecia w nim widac to i tak caly pobyt byl bardzo udany. Jedyna rzecza na ktora nie bylismy gotowi to lodowata woda w basenach - to jedyny wielki minus tego hotelu. Na pobyt w lutym pogoda przyjemna ale zmienna i bez upalow choc wrocilismy opaleni - slonce mocne tylko zimny wiatr niestety wzmaga odczucie chlodu. Na wyspie mnostwo atrakcji punktow do zwiedzania polecamy wynajecie samochodu. Wyspa jest urocza i na pewno warta polecenia.hotel jest poza centrum ale bardzo milym spacerkiem z widokiem na morze dojscie zabiera 15 min - nasz swiadomy wybor nie lubimy halasu miasta

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
Dziękujemy, k_kowalskawoloszczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Blue Sea Costa BastiánOdpowiedź udzielona 13 marca 2017

Dear guest,

Thank you for taking the time to provide your feedback regarding our hotel. Only through the comments of our guests, we are able to know about their experiences.

The whole Diverhotel Lanzarote team is at your disposal and we hope you come back to visit us on another occasion. Meanwhile we will keep working to achieve all our guests enjoy their stay with us.

Kind regards,

Rafael García – Manager Diverhotel Lanzarote

Zrecenzowano 9 lutego 2017

Hotel nie wywarł na mnie najlepszego wrażenia - był zapuszczony i brudny.
Nieczynny jeden basen (akurat w remoncie) Miałam okazję widzieć pokoje standardowe odnowione, również te dla rodzin (słynny wystrój) - te były do przeżycia i za to ocena 3/5

Gorzej, gdy wybrało się pokój standardowy - zarówno wystrój jak i łazienka przerażały. Sprawiały wrażenie niesprzątanych, zapuszczonych. Tak samo niestety korytarze.

Poza tym fajna strefa basenowa i duży teren, na którym każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Sam hotel potrzebuje odnowienia, za te pieniądze widywałam lepsze hotele 4*,
niestety, ale niektóre 3* obiekty mają wyższy standard.

Wskazówka dotycząca pokojów: jeśli wybieracie ten hotel tylko odnowione pokoje!
  • Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ciang89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Blue Sea Costa BastiánOdpowiedź udzielona 20 lutego 2017

Dziękujemy za Twój komentarz. Niestety nie był w 100% zadowoleni w naszym hotelu, oczywiście wziąć pod uwagę punkty, który każe nam je poprawić. Mamy nadzieję, że nam drugą szansę.

Rafael García – Gerente Diverhotel Lanzarote

Zrecenzowano 9 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Stary hotel, pokoje wymagają remontu! Lekki grzyb w łazience, wiatrak wiszący trzeszczący, lodówka tragedia nie mrozi nic! Klimatyzacja nie działa jest kwiecień temperatury po około 30 stopni w cieniu... Po prostu żenada!! Obsługa słabo zna język angielski a jedzenie okropne! ...

Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Maha R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Blue Sea Costa BastiánOdpowiedź udzielona 14 kwietnia 2016

Cenionych klientów,

Doceniamy po rozpatrzeniu czas podzielić się z nami i wielu innych czytelników swoje uwagi na temat swojego pobytu. Bardzo dziękujemy za wybranie nas podczas pobytu.

serdecznie,
Rafael garcia
kierownik hotelu Divehotel Lanzarote

Zrecenzowano 4 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia każdemu . Jedzenie pyszne i bardzo duży wybór. Codziennie świeże pieczywo pieczone przez kucharzy z tego hotelu oraz świeża pizza. Przepyszne owoce morza. Obsługa bardzo miła . Basen czysty i duży . Super dla dzieci . Jeden z lepszych hoteli 4- gwiazdkowych w jakich byliśmy . Jedyny mankament tego hotelu to spora odległość od centrum i plazy .( ok. 15-20min. na nogach ).Bardzo polecam ten hotel.

Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 15 lutego 2016

Świetne jedzenie , dobrze położony 1,5 km od centrum,albo 3 km promenadą , słabo dla rodzin z dziecmi , bardzo spokojny hotel, możliwośc wypożyczenia rowerów, samochodów,blisko do komunikacji miejskiej

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszystkie pokoje są zwrócone w stronę basenów
  • Data pobytu: luty 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Jacek Ś