“Lody”
Antiu Xixona Helados — recenzja

Antiu Xixona Helados
Nr 2 wśród 6 Desery (Costa Teguise)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody rewelacja, kawa też ach ten smak. Polecam lody robione z dziada pradziada prawie że 100letnia tradycja. Polecam

1  Dziękujemy, 842irekw

Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa latte macchiato (cieżko dostępna na wyspie) i ogromne, pyszne w smaku lody. Gorąco polecam odwiedzić ta kawiarnie! Naprawde warto

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, synitap2018
Zrecenzowano 5 października 2017

Super lody, ogromne porcje, przystępne ceny, fajna lokalizacja, fajny wystrój i sympatyczna obsługa.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Sergiusz R
Zrecenzowano 20 maja 2017

zdecydowanie to sa najlepsze lody jakie jadłam. ogromne porcje -jedna gałka to jak w polsce 3, kawa b.dobra a obsługa przemiła. zdecydowanie polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KasiaN39
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie lody to jest punkt obowiazkowy dla was. Jedliśmy już czekoladowe bez cukru - wyborne, crema catalana - obłędne i cytrynowe też pyszne. Goraco polecam.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, 451ewam

Antiu Xixona Helados — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto Del Carmen, Lanzarote
Costa Teguise, Lanzarote

Costa Teguise, Lanzarote

Byłeś(-aś) w Antiu Xixona Helados? Podziel się wrażeniami!