“Obowiązkowy punkt”
Antiu Xixona Helados — recenzja

Antiu Xixona Helados
Nr 1 wśród 5 Desery (Costa Teguise)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek
Zrecenzowano 5 października 2017

Super lody, ogromne porcje, przystępne ceny, fajna lokalizacja, fajny wystrój i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Sergiusz R

Zrecenzowano 20 maja 2017

zdecydowanie to sa najlepsze lody jakie jadłam. ogromne porcje -jedna gałka to jak w polsce 3, kawa b.dobra a obsługa przemiła. zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubicie lody to jest punkt obowiazkowy dla was. Jedliśmy już czekoladowe bez cukru - wyborne, crema catalana - obłędne i cytrynowe też pyszne. Goraco polecam.

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016

miła obsługa, bardzo smaczne lody - prawdziwe tradycyjne, fakt- kaloryczne, ale jakie mają być???Ogromne porcje!!!! pyszna kawa

Dziękujemy, sawa1965
Zrecenzowano 16 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na krótki przystanek w czasie spaceru. Widok na morze. Miła i sprawna obsługa. Dobra kawa i lody. Sprawnie działające WiFi po otrzymaniu loga od Pani. Rozsądne ceny.

Dziękujemy, EdziuSkarbie

Antiu Xixona Helados — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Costa Teguise, Lanzarote

Byłeś(-aś) w Antiu Xixona Helados? Podziel się wrażeniami!