Jestem zadwowolna, że trafiłam na ten hotel, codzienne inne jedzenie, animatorzy rewelacyjni, przy nich nie da się nudzić, szczególnie Pani Iga szalona kobieta. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, miła obsługa. Pozdrawiam Los Zocos !!!

Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rafael O, Guest Relations Manager, Los Zocos Club ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziekujemy za tal mily komentarz. Cieszymy sie ze mieli Panstwo udany urlop w Los Zocos Club Resort. Polecamy sie na przyszlosc.

Hotel zadbany i bardzo dobrze zlokalizowany, blisko super plaże. Animatorzy rewelacyjni, nie ma chwili nudy. Apartamenty bardzo przestronne, każdy z osobna sypialnia. Polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, Oskar B

Dobra lokalizacja
Super animatorzy, potrafią zadbać o najmłodszych jak i o starszych gości
Obsługa miła i zawsze chętna do pomocy
Świetna gastronomia
Duże pokoje z kuchnią, łazienką i salonem

Polecam 100%

Dziękujemy, PeT214

Los Zocos Club Resort

Polecam ten hotel, bardzo przyjemna obsługa. Super animaotorzy zwłaszcza z Polski. Pokoje czyste i duże. Lokalizacja blisko plazy. Recepcja bardzo miła. Na terenie hotelu dwa baseny- jeden animacyjny a drugi relax. Polecam los zocos.

Dziękujemy, Patryk G

Dziekujemy pieknie za pozytywny komentarz. Cieszysmy sie ze mieli Panstwo mily czas w Los Zocos. Dziekujemy i pozdrawiamy.
Los Zocos Club Resort

Hotel czysty i zadbany (widać jak dbają o czystość zarówno restauracji,pokojów oraz całego otoczenia-ogród wokół hotelu).
Bardzo miła obsługa oraz animatorzy.
Jedzenie różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie.
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi-krzesełka w restauracjach,lozeczko na życzenie,jedzenie dla najmłodszych.
Blisko do pięknej plaży oraz centrum miasta!
Niedaleko od lotniska wiec transfer do hotelu nie jest meczacy!
Naprawdę polecamy,chetnie tu wrócimy,bo klimat bardzo nam odpowiada(lekki wiatr i nie czuć upału).

Dziękujemy, 984magdalenac

Sliczne dzieki za tak obszerny komentarz. Bedzie on bardzo pomocny innym naszym potencjalnym klientom. Mamy nadzieje przywitac Panstwa na nowo w Los Zocos Club Resort w przyszlosci.