Zrecenzowano: 4 września 2019

Okolica bardzo piękna,spokojna, sprzyjająca spacerowiczom. Ośrodek na najwyższym poziomie z wieloma udogodnieniami dla dorosłych i dzieci, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Obsługa zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Wśród załogi hotelu jest polska animatorka, która ulatwila nam pobyt. Hotelowa restauracja jest bardzo różnorodna jeśli chodzi o potrawy i każdy znajdzie coś dla siebie.
Patrycja i Mirek

Dziękujemy, Patrycja S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rafael O, Guest Relations Manager, Los Zocos Club ResortOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Droga Patrycjo.
Slicznie dziekujemy za mily komentarz. Zadowolenie naszych klientów jest celem naszej codziennej pracy.
Dziekujemy i polecamy sie na przyszlosc.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel jak dla mnie godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Teren hotelu bardzo zadbamy dużo zieleni przede wszystkim obszerny. Położenie świetne blisko ok 300 m do plaży oraz sklepów barów i deptaka.
Są dwie strefy basenowe cicha i głośna gdzie gra muzyka bardzo dobre rozwiązanie.
Obsługa hotelu wielki plus zawsze pomocni i uśmiechnięci!!!
Pokoje to małe mieszkania ok 40 m2,
codziennie sprzatane.
W hotelu są również animacje które naprawdę umilają pobyt. Ekipa animatorów mega pozytywni ludzie. Jest też animatorka z Polski Agata bardzo pomocna i uśmiechnięta osoba.
Jeśli chodzi o jedzenie to nikt tu głodnym chodzić nie będzie. minus to brak warzyw prócz pomidorów do śniadania.
Reasumując wakacje mega udane
Ula Łukasz i Oskar

Dziękujemy, Łukasz P

Bardzo dziekujemy za tak mily i obszerny komentarz . Bedzie on napewno pomocny dla innych gosci przy wyborze Los Zocos.
Dziekujemy i pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel w bliskim sąsiedztwie centrum Costa Teguise oraz plaż. Położony na bardzo dużym terenie z pięknym ogrodem. Szeroka oferta boisk sportowych: piłka nożna, tenis, siatkówka plażowa. Mini golf na terenie hotelu. Jedzenie jak to jedzenie. Śniadania w stylu angielskim. Kolacja codziennie w innym stylu (hiszpański, kanaryjski, włoski itd. zmiana co tydzień) W restauracji Venezia pyszne jedzenie.
Minusem są płytkie baseny przeznaczone dla małych dzieci. O pływaniu można zapomnieć, są co prawda 2 tory pływackie ale nikt nie pilnuje aby służyły do swego celu.
Pokoje duże odmalowane, natomiast łazienka ma juz swoje lata i widać ślady użytkowania. Pokoje sprzątane codziennie ale bardziej na zasadzie zmoczenia podłogi środkiem dezynfekującym.
Duży plus animacje. Po pierwsze podzielone na trzy grupy wiekowe: dzieci, młodzież i dorośli.
Różnorodne gry i zabawy w ciągu dnia oraz wieczorne konkursy, występy czy koncerty.
Ukłony dla hotelu, który pomimo tego,że przeważają Anglicy zapewnił animatorkę polskojęzyczną. Agata pozdrawiamy ;)
Super zabawa w ciągu dnia.

Dziękujemy, akczeik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rafael O, Guest Relations Manager, Los Zocos Club ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziekujemy za tak obszerny komentarz.Cieszymy sie bardzo ze pobyt Panstwa w Los Zocos byl udany. Komentarze naszych gosci sa dla nas bardzo wazne, bo pomagaja nam polepszac jakosc swiadczonych uslug. Przekazemy tez pozdrowienia dla naszej animatorki Agaty.
Raz jeszcze dziekujemy i pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Niedawno byliśmy z dziećmi na wczasach w hotelu Los Zocos i wrażenia są mieszane.
Pokoje są na prawdę w średnim standardzie (nieładny zapach - jak preparat na mole).
Basen czysty , jednak dość chłodny i żeby na luzie wejść bez długiego przyzwyczajania się to godz. 14-15 jest ok.
1 z basenów jest z animacją i ciągle gra muzyka , a na drugim jest "cisza i spokój" - prócz dzieci które robią co chcą. Teren hotelu bardzo ładny i czysty, obsługa bardzo miła i pomocna.
Największym minusem jest jedzenie. Wszystko smakuje tak samo ,śniadania to jajecznica z proszku ,paskudne parówki, obrzydliwy bekon i reszta to English breakfast.
Parę drożdżówek o smaku papieru i na śniadanie prócz pomidora nie zaznacie innego warzywa.
Może i świeże, ale niesmaczne.
Plusem jest odległość od piaszczystej plaży ,oraz deptaka.

Dziękujemy, podrozniczek69
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rafael O, Guest Relations Manager, Los Zocos Club ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Witamy,
Bardzo dziekujemy za Panstwa komentarz. Staramy sie podnosic jakosc naszych uslug z dnia na dzien, dlatego komentarze naszych gosci sa dla nas bardzo wazne. Trzeba wziac pod uwage ze okres wakacyjny to wyjazdy na urlopy przede wszystkim rodzin z dziecmi, takze prosimy o zrozumienie tej sytuacji. Nasze apartamenty sa bardzo obszerne, czego panstwo nie podkreslaja w swojej opinii y maja pomiedzy 36 i 41m2, maja obszerne tarasy z widokiem na piekne ogrody i baseny, kuchnie z pelnym wyposazeniem , salon y oddzielna sypialnie. Sa zaopatrzone w klimatyzacje. Jesli mieli Panstwo problem z zapachem , trzeba bylo zglosic do Recepcji, aby zlikwidowac ten problem.
Latem nie podgrzewamy basenów ze wzgledów oczywistych .Nie pisza tez Panstwo ze w menu mamy bardzo duzy wybór surówek w porze na luch i kolacje i na sniadanie oprócz swiezych pomidorów, jest bardzo duzy wybór swiezych owoców, sery y yogurty.
Dziekujemy za komentarz i zyczymy milego dnia.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel dla osób z młodszymi dziećmi. Nie ma możliwości popływać w basenie, rodzice z pociechami uniemożliwiają. W 90% gośćmi są Anglicy co determinuje posiłki szczególnie śniadania. Lunche i kolacje urozmaicone, dużo smacznych potraw hiszpańskich. Pokoje duże z balkonem. Blisko duża piaszczysta plaza ogólnodostępna.

Dziękujemy, 2019i20

Dziekujemy za Panstwa komentarz. Cieszymy sie bardzo ze Lunche i kolacje przypadly Panstwu do gustu. To prawda ze wiekszosc naszych gosci jest z Anglii i ze maja inne gusty niz nasze , szczególnie na sniadanie . Dlatego tez oprócz typowych potraw angielskich, podajemy yogurty, sery, swieze pomidory i swieze owoce. Bardzo nam milo ze potrafia Panstwo docenic wielkosc naszych apartamentów z obszernymi tarasami z widokiem na nasze ogrody i baseny.
Prosimy wziac pod uwage, ze w okresie wakacyjnym , wiekszosc naszych gosci to rodziny z dziecmi, takze jest to okres specyficzny i nie mozna uniknac kapiacych sie dzieci w basenach. Od wrzesnia jest spokojniej.
Dziekujemy raz jeszcze za komentarz i zyczymy milego dnia.