Zrecenzowano: 6 września 2017

Witam.Z hotelu Los Zacos wrocilam wczoraj czyli 5.09.18.Bylismy tam z 5 letnim dzieckiem all inclusive.Wylot byl z Uk ale to nie ma zadnego znaczenia.Pogoda byla wietrzna , ale sloneczna, czasem lekkie zachmurzenie, ale to nie przeszkadzalo.Wieczory chlodniejsze, ale przyjemne, wietrzne.Pokoje wporzadku.Dobrze wyposarzone na self catering, naczynia , garnki toster, czajnik, mikrofala, lodowka, sztuce itp w pokoju nie zostawiana kawa ani nic innego zeby sobie zrobic w pokoju. Pokoje spore , aneks kuchenny i mala kuchenka w kuchni.Taras , sypialnia, to bylo wporzadku.Sam hotel jego recepcja biedna.Hotel slabe 3 gwiazdki!!!Internet beznadziuejny!!!Jest jakas strefa lepsza, ale bez przesady.Okolica wporzadku , ale raczej nie dla chcacych poszalec. Jest gdzie pospacerowac i tyle.Do ladnej plazy spacerkiem, sporty wodne w okolicy.Sporo kawiarenek, barow i restauracji.Na zakupy raczej nie polecam, chyba ze ktos lubi chinszczyzne.Animatorzy dla dzieci byli i mini club ale bez rewelacji no ale cos robili.Lezaki na lancuchu i teoretycznie nie mozna zaklepac ale byli tacy co czekali jak tylko je otworza, lezaki byly tragiczne bez podparcia!bylo tylko czesc z oparciem i pewnie dlatego na nie czekali.Co chce powiedziac, glowne moje przeslanie.Nie wybierac opcji all inclusive!!! !syf, kila i mogila!!! Oceniam na 2 gwiazdki.Drinki cos okropnego, dobrze ze w okolicy sklepy! Wstyd. To sa slabe 3 gwiazki Co wy tu piszecie. Nie zdarza mi sie hejtowac ale w tym wypadku ostrzegam a nie jestem az tak wymagajaca. Nawet ta monotonia jedzeniowa w kazdym hotelu to nic bo to norma ale jakos jedzenia.....przepraszam bardzo a fujjj. Pomijam fakt angielskich sniadan bo one sa wszedzie, frytek itp itd ludzie nawet tydzien czlowiek tego nie przetrawi, ciecie kosztow na maxa. Pani kelnerka stawala sie barmanka.w jednej chwili uhahha Dla bardzo leniwych, lezacych tylko na basenie wspolczuje! Dobrze ze lubimy plaze. Jedzenie ze sklepy i nara. Szkoda zdrowia Naprawde!

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Honorata K
Zrecenzowano: 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wraz z całą rodziną spędziliśmy cudowny czas na wakacjach 2 tyg w hotelu los zocos. Świetne animacje każdego dnia, bogaty wybór śniadań, lunch, obiadów oraz kolacji - każdego dnia coś innego. Boisko do piłki nożnej i tenisa ziemnego, bule i mini golf dostępne dla każdego. Bary nad basenami oferowały drinki i lody. Apartamenty są odnowione, duże i przestronne. Miło spędziliśmy czas. Dziękujemy

Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, natitt
Zrecenzowano: 2 września 2017

Pobyt super. Pokoje wygodne, czyste, dobrze wyposazone .Obsluga zyczliwa, jedzenie urozmaicone ,polozenie wygodne niedaleko plazy Las Cucharas.Hotel zapewnia animacje dla doroslych i dla dzieci, baseny zroznicowane, obsluga w kilk jezykach.
Pobyt zapamietamy i powrocimy napewno¡

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, ReginaM2195
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017

Hotel położony blisko plaży. Przestronne apartamenty z tarasem codziennie sprzątane- ręczniki wymieniane codziennie.Hotel głównie nastawiony na rodziny z dziećmi - jeśli ktoś chce cichego miejsca powinien wybrać inny hotel.
Jedzenie bardzo dobre- codziennie (obiad, kolacja) duży wybór owoców, mięs, ryb, owoców morza, suszonych owoców itd.
niadania niestety typowo angielskie- jak dla nas za mało warzyw.
Jako ogromny plus - obsługa !
Minus tylko jeden codzienna walka o leżaki przy basenie. Od 9 rano tłumy czekające na leżak- leżaki wydawane od 9:30 więc kto pierwszy ten lepszy.
Cudowni animatorzy - pozdrawiamy Igę :)
Generalnie polecami hotel i całą wyspę :)

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, AdriannaK177
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017

Mój pobyt to czerwiec 2009 r. Nie polecam tego terminu przede wszystkim z powodu upału i dużego obłożenia przez turystów z Wielkiej Brytanii, którzy dosłownie okupowali nie tylko wszystkie dostępne barki ale możliwośc zajęcia leżaka po śniadania graniczyła z cudem. Przeważnie mają po 3,4 dzieci więc na rodzinę było już zarezerwowanych tyle lezaków pomimo, że dzieci cały czas siedziały w wodzie, tak samo w restauracji. W ciągu dnia każdorazowo przy zamawianiu drinków, wody itp. w barkach przy basenie trzeba było podawac nr pokoju i kartę co wydłużało czas oczekiwania. Co do posiłków to bardzo smaczna , a w szczególności te serwowane w restauracji pod namiotem. polecam w innym okresie (kiedy w Wlk. Bryt. dzieci mają szkołę).

Wskazówka dotycząca pokojów: na pewno nie nad kuchnią
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Stefros1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LosZocos, Guest Relations Manager, Los Zocos Club ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2017

Pokoje, restauracje, baseny i ogrody zostały odnowione.
Zmieniliśmy kartki ze zdjęciami na bransolety, aby uniknąć kolejek w róznych punktach sprzedazy i bardzo zróżnicowaliśmy ofertę restauracyjną.Mamy obecnie dwie restauracje otwarte w porze kolacji :El Mirador z kolacjami tematycznymi zmieniajacymi sie codzienne i El Boulevard z potrawami z różnych egzotycznych kuchni włącznie z show cooking . Do tego dochodzi Restauracja włoska Venecja gdzie raz na tydzień bez dodatkowej opłaty nasi klienci z all inclusive mogą degustować znakomitych dań kuchni włoskiej.
Mamy dwie strefy basenów : jeden dla klientów z dziećmi, gdzie odbywa się animacja i drugi cichy z torami do pływania dla dorosłych .
Oczywiście większość turystów pochodzi z Wielkiej Brytanii, podobnie jak na całej wyspie, ale również mamy turystów z Niemiec, Francji, Holandii, Luksemburga, Czech, Estonii i oczywiście z Polski.
Jesteśmy pewni, że jeśli znowu odwiedzicie Los Zocos Club Resort odniesiecie Państwo same dobre wrażenia.
Jeszcze raz dziękujemy za komentarz.