Zrecenzowano 29 maja 2017

Ogólna ocena -SUPER hotel spełnił nasze oczekiwania obsługa i wyżywienie oraz ogólna atmosfera to ogromny atut hotelu.Kolejny raz trafny wybór obiektu.Ogólnie Lanzarote ciekawym zjawiskiem natury- zwiedzaliśmy wyspę na własna rękę samochodem . Niesamowity cud natury TIMAFAYA, plaże Papagayo, groty jjezioro de Golfo, MIRADOr de RIO naturalne baseny itp itd. POLECAM

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, anihaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra G, Director de Relaciones Públicas, BlueBay LanzaroteOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Dear anihaj,

First of all, I would like to express my thankfulness for writing a comment about your experience after staying in our Hotel Bluebay Lanzarote .

It is so encouraging for me and each member of the staff to read these kind words and it make us happy that the hotel and all its sectors met your expectations & you decided to choose us!

Thank you once more for your feedback and we will take your suggestions into consideration to keep improving day by day.

We will be more than happy to have you back with us!

Our best regards from sunny island of Lanzarote,

Sincerely,
Alexandra Gerdes
Guest Experience Manager

Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Wspaniałe wakacje na Lanzarote spędziłam wraz moim chłopakiem właśnie w tym hotelu. Obsługa hotelu była bardzo miła a na recepcji można było spotkać polskiego pracownika Tomka. Jedzenie były wyśmienite i różnorodne. Jeśli chodzi o animację w tym hotelu to była porostu niesamowita ! Animatorzy cały czas uśmiechnięci i pełni energii a wieczorami na scenie robili bardzo dobre show. Z pewnością polecimy ten hotel naszym znajomym.

• Data pobytu: marzec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Podroznik1111
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Pokoje czyste lecz dużo rzeczy zdradzających dawny brak remontu.Obsłudze zupełnie nic do zarzucenia ,a nawet można pochwalić.Hotel moim zdaniem na 2,5 gwiazdki.Dla osób niewymgających.O TV nie będę pisał bo szkoda gadać - żyjemy w XXI wieku.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, arturbeker
Zrecenzowano 5 marca 2017

Nieźle położony obiekt. Przestronne pokoje, sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki codziennie, ale i koce i ręczniki mają swoje lata, zdarzają się dziurawe i wystrzępione. Wszędzie wifi płatne, tv międzynarodowe także płatne. W restauracji miła obsługa, niestety posiłki monotonne zwłaszcza śniadania. Leżaki na jakiejkolwiek plaży płatne. 8 euro za parę z parasolem. Sama wyspa piękna, choć tzw atrakcje turystyczne nieco przereklamowane. Warto wziąć z wypożyczalni auto, benzyna tańsza niż u nas. Dobre oznakowanie dróg, więc można samemu pozwiedzać

Wskazówka dotycząca pokojów: Raczej bez widoku na basen, bo muzyka i dość głośno. W pokojach mrówki
  • Data pobytu: luty 2017, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, oburzona2016
Zrecenzowano 12 lutego 2017

Pobyt bardzo udany. Największy plus tego hotelu to personel!! Serwis na najwyższym poziomie, recepcjoniści mili i pomocni, wspaniała obsługa w restauracji - kelnerzy po prostu mega uprzejmi i taktowni. To samo mogę powiedzieć o personelu sprzątającym. Porządek w pokoju, wymiana ręczników, kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji uzupełniane zgodnie z zapotrzebowaniem (to miłe zaskoczenie). Generalnie wszyscy życzliwi i zawsze uśmiechnięci, chętni do pomocy. Jedzenie bardzo dobre - wybór tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje, no cóż - pod tym względem hotel raczej dla mało wymagających. Pokoje niby o.k., ale jednak powinny zostać odnowione. Sofa, na której spały dzieci mało wygodna. O animacjach nie mogę nic napisać, ponieważ nie korzystaliśmy z nich. Szkoda, żewoda w basenie nie była podgrzewana. Generalnie oferta spełniła nasze oczekiwania.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl