Zrecenzowano: 5 marca 2019

Wróciłam z hotelu 08/2018. Apartament mieliśmy w blok C. Składał się on z pokoju (sypialni), łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz tarasem. Pokoje sprzątane co drugi dzień (w tym wymiana pościeli). Ogólnie czysto. Przeszkadzała tylko obecność mrówek. Pokoje nie były wyposażone w klimatyzację, ale na szczęście sypialnię mieliśmy od wschodu, więc nie był to problem.
Basen podzielony na trzy części: 1,35m, 1.40m oraz brodzik. Pomimo dużej ilości gości, można było znaleźć dla siebie miejsce. Przy basenie informacja, że nie można rezerwować leżaków. Wychodząc z pokoju o 9 rano, wszystkie były już obłożone ręcznikami. Większość gości z Anglii, myślałam że takie zachowanie jest domeną Polaków, jednak nie tylko. WIFI darmowe tylko w lobby przy recepcji oraz w drugim pomieszczeniu na kanapach.
Śniadania dostosowane pod Anglików, ewentualnie Francuzów. Codziennie to samo: jajka sadzone, gotowane kiełbaski, jajecznica bez smaku, fasolka na słodko. Co do obiadów i kolacji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo duży wybór, zawsze jakieś mięso i zawsze jakaś ryba, warzywa, różnego rodzaju sałaty. Desery – lody, ciasta, kremy, owoce. Kolacje tematyczne: kuchnia regionalna (paella, owoce morza), kuchnia azjatycka (bami goreng, kurczak curry z ananasem), kuchnia meksykańska (Ala buritto, guacamole, quesadillas). Przy barze basenowym przekąski między posiłkami: frytki, hot dog, kanapka, hamburger.
Jedynym minusem było to, że chcąc by lunch został spakowany na następny dzień – dodatkowo płatne.
Obsługa hotelowa miła. Zarówno panie na recepcji, jak barmani – wszyscy mówiący po angielsku. Nie było problemu z dogadaniem się. Codzienne animacje – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (piłka wodna, wieczorem pokaz belly dancer, bingo czy quiz muzyczny).
My wypożyczyliśmy auto na dwa dni, parking zaraz pod hotelem, zawsze było na nim miejsce.
Plaża spacerkiem 10 minut wzdłuż ścieżki palmowo/ kaktusowej. Dla niektórych może być za daleko, ale my lubiliśmy ten spacer. Byłam zadowolona z pobytu. Jak na tydzień wypoczynku poleciłabym hotel mniej wymagającym znajomym.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Fearless797049
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Costa Teguise GardensOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Witaj Fearless79049

Dziękujemy bardzo za opublikowanie swojej pozytywnej opini na temat naszego hotelu. Miło nam, że Pana pobyt w sierpniu był udany i jesteśmy dumni, że mogliśmy się do tego przyczynić.

Pana komentarze na pewno będą przydatne dla inny czytelników, którzy mogą poznać zalety naszego obiektu. Pana uwagi są również użyteczne dla nas ponieważ zawsze staramy się wyciągać wnioski z komentarzy naszych gości w celu ulepszenia naszych usług i standardów. Zadowolenie naszych gości jest naszym priorytetem i pracujemy ciężko aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i za polecenie nas innym urlopowiczowm.

Pozdrawiamy serdecznie z BLS Costa Teguise Gardens en Lanzarote.

Zrecenzowano: 24 listopada 2018

Super hotel w bardzo umiarkowanej cenie. Moje wakacje w tym hotelu były bardzo udane. Pokoje czyste, przestronne. Jedzenie po prostu doskonałe. Na śniadania zawsze to samo menu ale każdy wybierze na pewno coś dla siebie. Poza tym w domu na śniadania przeważnie też jest zawsze to samo więc nie rozumiem narzekań niektórych ludzi. Obiady i kolacje znakomite, jedzenie bardzo smaczne, duży wybór. Codziennie owoce, świeże, słodkie i soczyste. Duży wybór deserów. Do plaży ok 20 minut spacerem ale można skorzystać z darmowego autobusu odjeżdżającego 3 razy dziennie spod hotelu. Obsługa bardzo miła. Minusem były drinki serwowane w hotelowym barze ale dla mnie jako osoby raczej niealkoholowej nie miało to wielkiego znaczenia. ogólne wrażenie bardzo, bardzo pozytywne i myślę, że wrócę tam w przyszłym roku.

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aleksandra C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Costa Teguise GardensOdpowiedź udzielona 28 listopada 2018

Droga Pani Aleksandro C
Dziękujemy bardzo za poświęcenie swojego czasu na napisanie tego komentarza i za tak pozytywną ocenę.
Bardzo nas cieszy, ze Pani pobyt był udany i jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy się do tego przyczynić. Dziękujemy za docenienie naszej oferty gastronomicznej, nasza ekipa w kuchni stara się bardzo aby trafić w gusta naszych gości. Ponad to, dobieramy najlepsze i najświeższe produkty do przygotowywania naszych dań. Miło nam również, że wspomniała Pani o naszym miłym personelu. Z drugiej strony, weźmiemy pod uwagę Pani komentarz dotyczący oferty barowej i postaramy się poprawić.
Mamy nadzieje, że zobaczymy Panią w przyszłym roku.
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój duży, sprzątany co dwa dni, trafiliśmy na pokój bez karaluchów, obsługa przyjazna i pomocna. Animatorka wie co robi. Do plaży kawałek ale jeździ darmowy bus 3 razy dziennie. Jedynym i największym minusem hotelu przez co nigdy tam nie wrócimy to wyżywienie. Monotonne, bez urozmaiceń, bez przypraw, śniadania w stylu angielskim bez dodatku warzyw. Lunch i kolacja z wyborem ryż makaron ziemniaki i ewentualne dodatki i warzywa pokrojone w plasterki. Przez dwa tygodnie naprawde nie ma co jeść. Stanowczo odradzam przyjazd do hotelu w opcji all inclusive. Lepiej wybrać opcje bez wyżywienia bądź tylko ze śniadaniem człowiek nie będzie chodził głodny i zdenerwowany.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iza B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Costa Teguise GardensOdpowiedź udzielona 23 października 2018

Witam Pani Izo B

Przykro nam, że Pani pobyt nie był udany. Widzimy, że tak niska ocena jest spowodowana ofertą gastronomiczna hotelu.
Nasi klienci są z wielu różnych krajów i staramy się trafić we wszystkie gusta i zwykle udaje nam się sprostać ich wymaganiom gdyż doceniają oni odpowiedni stosunek jakości do ceny i szerokiej oferty bufetu. Widzimy, że w Pani przypadku tak nie było i bardzo za to przepraszamy.

Mimo wszystko dziękujemy za wizytę i pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 28 lipca 2018

Obsluga bardzo mila pkoje super wyposarzone sypilnia i didatkowo salon z aneksem kuchennym icalkowicie wyposazony super jedzenie imprezy co wieczor pokoje sprzatane codziennie hotel nie jest blisko plazy

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, ritadembinska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Costa Teguise GardensOdpowiedź udzielona 29 września 2018

Hello ritadembinska,
It was very kind of you to share such interesting feedback with other readers. It would appear that you had a satisfactory experience overall and that the rooms and cleanliness were to your particular liking. We hope that every other aspect of your stay was to your preference despite not mentioning it. We must bid farewell with our thanks and best regards from BLS Costa Teguise Gardens Hotel.

Zrecenzowano: 15 czerwca 2018

Bylismy tam kwietniu .
pokoj bardzo ladny czysty ,sprzatany co drugi dzien ,obsluga bardzo mila zawsze usmiechnieta .
Jedzenie tez dobre urozmaicone jedno zastrzezenie to tylko do sniadan standart (angielskie sniadania)
fajny basen,co dziennie imprezy ,pokazy no i BINGO.
jak na mnie to oki

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Artur D

Hello Artur D,
Thank you so much for sharing such positive feedback with other readers and for recommending our hotel. Furthermore, you found the hotel clean, the choice of food varied and you enjoyed the entertainment. We would just like to thank you once again for your visit and best regards from Lanzarote.