Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
  • Śniadanie gratis
133 USD
114 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (129 USD).

Santa Rosa(Costa Teguise)(Świetna cena!)
88 USD
  • Basen
H10 Suites Lanzarote Gardens(Costa Teguise)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
298 USD
278 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
152 USD
Barcelo.com
154 USD
  • Śniadanie gratis
Los Zocos Club Resort(Costa Teguise)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
234 USD
198 USD
  • Restauracja
Oceano Apartments(Costa Teguise)(Świetna cena!)
79 USD
57 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 48% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 48% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (109 USD).

BlueBay Lanzarote(Costa Teguise)
Zrecenzowano 4 października 2017

HOTEL SPELNIL MOJE OCZEKIWANIE WZGLEDEM PRZYJECIA RECZNICZKI WODA SZAMPAN ,SUITA JAK NAJBARDZIEJ NOWOCZESNA I WSZYSTKO CO MOZLIWE BYLO LACZNIE NAWET DESKA DO PRASOWANIA I ZELAZKO NIE MOWIAC O PIEKNYCH WIDOKACH I JAZZUZI W LAZIENCE I DRUGIE NA BASLKONIE JEDZENIE DUZO LEPSZE JAK NP W GRECJI DUZY HOTEL ALE JEST TAK WSZYSTKO POUKLADANE ZE nie widacx tych ludzi jeszcze jak ktos ma dostep do the level to jest prywatny basen bar i inne rzeczy naprawde polecam dla szukajacych spokoju wystepy wieczorem kazdy dzien inna rodzaj muzyki nawet nie takie zle obsluga cala hotelu super naprawde i to w kazdej dziedzinie pracy jej czy to kelner czy barman naprawde super baseny lezaki jedzenie ok najwyzszy poziom polecm ten hotel

Wskazówka dotycząca pokojów: ja mialem suite bylo ok widok basen i morze
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Bogi W
Zrecenzowano 16 maja 2017

Czytając recenzje dotyczące hotelu przed wyjazdem byłam nastawiona na coś naprawdę ekstra. Nie było źle ale mam kilka uwag
1. pokoje hotelowe standard od strony morza - numery nieparzyste - dość ciemne i bardzo małe! Szafa otwarta na pokój więc widać ciuchy w niej wiszące, łóżko duże i wygodne, wciśnięty mały stolik z fotelami, toaleta z biurkiem. Wszystko to dosłownie wtłoczona w mały metraż. Lazienka z osobną ogromną toaletą, w której trzymaliśmy walizki bo nie było na nie miejsca gdzie indziej. Za to duży taras, z którego nie korzystaliśmy bo z reguły był cień.
Wyżywienie urozmaicone - stanowiska grillowe z wyborem mięs i ryb.Doskonałe przystawki w typie tapas. W systemie all inclusive mały wybór win i napojów. Po raz pierwszy spotykaliśmy się z sytuacja kiedy cola w all inclusive była z dystrybutora natomiast normalnie płatna w butelkach.
Generalnie - tak sobie. Na pewno nie wrócę do tego hotelu chociaż wyspa jest piękna.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, SambaK55
Zrecenzowano 13 kwietnia 2017

To byl moj 3 raz na Lanzarote w hotelu Melia. Tym razem zrobilam niespodzianke rodzicom, ktorzy byli zachwyceni hotelem, jego czystoscia mimo remontu trwajacego i jego lokalizacja. Polecam kazdemu wybrzeze Costa Tequise i hotel Melia.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Meliá Hotels International
Dziękujemy, dagmaraalicjad
Zrecenzowano 3 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel z doskonałym jedzeniem. Co prawda trafiliśmy na 3 deszczowe dni, ale co do hotelu nie mamy się do czego przyczepić. Posiłki w formie bufetu oraz show cooking, cava do śniadania. Na lunch i kolację duży wybór mięs i ryb, dla wybrednych nawet hot dogi i hamburgery robione na świeżo. Mały minusik za kuchnię włoską. Mieszkaliśmy w apartamencie z dostępem do strefy Level (polecam). Apartament z widokiem na ocean a raczej na zatokę i boczny ocean. Na tarasie i w łazience wanny z hydromasażem. W hotelu serwują alkohole markowe (w cenie All Inclusive) i napoje z butelek.
Niewątpliwym plusem tego hotelu jest położenie przy samej piaszczystej plaży, która robi wrażenie plaży hotelowej. Cena leżaków nie zachęca do ich wynajęcia. Fajną sprawą jest rzucić się w fale oceanu i wrócić na basen hotelowy.
Hotel położony blisko centrum

Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano 9 października 2016

Wspanialy Hotel,Super polozenie,wszedzie blisko.Smaczne jedzonko!.Bardzo mila obsluga.Na moja uwage zasluguja animatorki Anna,Lourdes,Cecilia,przemille dziewcyzny ,super wykonujace swoja prace.Pozdrawiam serdecznie.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, EwaKaleta22